Меню

Статті про Вуличні світильники

У цих статтях ви можете отримати відповіді на питання, які ви нам задаєте при виборі вуличного світильника в наших магазинах.

Переглядів: 743 Коментарі 0
Освітленість на трасах і дорогах

Освітленість на трасах і дорогах – одне з найважливіших питань. Розібратися в ньому складно, адже будь-яка норма має свої визначені нюанси та виключення. Світильники, їхня потужність, місце розміщення строго регламентовані Державними будівельними нормами України.

Детальніше

Переглядів: 399 Коментарі 0
Вуличні підвісні світильники: це потрібно знати перед покупкою

У якому домі ви живете – в барлозі або замку? Це два абсолютно різні типи будинків. Барлога вночі захована в темряві, про присутність господарів говорить лише світло з вікон.

Детальніше

Переглядів: 521 Коментарі 0
Вуличні світильники Brille

Вуличні світильники – це функціональні освітлювальні прилади, які можуть бути повноцінним елементом ландшафту.

Детальніше

Переглядів: 3208 Коментарі 0
Як правильно освітити двір

Правильно встановлені вуличні світильники виконують одночасно практичну і декоративну функцію. Грамотно організоване освітлення двору допоможе орієнтуватися в темряві, стане дієвим елементом охоронної системи будинку, підсвітить найбільш ефектні ділянки ландшафтного дизайну, перетворить веранду в повноцінну літню кімнату.

Детальніше

Переглядів: 2294 Коментарі 0
Види вуличного освітлення

Освітлення вулиць в нічний час забезпечує безпеку пішоходів і транспорту. У давні часи для подолання відстаней в темну пору доби використовували ручні ліхтарі, які прийшли на заміну смолоскипам. У ліхтар ставили свічку або масляний світильник.

Детальніше

Переглядів: 3190 Коментарі 0
Підключення вуличного світильника з датчиком руху

Вуличні світильники роблять життя комфортнішим. Але не тільки заради зручності їх встановлюють. Освітлювальний прилад з детектором руху - відмінний спосіб підвищити безпеку території і будинку. Він допомагає господарям орієнтуватися в темний час доби, одночасно відлякуючи небажаних гостей.

Детальніше

Переглядів: 1314 Коментарі 0
Особливості монтажу вуличного освітлення

Вибрати й купити вуличний світильник – це тільки одна сторона медалі. Попереду чекає непростий труд по монтажу світильника та прокладання кабелів. Роботи потрібно провести обережно та уважно, адже зроблене виправити буде дуже важко. До чого готуватися та як проходить установка вуличного освітлення – про це читайте в статті.

Детальніше

Переглядів: 1715 Коментарі 0
Зовнішнє ландшафтне освітлення

Перед світлодизайнерами часто стоїть непроста вимога - створити гармонійне і збалансоване освітлення міста, саме тому величезне значення приділяється зовнішнім джерелам світла. Поняття «зовнішнє світлове оформлення» має на увазі не тільки підсвічування пам'яток архітектури та мистецтв.

Детальніше

Переглядів: 6231 Коментарі 0
Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації

Як підключити світлодіодний прожектор з датчиком руху. Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації. Монтаж і підключення. Налаштування роботи датчика руху.

Детальніше

Переглядів: 1603 Коментарі 0
Переваги сонячних LED світильників Брілле

Людство давно хотіло максимально використовувати енергію Сонця, щоб без зусиль забезпечувати свою життєдіяльність. Винайти сонячну машину поки не вдалося, але активне застосування SOLAR батарей вселяє надію. Ми живемо в дивовижний час розквіту геліоенергетики.

Детальніше

Переглядів: 906 Коментарі 0
Вибір вуличного освітлення. Чек-лист

Табличка на паркані від зловмисників не врятує, якщо зла собака недостатньо зла. Вуличне освітлення двору – це не тільки зручно, красиво, але і безпечно. Як освітити територію навколо будинку? Який світильник купити, щоб не пошкодувати про вибір? Ми підготували детальний чек-лист, який допоможе зробити будинок світлим і затишним за допомогою зовнішнього підсвічування.

Детальніше

Переглядів: 930 Коментарі 0
Світильники для басейну

Підсвічування басейну забезпечує безпеку при купанні та створює незвичайну гру світла. Воно ефектно доповнює екстер'єр заміського будинку, готелю або спортивного комплексу. Світильники для басейні повинні відповідати особливим вимогам, які дозволяють розміщувати їх в приміщеннях з підвищеною вологістю або під водою.

Детальніше

Переглядів: 1391 Коментарі 0
Освітлення заміського будинку

При освітленні заміського будинку або котеджу важливо пам'ятати про функціональність і красу. Підсвічування присадибної ділянки підвищує безпеку і прикрашає територію. Правильна організація освітлення підкреслить потрібні деталі і приховає недоліки.

Детальніше

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)