Меню

Все про Точкові світильники

Дата: 31.07.2020 Переглядів: 3252 Коментарі 0
 Установка Точкових Світильників

Люстра не здатна освітити приміщення так, щоб в ньому були відсутні тіньові зони. Рішення – монтаж точкових джерел світла. Вони компактні і ефектні, установка вимагає, скоріше, акуратності, ніж високого професіоналізму. Ми розповімо про те, як монтувати врізні світильники в домашніх умовах.

Детальніше

Дата: 30.07.2020 Переглядів: 780 Коментарі 0
Різновиди Точкових Світильників

Точкові світильники – це практичний, функціональний і ефектний спосіб освітлення приміщень різного функціонального призначення. Вони застосовуються повсюдно.

Детальніше

Дата: 14.07.2020 Переглядів: 822 Коментарі 0
Як вибрати вбудовані світильники

Вбудовані світильники, поряд з традиційними люстрами, є найбільш популярним типом обладнання. Різні моделі застосовуються в житлових будинках, офісах і магазинах, в ландшафтному та архітектурному освітленні, для підсвічування дачних ділянок чи технічних приміщень. Для того, щоб вибрати вбудовані світильники, потрібно знати певні нюанси.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 419 Коментарі 0
Точкові світильники в інтер'єрі для правильного акценту

Компактні, функціональні і стильні - так можна охарактеризувати точкові світильники. Вони прийдуть на допомогу, якщо потрібно візуально збільшити приміщення або підкреслити певну зону приміщення. Їм знайдеться місце де завгодно: на кухні і у вітальні, на стелі і на підлозі. Нижче ми розглянемо варіанти їх розміщення в окремих кімнатах.

Детальніше

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)