Меню

Статті про Люстри

Переглядів: 1082 Коментарі 0
Як вибрати люстру в дитячу

Вибір люстри в дитячу – мабуть, найбільш непростий та відповідальний. Вона має відповідати визначеним технічним параметрам, бути екологічно чистою, безпечною та зручною для малюка, що росте.

Детальніше

Переглядів: 2015 Коментарі 0
Люстри для низьких стель

Коли ми плануємо встановити у квартирі люстри та світильники, вибір моделей багато в чому залежить від висоти стель. Невелика висота – 2,5 м і менше має свої обмеження, які потрібно враховувати, інакше світло буде доставляти дискомфорт.

Детальніше

Переглядів: 2272 Коментарі 0
Як вибрати люстру

Вибір правильної люстри задає тон всьому інтер’єру. Її дизайн і характеристики залежать від того, в якій кімнаті буде встановлений світильник.

Детальніше

Переглядів: 459 Коментарі 0
Спадщина Прометея

Архетип людини – це комора будинку, у якого було багато господарів. Кожен, хто володів будинком, залишав щось від себе.

Детальніше

Переглядів: 1451 Коментарі 0
Як використовувати світильники спрямованого, розсіяного або відбитого світла

Спрямоване, розсіяне чи відбите? Кожен тип освітлення не тільки по-своєму прекрасний, але й несе в собі особливості та додаткові переваги. І щоб краще розуміти те, що вони дають, потрібно трохи заглибитися в природу кожного з них.

Детальніше

Переглядів: 648 Коментарі 0
Люстри в класичному стилі

Популярність класичних світильників пояснюється їх урочистістю і універсальністю. Складно застосувати ці дві характеристики одночасно, але в класичному стилі можливо все!

Детальніше

Переглядів: 725 Коментарі 0
Вітражні Люстри Тіффані - стиль і вишуканість

Сучасний інтер'єр має на увазі обов'язкове використання всіляких освітлювальних приладів, які подарують затишок і створять комфортні умови для проживання. Люстра мозаїка, виконана в стилі Тіффані , є ідеальним рішенням для приміщень в сучасному або класичному дизайні.

Детальніше

Переглядів: 390 Коментарі 0
Люстри-підвіси на будь-який смак

Підвіси - поняття, під яке підходять світильники, що монтуються до стелі ланцюгом, розтяжками, або силовим кабелем. Існує величезна кількість різновидів підвісних люстр, які називають підвісами. Серед них зустрічаються моделі різних стилів і забарвлень. Як відомо, це один з найважливіших елементів декору інтер'єру. Завдяки різноманітності вибору, можна створити оригінальну неповторну обстановку в кожній кімнаті.

Детальніше

Переглядів: 6877 Коментарі 0
Люстри із пультом управління

Вибір освітлювальних приладів в сучасних магазинах світлотехніки такий величезний, що при покупці люстри покупцям буває складно зупинитися на одному варіанті. Металеві хромовані корпуси, стильні скляні плафони, кришталевий декор і витончені прикраси – все це ви знайдете при перегляді каталогу на нашому сайті. Тут представлений весь асортимент товару з фото і описом.

Детальніше

Переглядів: 1250 Коментарі 0
Люстри флористика розпустили весняні бутони

Квіти додають нашому життю краси та урочистості. Вони оживляють обстановку, викликають посмішку на обличчі. Навесні так хочеться бути ближче до природи і споглядати всі її принади, наповнити своє житло квітковим буйством і вдихати його аромати. Але як шкода, що квіти не вічні - рано чи пізно зів'ялі букети доводитися викидати. Компанія Brille пропонує своєрідне рішення даної проблеми: колекція світильників «Флора» здатна не тільки створити весняну атмосферу, а й наповнити будинок світлом.

Детальніше

Переглядів: 491 Коментарі 0
Вітражні люстри Тіффані

Сучасний інтер'єр має включати різні освітлювальні прилади для створення затишку і комфорту. Люстра Тіффані, виконана в стилі мозаїки, є ідеальним рішенням для приміщень в сучасному або класичному дизайні.

Детальніше

Переглядів: 1143 Коментарі 0
Як вибрати кришталеву люстру

Кришталева люстра в інтер'єрі будинку демонструє статусність господаря, підкреслює його витончений смак, створює відчуття гармонії та досконалості. Як вибрати кришталеву люстру та як за нею доглядати – про це наша стаття.

Детальніше

Переглядів: 15693 Коментарі 0
Недорогі люстри всіх стилів

Вибрати люстру недорого – непросте завдання. У стельових світильників, призначених для центрального освітлення приміщень, ціна формується за багатьма факторами, тому може здаватися завищеною. Не варто сильно економити на люстрі, яка буде служити не один рік. Проте, заощадити все-таки можна і в Brille знають як!

Детальніше

Переглядів: 451 Коментарі 0
Великі люстри для великих кімнат

При плануванні освітлення квартири, приватного будинку, ресторану, холу готелю або будь-якого іншого закладу найпильніша увага приділяється вибору джерела центрального освітлення. Існують вдалі рішення для приміщень будь-якого метражу і габаритів. У разі високих або дуже високих стель светодізайнери радять розглянути варіант великої або навіть величезної люстри. Вона може вигідно доповнити існуючий інтер'єр, створити потужний і рівномірний світловий потік і стати ефектним акцентом обстановки.

Детальніше

Переглядів: 2132 Коментарі 0
Люстри для кухні

Люстри для кухні надзвичайно важливі для цілісного сприйняття інтер'єру і реалізації задуманого дизайну. Зрозуміло, додатковому освітленню, особливо підсвічуванню робочих зон, теж необхідно приділити пильну увагу, але те, що створить правильний настрій і загальне враження - це саме люстра для кухні.

Детальніше

Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)