Меню

Освітлення в Інтер'єрі

Дата: 17.03.2021 Переглядів: 2809 Коментарі 0
Світлодизайн в інтер'єрі: що потрібно знати про світло

Світлодизайн – це мистецтво світлового оформлення життєвого простору людини. Рівень комфорту людей вдома і на роботі багато в чому залежить від освітлення. Професійно змонтоване світло може розширити просторові межі приміщення, візуально збільшити його площу і підняти стелю. Світлодизайнери роблять справжні дива. Сьогодні у них є широкий арсенал освітлювальних пристроїв з різними джерелами світла, щоб створювати неповторні ефекти та ілюзії.

Детальніше

Дата: 03.02.2021 Переглядів: 2770 Коментарі 0
Освітлення для салону краси

Освітлення важливо в будь-якому приміщенні, але для салонів краси, що належать до сфери послуг, хороше світло необхідне як повітря. Розгорнутий розрахунок освітленості робочого місця перукаря і косметолога наведено нижче.

Детальніше

Дата: 26.01.2021 Переглядів: 689 Коментарі 0
7 помилок освітленості квартири

Освітленість квартири безпосередньо впливає на сприйняття простору і комфорт користування. Світильники, розміщені неправильно, впливають на психологічний стан, настрій мешканців будинку і на враження гостей від інтер’єру.

Детальніше

Дата: 15.12.2020 Переглядів: 2550 Коментарі 0
6 типів освітлення для спальні

Спальня призначена для відпочинку і відновлення сил, тому умови тут повинні бути максимально комфортними, ідеальними для повної релаксації.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1195 Коментарі 0
Як використовувати філаментні лампочки в різних інтер'єрах

Філаментна лампа – що це, чим вона відрізняється від ламп загального призначення і світлодіодних аналогів, як її інтегрувати в інтер'єр – це найпоширеніші запитання користувачів, які стикаються з проблемою вибору домашнього, торгового чи офісного освітлення. Для того щоб зробити продуману покупку, слід розібратися в цих питаннях докладніше.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 4647 Коментарі 0
Як вибрати підсвічування для кухні

Кухня – найбільш відвідувана кімната, в якій готують їжу, зустрічається родина за обіднім столом, організовують святкові застілля і скромні посиденьки в колі друзів. Тому господарі дбають про комфорт кухні, а отже – про її освітлення. У статті ми розглянемо сучасні способи освітлення кухні.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 654 Коментарі 0
Освітлення дитячої кімнати

Світильники – важлива складова дитячої кімнати. Вони не просто повинні відповідати інтер'єру і дарувати яскраве світло. Більш того, не завжди світло в дитячій повинне бути яскравим. Як вибрати світильник для дитячої і яким характеристикам він повинен відповідати – читайте далі.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 618 Коментарі 0
Світильники для вітальні

Вітальня - центральна і багатофункціональна кімната в будинку. Тут зазвичай приймають гостей, збираються для відпочинку всією сім'єю, вона може служити і кабінетом, і їдальнею, і бібліотекою. Щоб створити комфорту важливо правильно оформити освітлення кількох видів: загального, локального та декоративного. Існує кілька правил, яких необхідно дотримуватися в процесі організації освітлення у вітальні:

Детальніше

Дата: 30.06.2020 Переглядів: 1476 Коментарі 0
Освітлення барної стійки

Українська питейная традиція передбачає тривалі посиденьки за столом, а не швидку випивку в барі, але час вносить свої корективи. Стрімкий темп життя сприяє підвищенню популярності різних закладів з ефектно оформленою барною стійкою. Ця зона часто стає візитівкою пабу, тому над її дизайном і освітленням працюють професіонали.

Детальніше

Показано від 1 до 11 з 11 (всього сторінок: 1)