Каталог товарів

Все про Точкові світильники

Точкові світильники застосовують для основного освітлення або додаткового підсвічування житлових та комерційних приміщень різної площі. Освітлювальні пристрої даного типу представлені накладними, вбудованими, світлодіодними та іншими моделями. Накладні точкові світильники встановлюють на будь-які поверхні, врізні – на підвісні або натяжні стелі, фальш-панелі та меблі. Підвісні теж можна монтувати на будь-яку стелю, головне, щоб висота приміщення була відповідною. Вибір залежить від місця монтажу, розмірів та потужності освітлювального приладу. Статті нашого блогу розкажуть про конструкцію, призначення та особливості застосування точкових світильників, а також – як правильно підібрати їх та встановити.

Точкове освітлення

Дата: 06.03.2023 Переглядів: 2520 Коментарі 0
Точкове освітлення

Точкові світильники застосовують для основного освітлення або додаткового підсвічування житлових та комерційних приміщень різної площі. Освітлювальні пристрої даного типу представлені накладними, вбудованими та підвісними моделями. Накладні точкові світильники встановлюють на будь-які поверхні, врізні – на підвісні або натяжні стелі, фальш-панелі та меблі. Підвісні теж можна монтувати на будь-яку стелю, головне, щоб висота приміщення була відповідною. Вибір залежить від місця монтажу, розмірів та потужності освітлювального приладу. Як правильно підібрати точкове освітлення саме для вашого приміщення, дізнайтесь зі статті нашого блогу.

Детальніше

Установка Точкових Світильників

Дата: 15.02.2023 Переглядів: 13627 Коментарі 0
 Установка Точкових Світильників

Люстра не здатна освітити приміщення так, щоб в ньому були відсутні тіньові зони. Рішення – монтаж точкових джерел світла. Вони компактні і ефектні, установка вимагає, скоріше, акуратності, ніж високого професіоналізму. Ми розповімо про те, як монтувати врізні світильники в домашніх умовах.

Детальніше

Різновиди Точкових Світильників

Дата: 14.01.2023 Переглядів: 4202 Коментарі 0
Різновиди Точкових Світильників

Точкові світильники – це практичний, функціональний і ефектний спосіб освітлення приміщень різного функціонального призначення. Вони застосовуються повсюдно.

Детальніше

Як вибрати вбудовані світильники

Дата: 22.01.2023 Переглядів: 2800 Коментарі 0
Як вибрати вбудовані світильники

Вбудовані світильники, поряд з традиційними люстрами, є найбільш популярним типом обладнання. Різні моделі застосовуються в житлових будинках, офісах і магазинах, в ландшафтному та архітектурному освітленні, для підсвічування дачних ділянок чи технічних приміщень. Для того, щоб вибрати вбудовані світильники, потрібно знати певні нюанси.

Детальніше

Точкові світильники в інтер'єрі для правильного акценту

Дата: 31.01.2023 Переглядів: 2199 Коментарі 0
Точкові світильники в інтер'єрі для правильного акценту

Компактні, функціональні і стильні - так можна охарактеризувати точкові світильники. Вони прийдуть на допомогу, якщо потрібно візуально збільшити приміщення або підкреслити певну зону приміщення. Їм знайдеться місце де завгодно: на кухні і у вітальні, на стелі і на підлозі. Нижче ми розглянемо варіанти їх розміщення в окремих кімнатах.

Детальніше

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)