Меню

Блог про Трекові світильники

Трекова система освітлення являє собою конструкцію, яка складається з кількох спеціальних освітлювальних пристроїв, розташованих на шинопроводі. Такі конструкції стрімко завойовують популярність для використання у житлових приміщеннях. Трекові світильники бувають однофазні, в яких усі джерела світла вмикаються одночасно, та трифазні, що забезпечують можливість включення ламп групами або по одній. В магазинах Брілле в широкому асортименті представлені такі види трекових світильників: світлодіодні, магнітні, дизайнерські та інші. Статті нашого блогу розповідають про конструкцію, призначення, особливості застосування трекових світильників, а також дають поради стосовно підключення та правильної експлуатації трекових систем освітлення.


Дата: 31.12.2021 Переглядів: 515 Коментарі 0
Трекові світильники в інтер'єрі

Ще зовсім нещодавно трекові світильники можна було зустріти хіба що в офісних приміщеннях, на територіях виставкових комплексів, у будівлях музеїв, торгових галерей, барів та ресторанів. Тепер такі освітлювальні пристрої стали невід'ємною частиною житлових просторів, оформлених у сучасних стилях. Найбільш виграшно трекове освітлення виглядає в інтер'єрах, де традиційні підходи до організації освітлення не зовсім доречні, а оригінальні дизайнерські рішення вимагають створення ефектної атмосфери абсолютно у всьому, включаючи, звісно ж, й освітлювальну складову.

Детальніше

Дата: 31.07.2020 Переглядів: 21929 Коментарі 0
Як підключити трековий світильник

Трекові світильники, спочатку створені для промислових об'єктів, швидко стали популярними в якості підсвічування офісів, торгових майданчиків, барів і домашніх інтер'єрів. Вони практичні, функціональні та стильні.

Детальніше

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу