Стилі освітлення
Вибору світильника для необхідного інтер'єру має передувати ґрунтовне ознайомлення з його характеристиками. Завдяки цьому можна точно визначити, до якого стилю належить освітлювальний пристрій. Стиль світильника частіше за все визначається за формою конструкцій люстр, бра та їх плафонів. Втім немає чітко сформованих критеріїв, якому стилю відповідає та чи інша форма, а тому не завжди можливо визначити його однозначно. Статті нашого блогу допоможуть розібратися з особливостями наявних стилів світильників та підібрати оптимальний освітлювальний пристрій для вашого інтер'єру.
Розкішний, величний і неповторний палацовий стиль створить не тільки неперевершену обстановку в вашому домі чи офісі, але також вкаже на ваш смак, переваги та можливості. І
Кований стиль в освітленні – це великі, важкі світильники, які зачаровують. Ручне кування створює унікальні, неповторні освітлювальні прилади.
Мрієте проводити вільний час на сонячному півдні Франції? Створіть у себе вдома куточок в стилі французького Провансу. А доповнять приємні відчуття світильники, що створюють приємне світло південного сонця.
Інтер'єри, оформлені в скандинавському стилі, стали модними і популярними в багатьох країнах. Користувачів привертає простота і незвичайне насичення приміщення світлом. Велика кількість білого кольору і відсутність дрібних деталей на освітлювальних приладах робить світло в житлових приміщеннях дуже елегантним і привабливим.
Сучасний стиль прийшов на зміну усталеним класичним канонам. Він наповнений духом протиріччя, вільнодумства і демонстративного непокори правилам. Дана течія виникла в результаті промислової революції XVIII-XIX ст. і охоплює не тільки дизайн освітлення, але й інтер'єр, архітектуру, живопис і прикладне мистецтво.
Стиль хай-тек відрізняють передові розробки, футуристичні мотиви, висока технологічність і художнє оформлення. Даний стиль надихається науково-фантастичними творами Рея Бредбері, Айзека Азімова, Річарда Моргана, творчістю кіберпанку, художніми фільмами Рідлі Скотта і сестер Вачовскі.
Лофт став одним із стилів інтер'єру, який сьогодні завоював популярність і у молодих творчих особистостей, і у респектабельних людей середнього віку. Його концепція заснована на перетворенні промислових будівель в комфортну житлову зону.
Найромантичніший стиль в дизайні інтер'єрів – флористика. Освітлювальні прилади, виготовлені в цьому стилістичному ключі, вражають своєю вишуканістю і красою.
Слово вінтаж походить з французького виноробного лексикону і означає добре витримане вино. До даного стилю належать речі певної епохи, яка включає в себе XIX-XX ст. Характерні вінтажні стильові елементи – старовинний, антикварний вид інтер'єру.
Східний стиль помітно виділяється своєю барвистістю, переважанням в інтер'єрі дерев'яних меблів, багатством декоративних прикрас і характерними архітектурними елементами: арками і нішами.
Як підібрати освітлення для квартири або офісу, інтер'єр яких оформлений в індустріальному стилі? Не всі світильники будуть добре виглядати на фоні необробленої бетонної стіни або цегляної кладки.
Яскравий, особливий, що запам'ятовується - так в кількох словах можна охарактеризувати стиль Тіффані. У той же час він як незвичайний, настільки і простий у використанні. І якщо у вас з'явилося бажання привнести в своє життя щось особливе, то радить звернути свою увагу на стиль Тіффані.
Світильник в стилі Тіффані - справжній шедевр, який широко відомий по всьому світу, завдяки своїй унікальній технології виготовлення. Історія таких виробів йде далеко в XIX століття, коли майстри тільки починали освоювати вітражні техніки.
Стиль лофт з кожним роком стає все більш популярним і набуває нових прихильників. У нього багато особливостей, які ще 20 років тому сприймалися як дивацтва дизайнерів, а сьогодні перетворилися в те, що називають модно, концептуально і неповторно. Loft переступив умовні кордони богемних приміщень.
Етимологія самої назви стилю бароко налічує безліч версій: від звичного трактування – перлина неправильної форми – до лат. bis-roca – скручений камінь. Культурологи ХIХ ст. пояснювали назву стилю досить суперечливо, його називали безглуздим, дивним, химерним, він виник на противагу суворому і пропорційного класицизму. У наш час бароковий, значить, химерний, елітний, перебільшено емоційний.
Стиль кантрі як самостійний варіант оформлення інтер'єру бере свій початок в Америці 1970-х рр., але з упевненістю можна сказати, що його історія почалася набагато раніше – адже, по суті своїй, це сільські обстановки, з етнічним фльором. Характерними рисами даного дизайну є простота, комфорт, функціональність всіх задіяних складових.