Меню

Відео

На ринку освітлювальних пристроїв представлений великий вибір світильників з різноманітним функціоналом. Серед них люстри, бра, торшери, світлодіодні стрічки, стельові світильники та інші. Всі питання, які ви нам задаєте при виборі освітлення, розкриваємо в детальних відео. Розповідаємо про типи освітлювальних приладів, монтаж і підключення. Всі подробиці у відео. Приємного перегляду!

Дата: 23.12.2020 Переглядів: 10023 Коментарі 0
Світлодіодні лампочки - переваги і недоліки

Світлодіодні лампи – це джерела світла зі світлодіодами (англ. Light-Emitting Diode – діод, що випромінює світло; скор. LED). Вони застосовуються для побутового, промислового та вуличного освітлень.

Детальніше

Дата: 15.12.2020 Переглядів: 3085 Коментарі 0
Галогенові лампочки - переваги і недоліки

Що таке галогенні лампи? Спеціалісти називають їх поліпшеним поколінням ламп розжарювання. Головна схожість в тому, що джерелом світла в них, як і в лампах розжарювання, виступає спіраль з жароміцного вольфраму.

Детальніше

Дата: 09.12.2020 Переглядів: 2090 Коментарі 0
Бактерицидні, Ультрафіолетові лампи і світильники

Щоб очистити приміщення від мікроорганізмів та вірусів, потрібні бактерицидні лампи, вони повністю знезаражують повітря і поверхні. Лампи працюють у світильниках різного типу.

Детальніше

Дата: 08.12.2020 Переглядів: 2067 Коментарі 0
Декоративні лампочки - види і форми ретро ламп

Святкове освітлення створює потрібну атмосферу і покращує настрій. Декоративні лампи дуже часто використовують в дизайні житлових та комерційних приміщень, для різдвяних ілюмінацій в барах, кафе та вернісажах.

Детальніше

Дата: 02.12.2020 Переглядів: 1765 Коментарі 0
Лампочки розжарювання - переваги і недоліки

Без електричної лампочки уявити сучасне життя дуже важко, практично неможливо. Сьогодні споживачі мають змогу користуватися лампами різного типу.

Детальніше

Дата: 27.11.2020 Переглядів: 4203 Коментарі 0
Світлодіодні світильники з пультом у відео огляді

Сучасні стельові світильники відрізняються оригінальним дизайном, вони можуть мати різну форму та розміри, працювати з різними джерелами світла.

Детальніше

Дата: 24.11.2020 Переглядів: 848 Коментарі 0
Який Цоколь у лампочки? Різьбовий, штировий... Розбираємось в деталях

Цоколь в лампочці може бути різьбовий та штировий. Розглянемо докладніше кожен з цих двох типів. Різьбовий маркується буквою Е. Штирові лампи мають маркування буквою G...

Детальніше

Дата: 19.11.2020 Переглядів: 3411 Коментарі 0
Трекові світильники та їх застосування в освітленні, відео огляд

Трековий світильник – це елемент системи освітлення на підвісному струмопроводі. Система має декілька складових: шинопровід, світильники та з'єднувальні механізми для стикування і переміщення джерел світла.

Детальніше

Дата: 18.11.2020 Переглядів: 2783 Коментарі 0
Тубуси! Люстри і підсвічування з направленим точковим освітленням

Світильник тубус – це освітлювальний пристрій циліндричної форми з направленим світлом. Світловий потік направлений на один конкретний об’єкт або невелику локацію.

Детальніше

Показано від 1 до 9 з 9 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу