Каталог товарів

Статті про Вуличні світильники

Вуличні світильники – це функціональні освітлювальні прилади, які можуть бути повноцінним елементом ландшафту. Їхні основні призначення: підвищувати комфорт і безпеку пересування в темний час доби, а також звернути увагу на вигідних ділянках екстер’єру. В магазинах Брілле в широкому асортименті представлені такі види вуличних світильників: настінні, фасадні, підвісні, з датчиком руху та інші. Статті нашого блогу допоможуть розібратися в особливостях застосування та основних технічних характеристиках вуличних світильників, а також ефективно й економічно організувати освітлення прибудинкової території відповідно до вимог безпеки та дизайну. У цих статтях ви можете отримати відповіді на питання, які ви нам задаєте при виборі вуличного світильника в наших магазинах.

Роль прожекторів у вуличному освітленні

Дата: 01.12.2022 Переглядів: 886 Коментарі 0
Роль прожекторів у вуличному освітленні

Є безліч речей, які з настанням темряви ви раніше не могли робити на вулиці. Тому, останні десятиліття, виробники освітлювальних приладів намагалися докласти максимум зусиль до створення комфортного вуличного освітлення. Так з'явився прожектор — унікальне джерело світла, яке забезпечило нас колосальним потоком зовнішнього освітлення.

Детальніше

Підключення датчика руху

Дата: 06.03.2023 Переглядів: 16541 Коментарі 0
Підключення датчика руху

Освітлення відіграє дуже важливу роль у нашому повсякденному житті, адже світло здатне створити настрій і навіть убезпечити будинок або вулицю. Саме для цього завдання ідеально підходять світильники із датчиками руху. Завдяки такому приладу можна не тільки не турбуватися про непроханих гостей, а й значно знизити витрати електроенергії. У цій статті ми поговоримо докладніше про датчики руху та розповімо, як їх підключати.

Детальніше

Освітленість на трасах і дорогах

Дата: 15.03.2023 Переглядів: 5591 Коментарі 0
Освітленість на трасах і дорогах

Освітленість на трасах і дорогах – одне з найважливіших питань. Розібратися в ньому складно, адже будь-яка норма має свої визначені нюанси та виключення. Світильники, їхня потужність, місце розміщення строго регламентовані Державними будівельними нормами України.

Детальніше

Вуличні підвісні світильники: це потрібно знати перед покупкою

Дата: 16.03.2023 Переглядів: 2846 Коментарі 0
Вуличні підвісні світильники: це потрібно знати перед покупкою

У якому домі ви живете – в барлозі або замку? Це два абсолютно різні типи будинків. Барлога вночі захована в темряві, про присутність господарів говорить лише світло з вікон.

Детальніше

Вуличні світильники Brille

Дата: 20.01.2023 Переглядів: 3069 Коментарі 0
Вуличні світильники Brille

Вуличні світильники – це функціональні освітлювальні прилади, які можуть бути повноцінним елементом ландшафту.

Детальніше

Як правильно освітити двір

Дата: 11.02.2023 Переглядів: 16282 Коментарі 0
Як правильно освітити двір

Правильно встановлені вуличні світильники виконують одночасно практичну і декоративну функцію. Грамотно організоване освітлення двору допоможе орієнтуватися в темряві, стане дієвим елементом охоронної системи будинку, підсвітить найбільш ефектні ділянки ландшафтного дизайну, перетворить веранду в повноцінну літню кімнату.

Детальніше

Види вуличного освітлення

Дата: 11.02.2023 Переглядів: 10588 Коментарі 0
Види вуличного освітлення

Освітлення вулиць в нічний час забезпечує безпеку пішоходів і транспорту. У давні часи для подолання відстаней в темну пору доби використовували ручні ліхтарі, які прийшли на заміну смолоскипам. У ліхтар ставили свічку або масляний світильник.

Детальніше

Підключення вуличного світильника з датчиком руху

Дата: 10.02.2023 Переглядів: 23284 Коментарі 0
Підключення вуличного світильника з датчиком руху

Вуличні світильники роблять життя комфортнішим. Але не тільки заради зручності їх встановлюють. Освітлювальний прилад з детектором руху - відмінний спосіб підвищити безпеку території і будинку. Він допомагає господарям орієнтуватися в темний час доби, одночасно відлякуючи небажаних гостей.

Детальніше

Особливості монтажу вуличного освітлення

Дата: 05.01.2023 Переглядів: 6618 Коментарі 0
Особливості монтажу вуличного освітлення

Вибрати й купити вуличний світильник – це тільки одна сторона медалі. Попереду чекає непростий труд по монтажу світильника та прокладання кабелів. Роботи потрібно провести обережно та уважно, адже зроблене виправити буде дуже важко. До чого готуватися та як проходить установка вуличного освітлення – про це читайте в статті.

Детальніше

Зовнішнє ландшафтне освітлення

Дата: 09.01.2023 Переглядів: 4644 Коментарі 0
Зовнішнє ландшафтне освітлення

Перед світлодизайнерами часто стоїть непроста вимога - створити гармонійне і збалансоване освітлення міста, саме тому величезне значення приділяється зовнішнім джерелам світла. Поняття «зовнішнє світлове оформлення» має на увазі не тільки підсвічування пам'яток архітектури та мистецтв.

Детальніше

Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації

Дата: 04.02.2023 Переглядів: 31788 Коментарі 0
Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації

Як підключити світлодіодний прожектор з датчиком руху. Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації. Монтаж і підключення. Налаштування роботи датчика руху.

Детальніше

Переваги сонячних LED світильників Брілле

Дата: 03.01.2023 Переглядів: 5522 Коментарі 0
Переваги сонячних LED світильників Брілле

Людство давно хотіло максимально використовувати енергію Сонця, щоб без зусиль забезпечувати свою життєдіяльність. Винайти сонячну машину поки не вдалося, але активне застосування SOLAR батарей вселяє надію. Ми живемо в дивовижний час розквіту геліоенергетики.

Детальніше

Вибір вуличного освітлення. Чек-лист

Дата: 08.01.2023 Переглядів: 5476 Коментарі 0
Вибір вуличного освітлення. Чек-лист

Табличка на паркані від зловмисників не врятує, якщо зла собака недостатньо зла. Вуличне освітлення двору – це не тільки зручно, красиво, але і безпечно. Як освітити територію навколо будинку? Який світильник купити, щоб не пошкодувати про вибір? Ми підготували детальний чек-лист, який допоможе зробити будинок світлим і затишним за допомогою зовнішнього підсвічування.

Детальніше

Світильники для басейну

Дата: 14.01.2023 Переглядів: 3484 Коментарі 0
Світильники для басейну

Підсвічування басейну забезпечує безпеку при купанні та створює незвичайну гру світла. Воно ефектно доповнює екстер'єр заміського будинку, готелю або спортивного комплексу. Світильники для басейні повинні відповідати особливим вимогам, які дозволяють розміщувати їх в приміщеннях з підвищеною вологістю або під водою.

Детальніше

Освітлення заміського будинку

Дата: 20.02.2023 Переглядів: 4617 Коментарі 0
Освітлення заміського будинку

При освітленні заміського будинку або котеджу важливо пам'ятати про функціональність і красу. Підсвічування присадибної ділянки підвищує безпеку і прикрашає територію. Правильна організація освітлення підкреслить потрібні деталі і приховає недоліки.

Детальніше

Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)