Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!
  • Пн-Пт з 9 до 21
  • Сб з 10 до 20
  • Нд з 10 до 20
Київ, вул. Автозаводська, 24 info@brille.ua

Освітлення в Інтер'єрі

Освітлення являється найважливішою складовою будь-якого інтер'єру. Правильно підібране світло дозволяє візуально змінювати об'єм приміщення, не змінюючи архітектурних та конструктивних особливостей. Але головним завданням штучного освітлення є максимальне наближення його до природного, що найкраще впливає на наш зір. На ринку освітлювальних пристроїв представлений великий вибір світильників з різноманітним функціоналом. Серед них люстри, бра, торшери, стельові світильники та інші. Обрати оптимальний світильник для приміщень різного призначення, який відповідає інтер'єрним рішенням кожного з них, допоможуть статті нашого блогу.

Посібник з купівлі смарт-світильників

Дата: 02.12.2022 Переглядів: 926 Коментарі 0
Посібник з купівлі смарт-світильників

З настанням темряви, перше що ми зробимо — потягнемося рукою до вимикача світла. Один простий рух і кімнати наповнюються світлом, яке розливається на всі боки від люстр і світильників, розташованих у них. Серед цих джерел світла значне місце посідають інноваційні освітлювальні вироби, що є частиною розумної системи освітлення та називаються смарт світильниками. Сьогодні розумні світильники стали одним із найпопулярніших варіантів для домашнього освітлення.

Детальніше

Монтаж та підключення електричних вимикачів світла

Дата: 25.05.2022 Переглядів: 7348 Коментарі 0
Монтаж та підключення електричних вимикачів світла

Електричний вимикач світла – знайомий кожному пристрій, без якого неможливо уявити нашу квартиру чи будинок. Легким рухом руки, в одну мить ми наповнюємо весь об'єм приміщення таким необхідним нам світлом. Але вимикачі світла, як й інше електромеханічне обладнання, можуть ламатися, виходити з моди або вимагати зміни свого місця розташування. У такому випадку з'являється необхідність заміни старого або установки нового пристрою, а також підключення його до електричної мережі.

Детальніше

Датчики руху. Види, призначення та принцип роботи

Дата: 24.05.2022 Переглядів: 5917 Коментарі 0
Датчики руху. Види, призначення та принцип роботи

Датчики руху стрімко увірвалися в наше життя. Сьогодні вони активно застосовуються в охоронних та освітлювальних системах. Їх використання допомагає убезпечити наше житло від злодіїв та зробити його більш комфортним. Датчики суворо контролюють довірену їм територію, коли нас немає вдома, і привітно зустрічають нас на порозі яскравим, радісним світлом. Пристрої, які ще зовсім нещодавно здавались фантастикою, тепер доступні кожному і повсюдно супроводжують наше життя. Дізнатися більше про датчики руху допоможе наша стаття, в якій ми розповімо про наявні види, принципи роботи та правильну їх експлуатацію.

Детальніше

Димери. Типи, призначення та застосування регуляторів світла

Дата: 24.05.2022 Переглядів: 3242 Коментарі 0
Димери. Типи, призначення та застосування регуляторів світла

Регулювати освітлення шляхом вмикання або вимикання певної кількості лампочок різної потужності – день вчорашній. Можливості сучасної електроніки подбали про наш комфорт і в цьому питанні. Розумні транзистори та тиристори зібралися разом й створили пристрій, за допомогою якого змінювати освітленість стало набагато простіше. За частку секунди, завдяки легким рухам пальців, об'єм приміщення наповнюється яскравим світлом або занурюється в сутінки, а якщо потрібно – знаходить свій оптимальний режим освітлення. Такий функціональний прилад отримав назву димера. Про те, як він улаштований, для чого використовується і де може бути застосований, розповість наша стаття.

Детальніше

Батарейки та акумулятори: тип, форма, застосування

Дата: 23.05.2022 Переглядів: 6751 Коментарі 0
Батарейки та акумулятори: тип, форма, застосування

Компактні пристрої, які забезпечують роботу багатьох електроприладів, є в кожній квартирі чи будинку. Пальчикові, мізинчикові, таблетки та інші батарейки потрібні для того, щоб працювали прожектори, годинники, дитячі іграшки, тонометри, аварійні ліхтарі й весь акумуляторний інструмент. Вони дали нові можливості користувачам, дозволили виконувати безліч операцій без прив’язки до електромережі. На українському ринку електромонтажного обладнання представлені різні типи батарейок та акумуляторів, на яких працюють настільні лампи, світильники для зовнішнього освітлення, гаджети тощо.

Детальніше

Дверні дзвінки. Типи, принцип дії, підключення

Дата: 23.05.2022 Переглядів: 5393 Коментарі 0
Дверні дзвінки. Типи, принцип дії, підключення

Людина, яка живе в сучасному світі, все більше ізолюється від живого спілкування і віддає перевагу контактам у мережі. Погано це чи добре – розсудить час. Хай там як, але такою є сьогоднішня реальність. Різноманітність існуючих гаджетів та комутаційних пристроїв дозволяє нам бути постійно на зв'язку та одночасно контактувати з сотнями людей. Пануючі метушня та хаос втомлюють нас, і ми вже геть не думаємо про зустрічі з друзями. Відпрацювавши черговий сірий та пересічний день – поспішаємо додому, щоб там знову притулитися до екрана смартфона або комп'ютера.

Детальніше

Де в квартирі мають встановлюватися розетки. Принципи їх розміщення

Дата: 13.05.2022 Переглядів: 2486 Коментарі 0
Де в квартирі мають встановлюватися розетки. Принципи їх розміщення

Без електрики ми не мислимо наше нормальне існування. На ній ґрунтується абсолютно все – робота, відпочинок, комфорт і навіть настрій. Різноманітність електричних приладів, що оточують нас, стрімко зростає. Кожен з них повинен отримати свою порцію енергії, щоб забезпечити працездатність і виправдати призначення. Для цього необхідно забезпечити безперешкодний доступ пристрою до електричної мережі. Сполучною ланкою є розетки, вдале розміщення яких у приміщенні дозволить легко та ефективно скористатися ними для підключення електроприладів.

Детальніше

Вибір та типи подовжувачів. Корисні поради

Дата: 11.05.2022 Переглядів: 2789 Коментарі 0
Вибір та типи подовжувачів. Корисні поради

В процесі ремонту та облаштування нашого помешкання, ми ретельно продумуємо схему розміщення в ньому електричних розеток та моделюємо кількість споживачів, які будуть підключені до них. Втім, ремонт це не миттєва примха, а ґрунтовна подія, пов'язана зі складними будівельними процесами, результатами яких ми будемо користуватися далеко не один рік. Що ж робити, коли в сучасному світі щодня з'являються все нові електротехнічні пристрої, призвані полегшити побут та створити комфортні умови для нашого існування

Детальніше

Монтаж та підключення електричних розеток

Дата: 03.05.2022 Переглядів: 1913 Коментарі 0
Монтаж та підключення електричних розеток

Немає такого приміщення або домашнього господарства, де питання встановлення або заміни електричних розеток чи вимикачів світла не виникало в минулому і не було актуальним в майбутньому. Ремонт помешкання, вихід з ладу електричної фурнітури у процесі експлуатації, модні тенденції в оформленні інтер'єрів, появлення нових моделей із додатковими корисними можливостями – все це спонукає стикатися з такою необхідністю. Навіть якщо в процесі ремонту ви звертаєтесь до спеціаліста-електрика, все одно не можна віддавати на відкуп сторонній людині визначення місць розташування та кількості розеток.

Детальніше

Види та типи розеток. Правильний вибір

Дата: 29.04.2022 Переглядів: 7725 Коментарі 0
Види та типи розеток. Правильний вибір

Сучасна людина, в прагненні створити максимально комфортні умови для життя, оточила себе безліччю корисних та зручних пристроїв, які щодня вдосконалюються. Ми вже не можемо уявити своє існування без електричного освітлення, засобів електроніки, побутових електромеханічних машин і девайсів, комутаційних та інформаційних ресурсів, багатофункціональних гаджетів й багатьох інших речей. Навколишній світ матеріалізувався нескінченною кількістю процесів і механізмів, які постійно відбуваються та невтомно виконують складні завдання.

Детальніше

Види та типи вимикачів світла. Варіанти підключення

Дата: 26.04.2022 Переглядів: 8516 Коментарі 0
Види та типи вимикачів світла. Варіанти підключення

З далеких міфічних часів, коли відважний Прометей викрав у богів з гори Олімп їх вогонь і подарував людям, ми всі користуємось його світлом. Звісно ж, наші оселі давно вже позбулися відкритого полум'я, замінивши дію вогню безпечним освітленням, створеним за допомогою електрики. Втім, будь-який сучасний пристрій залишиться просто елементом інтер'єру і не даруватиме нам світло, якщо він не буде активованим. І ось тут на головну сцену виходить, можливо й не примітний з першого погляду, але такий важливий елемент в системі забезпечення освітлення як вимикач.

Детальніше

Освітлення у ванній кімнаті

Дата: 30.12.2021 Переглядів: 1243 Коментарі 0
Освітлення у ванній кімнаті

Монтаж світильників у ванній вимагає великої уваги. Покупець повинен знати основні технічні характеристики моделей, тому що місце, де їх планують встановити, характеризується підвищеною вологістю, перепадами температури, наявністю конденсату та гарячої пари. Всі ці фактори вимагають підвищених заходів безпеки для світильників. У статті нашого блогу ми розповімо, який тип освітлювальних пристроїв потрібно підбирати для ванної, які властивості та клас захисту корпусу повинні мати ці моделі.

Детальніше

Світильники у ванну: комфортне освітлення з користю та задоволенням

Дата: 08.03.2023 Переглядів: 2868 Коментарі 0
Світильники у ванну: комфортне освітлення з користю та задоволенням

Ванна кімната це одне з тих місць в нашому будинку, яке ми відвідуємо щодня. Нехай і не дуже тривалий час, проте важливий: особиста гігієна, макіяж, відпочинок і релакс – лише небагато з того, що забезпечує нам здоров'я, гарний настрій та впевненість в собі. Від того, як буде організовано освітлення у ванній, які світильники будуть використані, багато в чому залежить результативність згаданих чинників. Адже джерела світла та світло, яке вони несуть – це не тільки естетика, що радує погляд, але й запорука безпеки та гарного самопочуття.

Детальніше

Освітлення для готелів: світильники як об'єкт репутації, ефективності та безпеки

Дата: 09.03.2023 Переглядів: 2540 Коментарі 0
Освітлення для готелів: світильники як об'єкт репутації, ефективності та безпеки

Жоден готель не стане прибутковим, якщо він буде позбавлений своїх гостей. Заявити про себе, залучити та утримати клієнта – три основні кити на яких тримається конкурентне існування будь-якого готельного комплексу. Запорукою успішної реалізації зазначених аспектів є, серед іншого, правильна організація світлової реклами, що привертає сторонню увагу, та ефективне освітлення внутрішніх приміщень і зовнішньої території, яке створює комфорт й формує загальне позитивне враження. Як забезпечити гармонійне освітлення готелю, які використати освітлювальні пристрої та як змусити постояльців повертатися сюди знов і знов, принагідно ділячись з друзями схвальними враженнями, допоможе розібратися наша стаття.

Детальніше

Як правильно спроектувати домашнє освітлення

Дата: 03.08.2021 Переглядів: 1647 Коментарі 0
Як правильно спроектувати домашнє освітлення

Комфорт в будинку або квартирі зумовлений багатьма складовими. Головними факторами, які забезпечують оптимальні умови в житлових приміщеннях, є правильно облаштована звукоізоляція, температурний режим і освітлення. Домашнє освітлення не тільки впливає на психологічний та емоційний стан людей, які постійно перебувають в приміщенні. Від кількості природного світла і підбору світильників, їх технічних характеристик і установки багато в чому залежить якість життя і здоров'я людей, які проживають в будинку.

Детальніше

Світлодизайн в інтер'єрі: що потрібно знати про світло

Дата: 12.03.2023 Переглядів: 13825 Коментарі 0
Світлодизайн в інтер'єрі: що потрібно знати про світло

Світлодизайн – це мистецтво світлового оформлення життєвого простору людини. Рівень комфорту людей вдома і на роботі багато в чому залежить від освітлення. Професійно змонтоване світло може розширити просторові межі приміщення, візуально збільшити його площу і підняти стелю. Світлодизайнери роблять справжні дива. Сьогодні у них є широкий арсенал освітлювальних пристроїв з різними джерелами світла, щоб створювати неповторні ефекти та ілюзії.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 26 (всього сторінок: 2)