Меню

Про Бра та настінні світильники

Бра та настільні світильники використовують в якості додаткового освітлення. За допомогою бра можна: підсвітити дзеркало або місце для читання, створити приємну атмосферу для відпочинку, виділити окремі зони, внести в інтер'єр нові інтонації, коригувати геометрію приміщення, організувати якісне освітлення малогабаритного простору, освітити сходи або вхід. В магазинах Брілле в широкому асортименті представлені такі види бра: світлодіодні, сучасні, декоративні, для читання та інші. Статті нашого блогу присвячені особливостям застосування настінних світильників, розміщенню бра в інтер'єрі квартири чи будинку, а також допоможуть правильно підібрати потрібний освітлювальний пристрій.

Дата: 17.07.2020 Переглядів: 3822 Коментарі 0
Світильники на батарейках

Світильники на батарейках – прості, функціональні і недорогі джерела світла, які легко встановити в будь-якому місці. Їх перевага – автономність. З ними стало можливим освітлення важкодоступних місць, внутрішнього простору шафок або робочого столу, забувши про проводи, а також розетку.

Детальніше

Дата: 15.07.2020 Переглядів: 1758 Коментарі 0
6 способів розміщення бра в інтер'єрі будинку

Ми так звикли до м'якого світла бра, що, здається, ці світильники були завжди. Зручні, практичні, легко монтуються, не займають багато місця. Багато хто з нас любить проводити вечори за читанням книги чи переглядом фільму, при цьому виключивши основне освітлення, залишивши приглушене світло на стіні. Без настінного світильника вечір не був би таким досконалим.

Детальніше

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу