Меню

Стилі освітлення

Вибору світильника для необхідного інтер'єру має передувати ґрунтовне ознайомлення з його характеристиками. Завдяки цьому можна точно визначити, до якого стилю належить освітлювальний пристрій. Стиль світильника частіше за все визначається за формою конструкцій люстр, бра та їх плафонів. Втім немає чітко сформованих критеріїв, якому стилю відповідає та чи інша форма, а тому не завжди можливо визначити його однозначно. Статті нашого блогу допоможуть розібратися з особливостями наявних стилів світильників та підібрати оптимальний освітлювальний пристрій для вашого інтер'єру.

Дата: 26.12.2022 Переглядів: 92 Коментарі 0
Джерело безперебійного живлення - функції, застосування, різновиди

Як ми не уявляємо святкування Різдва без куті, так помешкання сучасної людини важко уявити без різних гаджетів та побутової техніки. Всі ці прилади полегшують нам життя, варто лише увімкнути їх в розетку, і хатні справи одразу ж стануть приємнішими. Але, вся робота припиняється, коли в домі пропадає електрика. І тоді на допомогу приходить джерело безперебійного живлення.

Детальніше

Дата: 26.12.2022 Переглядів: 116 Коментарі 0
Посібник з купівлі акумулятора для джерела безперебійного живлення.

Джерело безперебійного живлення створює резервне живлення електрообладнання при відключенні електроенергії. Його зазвичай використовують для забезпечення безперебійної роботи телекомунікаційного зв'язку, електроустаткування, комп'ютерів та центрів обробки даних. При цьому безперебійник відмінно підходить і для живлення різної побутової техніки.

Детальніше

Дата: 26.12.2022 Переглядів: 140 Коментарі 0
Гірлянди – атмосферне освітлення для дому

Зима – це пора року, яка асоціюється, мабуть, чи не в кожного із дивами та святами. І з наближенням зимових свят нам хочеться створити вдома новорічну, затишну атмосферу, яка буде нагадувати про дива, в які ми так вірили в дитинстві. Але найбільше впливає на святковий настрій те, як виглядає наша оселя.

Детальніше

Дата: 26.12.2022 Переглядів: 197 Коментарі 0
Як вибрати ліхтарик

Сьогодні ліхтарики стали, як ніколи популярними, адже це чудовий спосіб безпечно дістатися до потрібного місця у темний час доби, освітлити приміщення під час блекауту, пересидіти в укритті повітряну тривогу чи просто знайти в темноті необхідну річ. Але, попри все вище перераховане, ліхтарики роблять наше життя значно простішим маючи безліч інших призначень. Отож, який ліхтарик вибрати, аби він закрив усі потреби? Про це ми розповімо у цій статті.

Детальніше

Дата: 26.12.2022 Переглядів: 192 Коментарі 0
Повербанки — незамінний прилад під час блекауту

Щойно стався перший блекаут українці зрозуміли, що до наступного треба підготуватися краще. Відключення електроенергії навчило нас купувати свічки, запасатися їжею, яку не потрібно готувати, водою тощо. Але як вчинити з гаджетами? Адже багато хто під час блекаутів втрачає можливість працювати або ж просто зв’язуватися із рідними. Одним із варіантів є генератор. Але що робити, коли це занадто дорогий варіант? Тоді на допомогу приходять портативні зарядні пристрої, а саме – повербанки для гаджетів.

Детальніше

Дата: 30.07.2020 Переглядів: 645 Коментарі 0
Палацовий Стиль

Розкішний, величний і неповторний палацовий стиль створить не тільки неперевершену обстановку в вашому домі чи офісі, але також вкаже на ваш смак, переваги та можливості. І

Детальніше

Дата: 30.07.2020 Переглядів: 943 Коментарі 0
Кований стиль в освітленні

Кований стиль в освітленні – це великі, важкі світильники, які зачаровують. Ручне кування створює унікальні, неповторні освітлювальні прилади.

Детальніше

Дата: 29.07.2020 Переглядів: 1409 Коментарі 0
Світильники у стилі прованс

Мрієте проводити вільний час на сонячному півдні Франції? Створіть у себе вдома куточок в стилі французького Провансу. А доповнять приємні відчуття світильники, що створюють приємне світло південного сонця.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 2617 Коментарі 0
Скандинавський стиль в освітленні

Інтер'єри, оформлені в скандинавському стилі, стали модними і популярними в багатьох країнах. Користувачів привертає простота і незвичайне насичення приміщення світлом. Велика кількість білого кольору і відсутність дрібних деталей на освітлювальних приладах робить світло в житлових приміщеннях дуже елегантним і привабливим.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 1438 Коментарі 0
Сучасний стиль

Сучасний стиль прийшов на зміну усталеним класичним канонам. Він наповнений духом протиріччя, вільнодумства і демонстративного непокори правилам. Дана течія виникла в результаті промислової революції XVIII-XIX ст. і охоплює не тільки дизайн освітлення, але й інтер'єр, архітектуру, живопис і прикладне мистецтво.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 2094 Коментарі 0
Освітлення в стилі хай-тек

Стиль хай-тек відрізняють передові розробки, футуристичні мотиви, висока технологічність і художнє оформлення. Даний стиль надихається науково-фантастичними творами Рея Бредбері, Айзека Азімова, Річарда Моргана, творчістю кіберпанку, художніми фільмами Рідлі Скотта і сестер Вачовскі.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 2159 Коментарі 0
Освітлення в стилі лофт

Лофт став одним із стилів інтер'єру, який сьогодні завоював популярність і у молодих творчих особистостей, і у респектабельних людей середнього віку. Його концепція заснована на перетворенні промислових будівель в комфортну житлову зону.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 1622 Коментарі 0
Освітлення в стилі флористика

Найромантичніший стиль в дизайні інтер'єрів – флористика. Освітлювальні прилади, виготовлені в цьому стилістичному ключі, вражають своєю вишуканістю і красою.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1448 Коментарі 0
Стиль вінтаж в освітленні

Слово вінтаж походить з французького виноробного лексикону і означає добре витримане вино. До даного стилю належать речі певної епохи, яка включає в себе XIX-XX ст. Характерні вінтажні стильові елементи – старовинний, антикварний вид інтер'єру.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 970 Коментарі 0
Освітлення в східному стилі

Східний стиль помітно виділяється своєю барвистістю, переважанням в інтер'єрі дерев'яних меблів, багатством декоративних прикрас і характерними архітектурними елементами: арками і нішами.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1420 Коментарі 0
Індустріальний стиль в освітленні

Як підібрати освітлення для квартири або офісу, інтер'єр яких оформлений в індустріальному стилі? Не всі світильники будуть добре виглядати на фоні необробленої бетонної стіни або цегляної кладки.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 25 (всього сторінок: 2)
Випробуй удачу