Каталог товарів

Люстри в класичному стилі

Автор: Brille Дата: 15.01.2023 Переглядів: 3240 Коментарі : 0
Люстри в класичному стилі відрізняються особливою елегантністю і благородною розкішшю. Їм властива симетричність, ці освітлювальні прилади завжди мають вигляд дорогих виробів. Покриття корпусу, плафони й абажури виготовлені в стриманих відтінках. Для виробництва класичних світильників використовують натуральні матеріали – метал і скло. Рамки класичного стилю досить широкі, часом складно визначити, в якому дизайні оформлена кімната. Одна з причин цього – спотворене уявлення про стилістичні особливості класики, але на асортимент освітлювальної техніки цей факт робить позитивний вплив.
класичний стиль світильник

Світильники Класичного Стилю

Розмиті рамки вимог стилю, які пред'являються до оформлення освітлення приміщень, не виключають конкретних його ознак. Вони створюють групу напрямків, риси яких більш індивідуальні та чіткі. Серед них ренесанс, бароко, класицизм, ампір, рококо та багато інших, в тому числі (частково) готичний – все це культурні віяння в архітектурі та дизайні періоду XVI – XIX століть.

Що дозволяє охарактеризувати концепцію освітлення саме як класичну? Таких ознак кілька:

  • орієнтація на принципи освітлення, які існували в стародавній греко-римської архітектурі. Це знайшло своє відображення і в зовнішньому вигляді світильників, але більше стосується правил їх розміщення в інтер'єрі;
  • любов до симетрії як відображення поваги до порядку. Як наслідок попереднього і означає буквально: "кожному бра – по парі". Центральна люстра – одна, на ній робиться акцент. Додаткове освітлення розміщується попарно і пропорційно. Обов'язкову умову дублювання важливо врахувати при складанні бюджету на розробку інтер'єру;
  • європейський підхід до освітлення: центральне джерело світла в центрі стелі, інші відіграють допоміжну роль;
  • союз з архітектурними рішеннями з метою організації максимально просторих приміщень. Класичний стиль сумісний з високими стелями, ліпниною і дерев'яним паркетом і не сумісний зі скромним, але затишним житлом поета-романтика чи радянського городянина однокімнатної квартири панельного будинку. Чому так? Уявіть люстру CR-301L/12A ТМ Brille, яскраву представницю стилю, в вітальні зі стандартними стелями 2,5 метра. Відчули її тім’ям? Ось чому. Класичні стельові світильники великі і щедро прикрашені декором;
люстра класичного стилю освітлення класичного стилю
Кришталева люстра CR-301L/12A ТМ Brille
  • багате оздоблення і кришталевий декор. Світильники прикрашають кришталевими підвісками, декором з металу золотистого або срібного кольору витончених форм, камінням і тканинами, розташованими на декількох рівнях. Для бароко прикраси вкрай театральні, для провансу або неокласицизму – спокійні і стримані, але все це крайнощі одного роду;
  • вимога до ретельного догляду і бережливості. Дорогі вироби виготовляються з натуральних і благородних матеріалів, тільки з цієї причини важко буде ставитися до догляду за ними легковажно. До того ж, солідні габарити стельових моделей багаторазово ускладнюють процедуру прибирання, а здійснювати її слід регулярно. Чутливість до химерності і нескінченну кількість витонченого декору, складності по догляду компенсуються грандіозною ефектністю.

Дотримуючись усіх вимог, Brille, як і інші прогресивні європейські та світові виробники, поєднують оригінальні матеріали, створюють різні розміри світильників, дбайливо зберігаючи необхідні пропорції і колірні схеми. Тому результат виглядає гармонійно як в просторих, так і в більш компактних приміщеннях. Приходьте в наші магазини, щоб переконатися в цьому!

Світильники в класичному стилі

Особливості стилю відкривають безмежні горизонти для пропозиції товару. Строкатий асортимент стає причиною головного болю для покупців, які прагнуть облаштувати житло по букві стилістичного закону.

У прагненні догодити стилю не потрібно уникати сучасних виробів. В цьому і гідність стилю, вираз його універсальності. Ознаки та правила задають тон, а дизайнери і господарі будинків, квартир і ресторанів обіграють їх, створюючи унікальні концепції. Про сучасні технологіїї в освітленні можна почитати тут.

Ті, для кого класика – не порожній звук, оформляють освітлення за допомогою витончених моделей з дорогих матеріалів. Вони металеві, мають колір міді, бронзи або позолоти, плафони – з тканини, декор – кришталевий. Але більшість вважають за краще не зациклюватися на стандартах і пускають в своє життя і кімнату світильники і торшери більш різноманітних конструкцій. Наприклад, модель BCL-731S/30 повністю відповідає нормам стилю, відсутність плафонів компенсується більш виразними лампочками в формі свічки. Таку люстру можна встановити у вітальні або на кухні. Якщо кімнати невисокі, можна монтувати світильник над столом.

класичний стиль фото  класичний стиль фото 2
Люстра BCL-731S/30 ТМ Brille

Для спальні можна взяти люстру з абажуром. Напрямок абажурів: вниз або вгору; кількість: чим більше – тим краще. Перевага подібних моделей в тому, що вони забезпечують рівномірний розподіл світла по всій спальні. Колір абажурів – будь-який, краще пастельних відтінків, з візерунком чи без.

світильник класичний стиль спальня класичний стиль люстра
Люстра подвесная с абажуром BKL-658S/5 E27 CH ТМ Brille

Безумовно, ринок антикваріату і продукції сегмента "преміум" набагато скромніший, але і доступ до них істотно складніший. Образ середньостатистичного покупця, на якого орієнтуються продавці, складений виходячи з того, що людина буде купувати собі доступний товар, виготовлених з популярних матеріалів – пластику, скла і металу. Відповідно, кожен з нас може бачити результат такого розрахунку в будь-якому інтернет-магазині: чим ближче наближається ціна товару до середнього значення, тим більше його вибір, і навпаки. Навіть ті покупці, які пристрасно бажають облаштувати житло за канонами стилю, можуть купити візуально не менш чудову репліку витонченого торшера, вінтажної настільної лампы або бра у формі канделябра.

торшер в класичному стилі класичний стиль люстра настільна лампа класичний стиль
Торшер BKL-655F / 1 Люстра BKL-658S/5 ТМ Brille Настільна лампа BCL-725T/1

Додаткове освітлення – обов'язковий атрибут для класичного стилю. Якою б габаритною люстра не була, її світло не заповнить кожен куточок. Тим більше, що її яскраві вогні не завжди підходять для відпочинку.

Варіантів оформлення приміщень дійсно дуже багато. Який світильник купити кожен покупець вирішує сам, виходячи з особистих бажань та вимог інтер'єру. Ми радимо вам не нехтувати думкою фахівців і звертатися за допомогою до дизайнерів і консультантів магазинів. Крім правил до візуального оформлення існують технічні нюанси, орієнтація в яких обов'язкова для безпомилкового вибору і вдалої покупки. Якщо ви шукайте для себе світильник, зверніться до експертів Brille – це спростить процедуру вибору і доставки покупки, а также оформления гарантії.

Теги: brille, класичний стиль, освітлення, стиль, дизайн, інтер'єр, модні рішення, поради, блог, модерн, вінтаж, кришталеві світильники, люстри, бра, підсвічування, торшери, підвісні світильники, врізні світильники, технічні характеристики, натяжна стеля, підві

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар