Меню

Люстри-підвіси на будь-який смак

Автор: Brille Дата: 14.07.2020 Переглядів: 1509 Коментарі : 0

Підвіси - поняття, під яке підходять світильники, що монтуються до стелі ланцюгом, розтяжками, або силовим кабелем. Існує величезна кількість різновидів підвісних люстр, які називають підвісами. Серед них зустрічаються моделі різних стилів і забарвлень. Як відомо, це один з найважливіших елементів декору інтер'єру. Завдяки різноманітності вибору, можна створити оригінальну неповторну обстановку в кожній кімнаті. Оскільки під категорію підпадає, буквально, кожен другий світильник, організовуючи наш каталог, ми вирішили звузити поняття. Це спрощує пошук товару серед асортименту. До підвісів ми віднесли люстри, що складаються всього лише з одного плафона.

люстри-підвіси в інтер'єрі

Моделі якісно відрізняються від інших видів, наприклад, пристельова, оскільки є можливість регулювання висоти. Часто трапляється, що якийсь варіант ідеально підходить інтер'єру за стилем або по колірній гамі, але доводиться від нього відмовитись, тому що не підходить висота.

Також, підвісний світильник служить зручним інструментом створення візуальних зон. Дизайнери вміло використовують кілька різних моделей, розділяючи одне приміщення на кілька просторів. Підвіси часто використовують для локального освітлення. Тому вони набули широкого поширення в ресторанах, кафе, барах та інших громадських закладах. Розташована, наприклад, над столиком ресторану, люстра створює затишну атмосферу, почуття відгородження від інших людей, додатковий комфорт для приємного вечора.

Теги: brille, люстри, модні світильники, дизайн, інтер'єр, стиль, лофт, хай-тек, мінімалізм, люстри для спальні, люстри для офісу, абажур, люстри для кухні, люстри у вітальню, сучасні люстри, скандинавський стиль, вінтаж, класичний стиль, поради, освітлення для

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу