Меню

Освітлення в Інтер'єрі

Освітлення являється найважливішою складовою будь-якого інтер'єру. Правильно підібране світло дозволяє візуально змінювати об'єм приміщення, не змінюючи архітектурних та конструктивних особливостей. Але головним завданням штучного освітлення є максимальне наближення його до природного, що найкраще впливає на наш зір. На ринку освітлювальних пристроїв представлений великий вибір світильників з різноманітним функціоналом. Серед них люстри, бра, торшери, стельові світильники та інші. Обрати оптимальний світильник для приміщень різного призначення, який відповідає інтер'єрним рішенням кожного з них, допоможуть статті нашого блогу.

Дата: 13.05.2022 Переглядів: 69 Коментарі 0
Де в квартирі мають встановлюватися розетки. Принципи їх розміщення

Без електрики ми не мислимо наше нормальне існування. На ній ґрунтується абсолютно все – робота, відпочинок, комфорт і навіть настрій. Різноманітність електричних приладів, що оточують нас, стрімко зростає. Кожен з них повинен отримати свою порцію енергії, щоб забезпечити працездатність і виправдати призначення. Для цього необхідно забезпечити безперешкодний доступ пристрою до електричної мережі. Сполучною ланкою є розетки, вдале розміщення яких у приміщенні дозволить легко та ефективно скористатися ними для підключення електроприладів.

Детальніше

Дата: 11.05.2022 Переглядів: 77 Коментарі 0
Вибір та типи подовжувачів. Корисні поради

В процесі ремонту та облаштування нашого помешкання, ми ретельно продумуємо схему розміщення в ньому електричних розеток та моделюємо кількість споживачів, які будуть підключені до них. Втім, ремонт це не миттєва примха, а ґрунтовна подія, пов'язана зі складними будівельними процесами, результатами яких ми будемо користуватися далеко не один рік. Що ж робити, коли в сучасному світі щодня з'являються все нові електротехнічні пристрої, призвані полегшити побут та створити комфортні умови для нашого існування

Детальніше

Дата: 03.05.2022 Переглядів: 119 Коментарі 0
Монтаж та підключення електричних розеток

Немає такого приміщення або домашнього господарства, де питання встановлення або заміни електричних розеток чи вимикачів світла не виникало в минулому і не було актуальним в майбутньому. Ремонт помешкання, вихід з ладу електричної фурнітури у процесі експлуатації, модні тенденції в оформленні інтер'єрів, появлення нових моделей із додатковими корисними можливостями – все це спонукає стикатися з такою необхідністю. Навіть якщо в процесі ремонту ви звертаєтесь до спеціаліста-електрика, все одно не можна віддавати на відкуп сторонній людині визначення місць розташування та кількості розеток.

Детальніше

Дата: 29.04.2022 Переглядів: 122 Коментарі 0
Види та типи розеток. Правильний вибір

Сучасна людина, в прагненні створити максимально комфортні умови для життя, оточила себе безліччю корисних та зручних пристроїв, які щодня вдосконалюються. Ми вже не можемо уявити своє існування без електричного освітлення, засобів електроніки, побутових електромеханічних машин і девайсів, комутаційних та інформаційних ресурсів, багатофункціональних гаджетів й багатьох інших речей. Навколишній світ матеріалізувався нескінченною кількістю процесів і механізмів, які постійно відбуваються та невтомно виконують складні завдання.

Детальніше

Дата: 26.04.2022 Переглядів: 143 Коментарі 0
Види та типи вимикачів світла. Варіанти підключення

З далеких міфічних часів, коли відважний Прометей викрав у богів з гори Олімп їх вогонь і подарував людям, ми всі користуємось його світлом. Звісно ж, наші оселі давно вже позбулися відкритого полум'я, замінивши дію вогню безпечним освітленням, створеним за допомогою електрики. Втім, будь-який сучасний пристрій залишиться просто елементом інтер'єру і не даруватиме нам світло, якщо він не буде активованим. І ось тут на головну сцену виходить, можливо й не примітний з першого погляду, але такий важливий елемент в системі забезпечення освітлення як вимикач.

Детальніше

Дата: 30.12.2021 Переглядів: 216 Коментарі 0
Освітлення у ванній кімнаті

Монтаж світильників у ванній вимагає великої уваги. Покупець повинен знати основні технічні характеристики моделей, тому що місце, де їх планують встановити, характеризується підвищеною вологістю, перепадами температури, наявністю конденсату та гарячої пари. Всі ці фактори вимагають підвищених заходів безпеки для світильників. У статті нашого блогу ми розповімо, який тип освітлювальних пристроїв потрібно підбирати для ванної, які властивості та клас захисту корпусу повинні мати ці моделі.

Детальніше

Дата: 27.08.2021 Переглядів: 308 Коментарі 0
Світильники у ванну: комфортне освітлення з користю та задоволенням

Ванна кімната це одне з тих місць в нашому будинку, яке ми відвідуємо щодня. Нехай і не дуже тривалий час, проте важливий: особиста гігієна, макіяж, відпочинок і релакс – лише небагато з того, що забезпечує нам здоров'я, гарний настрій та впевненість в собі. Від того, як буде організовано освітлення у ванній, які світильники будуть використані, багато в чому залежить результативність згаданих чинників. Адже джерела світла та світло, яке вони несуть – це не тільки естетика, що радує погляд, але й запорука безпеки та гарного самопочуття.

Детальніше

Дата: 20.08.2021 Переглядів: 460 Коментарі 0
Освітлення для готелів: світильники як об'єкт репутації, ефективності та безпеки

Жоден готель не стане прибутковим, якщо він буде позбавлений своїх гостей. Заявити про себе, залучити та утримати клієнта – три основні кити на яких тримається конкурентне існування будь-якого готельного комплексу. Запорукою успішної реалізації зазначених аспектів є, серед іншого, правильна організація світлової реклами, що привертає сторонню увагу, та ефективне освітлення внутрішніх приміщень і зовнішньої території, яке створює комфорт й формує загальне позитивне враження. Як забезпечити гармонійне освітлення готелю, які використати освітлювальні пристрої та як змусити постояльців повертатися сюди знов і знов, принагідно ділячись з друзями схвальними враженнями, допоможе розібратися наша стаття.

Детальніше

Дата: 03.08.2021 Переглядів: 309 Коментарі 0
Як правильно спроектувати домашнє освітлення

Комфорт в будинку або квартирі зумовлений багатьма складовими. Головними факторами, які забезпечують оптимальні умови в житлових приміщеннях, є правильно облаштована звукоізоляція, температурний режим і освітлення. Домашнє освітлення не тільки впливає на психологічний та емоційний стан людей, які постійно перебувають в приміщенні. Від кількості природного світла і підбору світильників, їх технічних характеристик і установки багато в чому залежить якість життя і здоров'я людей, які проживають в будинку.

Детальніше

Дата: 17.03.2021 Переглядів: 5445 Коментарі 0
Світлодизайн в інтер'єрі: що потрібно знати про світло

Світлодизайн – це мистецтво світлового оформлення життєвого простору людини. Рівень комфорту людей вдома і на роботі багато в чому залежить від освітлення. Професійно змонтоване світло може розширити просторові межі приміщення, візуально збільшити його площу і підняти стелю. Світлодизайнери роблять справжні дива. Сьогодні у них є широкий арсенал освітлювальних пристроїв з різними джерелами світла, щоб створювати неповторні ефекти та ілюзії.

Детальніше

Дата: 03.02.2021 Переглядів: 6031 Коментарі 0
Освітлення для салону краси

Освітлення важливо в будь-якому приміщенні, але для салонів краси, що належать до сфери послуг, хороше світло необхідне як повітря. Розгорнутий розрахунок освітленості робочого місця перукаря і косметолога наведено нижче.

Детальніше

Дата: 26.01.2021 Переглядів: 1435 Коментарі 0
7 помилок освітленості квартири

Освітленість квартири безпосередньо впливає на сприйняття простору і комфорт користування. Світильники, розміщені неправильно, впливають на психологічний стан, настрій мешканців будинку і на враження гостей від інтер’єру.

Детальніше

Дата: 15.12.2020 Переглядів: 4026 Коментарі 0
6 типів освітлення для спальні

Спальня призначена для відпочинку і відновлення сил, тому умови тут повинні бути максимально комфортними, ідеальними для повної релаксації.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1679 Коментарі 0
Як використовувати філаментні лампочки в різних інтер'єрах

Філаментна лампа – що це, чим вона відрізняється від ламп загального призначення і світлодіодних аналогів, як її інтегрувати в інтер'єр – це найпоширеніші запитання користувачів, які стикаються з проблемою вибору домашнього, торгового чи офісного освітлення. Для того щоб зробити продуману покупку, слід розібратися в цих питаннях докладніше.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 6935 Коментарі 0
Як вибрати підсвічування для кухні

Кухня – найбільш відвідувана кімната, в якій готують їжу, зустрічається родина за обіднім столом, організовують святкові застілля і скромні посиденьки в колі друзів. Тому господарі дбають про комфорт кухні, а отже – про її освітлення. У статті ми розглянемо сучасні способи освітлення кухні.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 1046 Коментарі 0
Освітлення дитячої кімнати

Світильники – важлива складова дитячої кімнати. Вони не просто повинні відповідати інтер'єру і дарувати яскраве світло. Більш того, не завжди світло в дитячій повинне бути яскравим. Як вибрати світильник для дитячої і яким характеристикам він повинен відповідати – читайте далі.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 18 (всього сторінок: 2)