Меню

Оплата

Готівковий розрахунок

Оплата замовлення здійснюється в національній грошовій одиниці. При отриманні замовлення кур'єр зобов'язаний видати вам видаткову накладну, яка є гарантійним талоном.
Готівковий розрахунок
Безготівковій розрахунок
Якщо платник є юридичною особою, то при оформленні замовлення додатково вкажіть ваші юридичні реквізити. Вам надішлють рахунок для оплати. Після оплати – надішліть номер і дату платежу (або копію квитанції) на info@brille.ua. Через 1-2 дня гроші будуть зараховані на наш рахунок і ваше замовлення буде передано кур'єрській службі для доставки. Всі необхідні документи (рахунок і видаткова накладна, яка є гарантійним талоном) надаються під час доставки.
Безготівковій розрахунок
Оплата на сайті
Сервіс надає можливість здійснити оплату карткою Visa і Mastercard, переказом коштів на рахунок LiqPay або за допомогою Приват24
Оплата на сайті
Накладений платіж
При отриманні замовлення в службі доставки ви спочатку можете подивитися та перевірити своє замовлення, а потім оплатити його. Вартість доставки розраховується згідно з тарифами перевізника. Якщо ви бажаєте оплатити замовлення після доставки (накладений платіж), необхідно внести передоплату у розмірі 100 грн.
Накладений платіж
Оплатити замовлення можна за реквізитами:
Отримувач: ФОП КОРЖИК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
ЕДРПОУ: 2929721497
Банк: Приватбанк
МФО: 300711
IBAN: UA84 305299 00000 26008006208942
Призначення платежу: за електротовари (Номер замовлення).Безналичный расчет