Меню

Все про Точкові світильники

Точкові світильники застосовують для основного освітлення або додаткового підсвічування житлових та комерційних приміщень різної площі. Освітлювальні пристрої даного типу представлені накладними, вбудованими, світлодіодними та іншими моделями. Накладні точкові світильники встановлюють на будь-які поверхні, врізні – на підвісні або натяжні стелі, фальш-панелі та меблі. Підвісні теж можна монтувати на будь-яку стелю, головне, щоб висота приміщення була відповідною. Вибір залежить від місця монтажу, розмірів та потужності освітлювального приладу. Статті нашого блогу розкажуть про конструкцію, призначення та особливості застосування точкових світильників, а також – як правильно підібрати їх та встановити.

Дата: 16.12.2021 Переглядів: 918 Коментарі 0
Точкове освітлення

Точкові світильники застосовують для основного освітлення або додаткового підсвічування житлових та комерційних приміщень різної площі. Освітлювальні пристрої даного типу представлені накладними, вбудованими та підвісними моделями. Накладні точкові світильники встановлюють на будь-які поверхні, врізні – на підвісні або натяжні стелі, фальш-панелі та меблі. Підвісні теж можна монтувати на будь-яку стелю, головне, щоб висота приміщення була відповідною. Вибір залежить від місця монтажу, розмірів та потужності освітлювального приладу. Як правильно підібрати точкове освітлення саме для вашого приміщення, дізнайтесь зі статті нашого блогу.

Детальніше

Дата: 31.07.2020 Переглядів: 7454 Коментарі 0
 Установка Точкових Світильників

Люстра не здатна освітити приміщення так, щоб в ньому були відсутні тіньові зони. Рішення – монтаж точкових джерел світла. Вони компактні і ефектні, установка вимагає, скоріше, акуратності, ніж високого професіоналізму. Ми розповімо про те, як монтувати врізні світильники в домашніх умовах.

Детальніше

Дата: 30.07.2020 Переглядів: 2310 Коментарі 0
Різновиди Точкових Світильників

Точкові світильники – це практичний, функціональний і ефектний спосіб освітлення приміщень різного функціонального призначення. Вони застосовуються повсюдно.

Детальніше

Дата: 14.07.2020 Переглядів: 1554 Коментарі 0
Як вибрати вбудовані світильники

Вбудовані світильники, поряд з традиційними люстрами, є найбільш популярним типом обладнання. Різні моделі застосовуються в житлових будинках, офісах і магазинах, в ландшафтному та архітектурному освітленні, для підсвічування дачних ділянок чи технічних приміщень. Для того, щоб вибрати вбудовані світильники, потрібно знати певні нюанси.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 1162 Коментарі 0
Точкові світильники в інтер'єрі для правильного акценту

Компактні, функціональні і стильні - так можна охарактеризувати точкові світильники. Вони прийдуть на допомогу, якщо потрібно візуально збільшити приміщення або підкреслити певну зону приміщення. Їм знайдеться місце де завгодно: на кухні і у вітальні, на стелі і на підлозі. Нижче ми розглянемо варіанти їх розміщення в окремих кімнатах.

Детальніше

Показано від 1 до 5 з 5 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу