Меню

Освітленість і розрахунок освітленості

Як розрахувати освітленість, які існують норми освітленості для готелю, ресторану, доріг, складських приміщень та інших важливих об'єктів? Про це в нашій категорії Блогу, яка присвячена темі освітленості.

Дата: 11.10.2022 Переглядів: 251 Коментарі 0
Роль комплектуючих у електромонтажному оснащенні

Приходячи додому ввечері, насамперед ми вмикаємо світло. Далі вмикаємо електрочайник або кавоварку, запускаємо пральну машинку або натискаємо на пульт від телевізора. Для всіх цих сучасних пристроїв потрібна електрична енергія. А провідником енергії є кабель або провід, комплектуючим для їхньої повноцінної роботи стане вилка, а коли до електричної мережі немає доступу на допомогу прийдуть батарейки.

Детальніше

Дата: 07.10.2022 Переглядів: 387 Коментарі 0
Організація освітлення у приміщенні та все що для цього потрібно

Питання вибору та купівлі даних приладів виникає у той момент, коли практично всі ремонтні роботи завершені. Різного роду розетки, вимикачі та регулятори напруги виконують не тільки функціональну роль, але й стають елементами дизайну, доповнюючи загальний інтер'єр приміщення або акцентуючи певні ділянки. Сучасні технології не пройшли повз освітлювальні електромонтажні вироби і сьогодні з їх допомогою можна створити найрізноманітніше за стилем і рівнем, освітлення вашого будинку або квартири.

Детальніше

Дата: 10.03.2021 Переглядів: 5588 Коментарі 0
Ступінь захисту світильників і LED стрічок (IP)

Вологозахищеність світильників – характеристика, яка гарантує безпеку. Встановлюючи освітлювальні прилади в саду, ванній кімнаті та навіть на кухні, необхідно знати, наскільки вони водонепроникні. Про рівень захисту оболонки говорить рейтинг IP. Специфікації світильників включають його значення, але який клас IP слід вибрати? Відповідаємо на запитання в статті.

Детальніше

Дата: 05.02.2021 Переглядів: 4284 Коментарі 0
Правильна освітленість ресторану та кафе

Світло в ресторані на суворих сторінках Державних будівельних норм займає особливе положення – занадто розмиті межі комфорту, а саме комфорт спонукає клієнтів відвідувати ресторани, паби, кафе. Норми ДБН полегшують та одночасно ускладнюють життя рестораторам. Чому так і як правильно організувати освітленість ресторану – читайте в статті.

Детальніше

Дата: 05.02.2021 Переглядів: 5138 Коментарі 0
Освітленість виробничих приміщень та складів

Норми освітлення виробничих приміщень, норми освітленості складу та контроль виконання цих норм – одні з найбільш суворих. За порушенням слідують жорсткі міри покарання. Дотримання державних норм освітленості – запорука якісної організації виробничого процесу та безпеки виробництва.

Детальніше

Дата: 05.02.2021 Переглядів: 951 Коментарі 0
Освітлення в офісі

Основне завдання освітлення офісу – створити умови продуктивної роботи персоналу. На ринку є різні світильники, кожен з яких можна встановити в офісі, от тільки не завжди варто це робити. У статті ми розглянемо популярні варіанти офісного освітлення, виходячи з вимог до світла та способу монтажу.

Детальніше

Дата: 04.02.2021 Переглядів: 2419 Коментарі 0
Освітлення в ТРЦ: продажі, комфорт і безпека відвідувачів

Всі пам'ятають нещасні випадки в різних ТРЦ. І про це ми хочемо поговорити. Правильні світильники та лампи не тільки збільшують продажі, але і гарантують безпечну евакуацію.

Детальніше

Дата: 03.02.2021 Переглядів: 9263 Коментарі 0
Освітлення для салону краси

Освітлення важливо в будь-якому приміщенні, але для салонів краси, що належать до сфери послуг, хороше світло необхідне як повітря. Розгорнутий розрахунок освітленості робочого місця перукаря і косметолога наведено нижче.

Детальніше

Дата: 03.02.2021 Переглядів: 12828 Коментарі 0
Освітлення дитячих садків та шкіл

Освітленість дитячих дошкільних закладів та шкіл є дуже важливою ланкою організації навчального процесу. Правильно розраховане і грамотно організоване освітлення в приміщенні створює комфортні умови.

Детальніше

Дата: 27.01.2021 Переглядів: 3520 Коментарі 0
Освітленість на трасах і дорогах

Освітленість на трасах і дорогах – одне з найважливіших питань. Розібратися в ньому складно, адже будь-яка норма має свої визначені нюанси та виключення. Світильники, їхня потужність, місце розміщення строго регламентовані Державними будівельними нормами України.

Детальніше

Дата: 26.01.2021 Переглядів: 2290 Коментарі 0
7 помилок освітленості квартири

Освітленість квартири безпосередньо впливає на сприйняття простору і комфорт користування. Світильники, розміщені неправильно, впливають на психологічний стан, настрій мешканців будинку і на враження гостей від інтер’єру.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 51281 Коментарі 0
Розрахунок освітленості приміщення

Розрахунок освітленості роблять для того, щоб зрозуміти, скільки світильників потрібно встановити, скільки лампочок купити та наскільки яскраво освітити приміщення. Державні органи контролюють дотримання норм і карають підприємства за порушення. Щоб уникнути штрафів і забезпечити співробітників умовами продуктивної праці потрібно знати, як розрахувати рівень освітленості.

Детальніше

Дата: 31.03.2014 Переглядів: 3195 Коментарі 0
Освітлення заміського будинку

При освітленні заміського будинку або котеджу важливо пам'ятати про функціональність і красу. Підсвічування присадибної ділянки підвищує безпеку і прикрашає територію. Правильна організація освітлення підкреслить потрібні деталі і приховає недоліки.

Детальніше

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу