Меню

Стилі освітлення

Вибору світильника для необхідного інтер'єру має передувати ґрунтовне ознайомлення з його характеристиками. Завдяки цьому можна точно визначити, до якого стилю належить освітлювальний пристрій. Стиль світильника частіше за все визначається за формою конструкцій люстр, бра та їх плафонів. Втім немає чітко сформованих критеріїв, якому стилю відповідає та чи інша форма, а тому не завжди можливо визначити його однозначно. Статті нашого блогу допоможуть розібратися з особливостями наявних стилів світильників та підібрати оптимальний освітлювальний пристрій для вашого інтер'єру.

Дата: 30.07.2020 Переглядів: 343 Коментарі 0
Палацовий Стиль

Розкішний, величний і неповторний палацовий стиль створить не тільки неперевершену обстановку в вашому домі чи офісі, але також вкаже на ваш смак, переваги та можливості. І

Детальніше

Дата: 30.07.2020 Переглядів: 668 Коментарі 0
Кований стиль в освітленні

Кований стиль в освітленні – це великі, важкі світильники, які зачаровують. Ручне кування створює унікальні, неповторні освітлювальні прилади.

Детальніше

Дата: 29.07.2020 Переглядів: 1110 Коментарі 0
Світильники у стилі прованс

Мрієте проводити вільний час на сонячному півдні Франції? Створіть у себе вдома куточок в стилі французького Провансу. А доповнять приємні відчуття світильники, що створюють приємне світло південного сонця.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 2049 Коментарі 0
Скандинавський стиль в освітленні

Інтер'єри, оформлені в скандинавському стилі, стали модними і популярними в багатьох країнах. Користувачів привертає простота і незвичайне насичення приміщення світлом. Велика кількість білого кольору і відсутність дрібних деталей на освітлювальних приладах робить світло в житлових приміщеннях дуже елегантним і привабливим.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 1034 Коментарі 0
Сучасний стиль

Сучасний стиль прийшов на зміну усталеним класичним канонам. Він наповнений духом протиріччя, вільнодумства і демонстративного непокори правилам. Дана течія виникла в результаті промислової революції XVIII-XIX ст. і охоплює не тільки дизайн освітлення, але й інтер'єр, архітектуру, живопис і прикладне мистецтво.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 1666 Коментарі 0
Освітлення в стилі хай-тек

Стиль хай-тек відрізняють передові розробки, футуристичні мотиви, висока технологічність і художнє оформлення. Даний стиль надихається науково-фантастичними творами Рея Бредбері, Айзека Азімова, Річарда Моргана, творчістю кіберпанку, художніми фільмами Рідлі Скотта і сестер Вачовскі.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 1546 Коментарі 0
Освітлення в стилі лофт

Лофт став одним із стилів інтер'єру, який сьогодні завоював популярність і у молодих творчих особистостей, і у респектабельних людей середнього віку. Його концепція заснована на перетворенні промислових будівель в комфортну житлову зону.

Детальніше

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 1259 Коментарі 0
Освітлення в стилі флористика

Найромантичніший стиль в дизайні інтер'єрів – флористика. Освітлювальні прилади, виготовлені в цьому стилістичному ключі, вражають своєю вишуканістю і красою.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1033 Коментарі 0
Стиль вінтаж в освітленні

Слово вінтаж походить з французького виноробного лексикону і означає добре витримане вино. До даного стилю належать речі певної епохи, яка включає в себе XIX-XX ст. Характерні вінтажні стильові елементи – старовинний, антикварний вид інтер'єру.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 661 Коментарі 0
Освітлення в східному стилі

Східний стиль помітно виділяється своєю барвистістю, переважанням в інтер'єрі дерев'яних меблів, багатством декоративних прикрас і характерними архітектурними елементами: арками і нішами.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 990 Коментарі 0
Індустріальний стиль в освітленні

Як підібрати освітлення для квартири або офісу, інтер'єр яких оформлений в індустріальному стилі? Не всі світильники будуть добре виглядати на фоні необробленої бетонної стіни або цегляної кладки.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 724 Коментарі 0
Стиль Тіффані

Яскравий, особливий, що запам'ятовується - так в кількох словах можна охарактеризувати стиль Тіффані. У той же час він як незвичайний, настільки і простий у використанні. І якщо у вас з'явилося бажання привнести в своє життя щось особливе, то радить звернути свою увагу на стиль Тіффані.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 754 Коментарі 0
Світильники Тіффані в магазині Brille - шедеври в освітленні

Світильник в стилі Тіффані - справжній шедевр, який широко відомий по всьому світу, завдяки своїй унікальній технології виготовлення. Історія таких виробів йде далеко в XIX століття, коли майстри тільки починали освоювати вітражні техніки.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 4879 Коментарі 0
Люстри й світильники лофт

Стиль лофт з кожним роком стає все більш популярним і набуває нових прихильників. У нього багато особливостей, які ще 20 років тому сприймалися як дивацтва дизайнерів, а сьогодні перетворилися в те, що називають модно, концептуально і неповторно. Loft переступив умовні кордони богемних приміщень.

Детальніше

Дата: 25.06.2020 Переглядів: 1442 Коментарі 0
Стиль бароко: світильники для освітлення інтер'єрів

Етимологія самої назви стилю бароко налічує безліч версій: від звичного трактування – перлина неправильної форми – до лат. bis-roca – скручений камінь. Культурологи ХIХ ст. пояснювали назву стилю досить суперечливо, його називали безглуздим, дивним, химерним, він виник на противагу суворому і пропорційного класицизму. У наш час бароковий, значить, химерний, елітний, перебільшено емоційний.

Детальніше

Дата: 24.06.2020 Переглядів: 911 Коментарі 0
Освітлення в стилі кантрі

Стиль кантрі як самостійний варіант оформлення інтер'єру бере свій початок в Америці 1970-х рр., але з упевненістю можна сказати, що його історія почалася набагато раніше – адже, по суті своїй, це сільські обстановки, з етнічним фльором. Характерними рисами даного дизайну є простота, комфорт, функціональність всіх задіяних складових.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 20 (всього сторінок: 2)