Меню

Про Настільні лампи

Переглядів: 1064 Коментарі 0
Все про настільні лампи

Настільна лампа потрібна для підсвічування робочого місця або окремих елементів в інтер'єрі. Локальне світло необхідне тим, хто працює за комп'ютером, школярам, ​​умільцям, людям, які люблять читати.

Детальніше

Переглядів: 263 Коментарі 0
Настільні лампи стилю прованс

Прованс – стиль, в який закохуєшся з першого погляду. Плавні лінії конструкцій, граціозні декоративні елементи і вірність природним мотивам дозволяють побачити світильники під зовсім іншим кутом.

Детальніше

Переглядів: 2254 Коментарі 0
Як вибрати настільну лампу для манікюрного столу

Якщо ви самі робите собі манікюр, для ідеального результату необхідне спеціальне освітлення. Якщо ви – майстер, тоді знаєте, як важливо мати на робочому місці якісну настільну лампу для манікюру.

Детальніше

Переглядів: 252 Коментарі 0
Галогенна настільна лампа

Настільні лампи з галогеновими лампочками – це джерела приємного теплого світла з відмінними показниками кольору. Пари галогенів в конструкції лампочок підвищує термін їх роботи...

Детальніше

Переглядів: 1476 Коментарі 0
Лава лампи – приручені вулкани інтер'єру

Можна використовувати назву воскова або парафінова лампа. Конструкція приладу дуже проста: усередині закритого плафона з рідиною (не водою) знаходиться віск або парафін.

Детальніше

Переглядів: 254 Коментарі 0
Лампа, яка читає книги

Про що мріє дитина, лягаючи спати? Щоб мама і тато прочитали їй казку перед сном. Про що мріють батьки, коли повертаються додому з роботи? У Південній Кореї вважають, що вони мріють купити настільну лампу, що читає дітям книги.

Детальніше

Переглядів: 1896 Коментарі 0
Настільні лампи в різних стилях

В сучасному дизайні світлотехніки квіткові мотиви присутні як одні з елементів колекції декору. Адже флористика здатна прикрашати будь-який інтер'єр яскравими фарбами, створити «дитячий» і «іграшковий» стиль, або прикрашати його дизайн елементами прекрасного і пишного.

Детальніше

Переглядів: 415 Коментарі 0
Сучасні настільні лампи Brille

Сучасні настільні лампи - це незамінне доповнення для освітлення певної поверхні робочого столу. Різноманітність форм, розмірів і дизайну дозволяє вибрати ідеальне рішення для кожного приміщення.

Детальніше

Переглядів: 1832 Коментарі 0
Настільні лампи на гнучкій ножці

Облаштування робочого місця за письмовим столом багато в чому залежить від освітлювального приладу. Настільна лампа на гнучкій ніжці дозволяє зробити якісне освітлення всієї поверхні столу. Правильний вибір моделі виключає наявність темних зон.

Детальніше

Переглядів: 652 Коментарі 0
Настільна лампа на прищіпці

Що робить настільну лампу на прищіпці цінною та виділяє серед строкатої маси настільних світильників? Зручний спосіб кріплення, який зробив товар топовим серед студентів. Простий прилад вигідно відрізняється легкістю, компактними розмірами, універсальністю та доступною ціною.

Детальніше

Переглядів: 932 Коментарі 0
Чому варто купити настільну лампу на струбцині

Лампа на струбцині зручна й універсальна. Вона відмінно підходить для столу школяра, студента, офісного співробітника. Стійкість, якою лампа відрізняється від інших настільних світильників, створюється за допомогою кронштейна. Лампа надійно фіксується на будь-якій поверхні та, завдяки відсутності основи, звільняє додаткові сантиметри робочої поверхні.

Детальніше

Переглядів: 300 Коментарі 0
Як використовувати декоративні настільні лампи з абажуром в інтер'єрі

Настільна лампа довгі роки була помічником людини і продовжує виконувати цю роль сьогодні. Вона допомагає вчитися, працювати, створює спокійну атмосферу в домі. Для домашніх інтер'єрів були створені моделі різних конструкцій, але особливе місце займають декоративні настільні лампи з абажуром.

Детальніше

Переглядів: 541 Коментарі 0
Настільна лампа для офісу - асортимент Brille

Велику групу настільних світильників, призначених для підсвічування робочих місць офісних співробітників будь-якої компанії, банківських службовців або звичайних школярів, називають настільними офісними лампами. Ці сучасні функціональні освітлювальні прилади використовують не тільки в офісах.

Детальніше

Переглядів: 612 Коментарі 0
Світильники до ліжка - диво і комфорт

Спальня - місце для сну і відпочинку. Щоб зробити приміщення комфортним, в ньому потрібно облаштувати якісне додаткове освітлення. ТМ Brille представляє відмінні приліжкові світильники різних розмірів і потужності. У нас є оригінальні і стильні лампи з фантастичним дизайном.

Детальніше

Переглядів: 986 Коментарі 0
Сенсорна настільна лампа

Вмикання електричних приладів дотиком не є чимось унікальним. Раніше – так, але сьогодні техніки з сенсорним управлінням багато. Настільні сенсорні лампи популярні на ринку: їх купують для домашнього користування, в офіс для роботи. Моделі відмінно справляються із завданням додаткового освітлення, вдало доповнюючи стильні сучасні інтер'єри.

Детальніше

Переглядів: 2942 Коментарі 0
Лампа настільна офісна: як правильно вибрати світильник для роботи?

Організація робочого місця - важлива і відповідальна робота, від якого залежить продуктивність, фізичний і емоційний стан людини. Не останню роль в цьому відіграє освітлення, зокрема локальне. Офісна настільна лампа повинна бути функціональною, зручною і стильною. Підсвічування робочого столу також доповнюється загальним освітленням.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 18 (всього сторінок: 2)