Меню

Статті про Вуличні світильники

Дата: 27.01.2021 Переглядів: 1229 Коментарі 0
Освітленість на трасах і дорогах

Освітленість на трасах і дорогах – одне з найважливіших питань. Розібратися в ньому складно, адже будь-яка норма має свої визначені нюанси та виключення. Світильники, їхня потужність, місце розміщення строго регламентовані Державними будівельними нормами України.

Детальніше

Дата: 13.01.2021 Переглядів: 525 Коментарі 0
Вуличні підвісні світильники: це потрібно знати перед покупкою

У якому домі ви живете – в барлозі або замку? Це два абсолютно різні типи будинків. Барлога вночі захована в темряві, про присутність господарів говорить лише світло з вікон.

Детальніше

Дата: 09.12.2020 Переглядів: 643 Коментарі 0
Вуличні світильники Brille

Вуличні світильники – це функціональні освітлювальні прилади, які можуть бути повноцінним елементом ландшафту.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 5143 Коментарі 0
Як правильно освітити двір

Правильно встановлені вуличні світильники виконують одночасно практичну і декоративну функцію. Грамотно організоване освітлення двору допоможе орієнтуватися в темряві, стане дієвим елементом охоронної системи будинку, підсвітить найбільш ефектні ділянки ландшафтного дизайну, перетворить веранду в повноцінну літню кімнату.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 3070 Коментарі 0
Види вуличного освітлення

Освітлення вулиць в нічний час забезпечує безпеку пішоходів і транспорту. У давні часи для подолання відстаней в темну пору доби використовували ручні ліхтарі, які прийшли на заміну смолоскипам. У ліхтар ставили свічку або масляний світильник.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 4589 Коментарі 0
Підключення вуличного світильника з датчиком руху

Вуличні світильники роблять життя комфортнішим. Але не тільки заради зручності їх встановлюють. Освітлювальний прилад з детектором руху - відмінний спосіб підвищити безпеку території і будинку. Він допомагає господарям орієнтуватися в темний час доби, одночасно відлякуючи небажаних гостей.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 1845 Коментарі 0
Особливості монтажу вуличного освітлення

Вибрати й купити вуличний світильник – це тільки одна сторона медалі. Попереду чекає непростий труд по монтажу світильника та прокладання кабелів. Роботи потрібно провести обережно та уважно, адже зроблене виправити буде дуже важко. До чого готуватися та як проходить установка вуличного освітлення – про це читайте в статті.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 1955 Коментарі 0
Зовнішнє ландшафтне освітлення

Перед світлодизайнерами часто стоїть непроста вимога - створити гармонійне і збалансоване освітлення міста, саме тому величезне значення приділяється зовнішнім джерелам світла. Поняття «зовнішнє світлове оформлення» має на увазі не тільки підсвічування пам'яток архітектури та мистецтв.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 8920 Коментарі 0
Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації

Як підключити світлодіодний прожектор з датчиком руху. Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації. Монтаж і підключення. Налаштування роботи датчика руху.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 2066 Коментарі 0
Переваги сонячних LED світильників Брілле

Людство давно хотіло максимально використовувати енергію Сонця, щоб без зусиль забезпечувати свою життєдіяльність. Винайти сонячну машину поки не вдалося, але активне застосування SOLAR батарей вселяє надію. Ми живемо в дивовижний час розквіту геліоенергетики.

Детальніше

Дата: 06.07.2020 Переглядів: 1410 Коментарі 0
Вибір вуличного освітлення. Чек-лист

Табличка на паркані від зловмисників не врятує, якщо зла собака недостатньо зла. Вуличне освітлення двору – це не тільки зручно, красиво, але і безпечно. Як освітити територію навколо будинку? Який світильник купити, щоб не пошкодувати про вибір? Ми підготували детальний чек-лист, який допоможе зробити будинок світлим і затишним за допомогою зовнішнього підсвічування.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 1241 Коментарі 0
Світильники для басейну

Підсвічування басейну забезпечує безпеку при купанні та створює незвичайну гру світла. Воно ефектно доповнює екстер'єр заміського будинку, готелю або спортивного комплексу. Світильники для басейні повинні відповідати особливим вимогам, які дозволяють розміщувати їх в приміщеннях з підвищеною вологістю або під водою.

Детальніше

Дата: 31.03.2014 Переглядів: 1776 Коментарі 0
Освітлення заміського будинку

При освітленні заміського будинку або котеджу важливо пам'ятати про функціональність і красу. Підсвічування присадибної ділянки підвищує безпеку і прикрашає територію. Правильна організація освітлення підкреслить потрібні деталі і приховає недоліки.

Детальніше

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)