Каталог товарів

Про Настільні лампи

Автономні світильники - сучасні джерела світла на акумуляторах та батарейках

Дата: 04.11.2022 Переглядів: 3838 Коментарі 0
Автономні світильники - сучасні джерела світла на акумуляторах та батарейках

Світло піднімає настрій та підвищує продуктивність. Життя виглядає краще з першими сонячними променями. Вчені встановили, що світло життєво важливе для емоційного благополуччя та фізичної безпеки людини. Відключення електроенергії може бути лякаючим та важким для багатьох із нас. Коли всі прилади відключаються і навколо стає темно, освітлення є одним із найпростіших завдань, для якого можна знайти неелектричні альтернативи. І багато предметів, які вам можуть знадобитися, можна купити за дуже невеликі гроші.

Детальніше

Світлодіодна Лампа на Стіл

Дата: 01.12.2021 Переглядів: 1104 Коментарі 0
Світлодіодна Лампа на Стіл

Світлодіодні джерела освітлення стрімко увірвались у всі сфери нашого життя. Їх поява обумовлена викликами сучасного світу, сповненого дефіцитом часу, шаленого темпу, економією ресурсів та віртуальним світосприйняттям. LED джерела дозволяють, певною мірою, зменшити негативний вплив зазначених факторів завдяки своїй універсальності та економічності, функціональності та надійності, потужності та ефективності. Тож, в цій статті ми приділимо увагу саме світлодіодним настільним світильникам, ґрунтовно зупинимось на основних типах і технічних характеристиках, а також проаналізуємо та зробимо висновки стосовно правильного їх вибору.

Детальніше

Лампа на Стіл для Роботи

Дата: 30.11.2021 Переглядів: 1489 Коментарі 0
Лампа на Стіл для Роботи

Як відомо, третину свого життя людина проводить на роботі. Ба більше, сучасний світ спонукає нас повернувшись додому знов зануритися в екрани комп'ютерів та гаджетів. Але ж, за задумом творця, людське око не призначалося для таких навантажень. Тож здоров'я нашого зору залежить тепер особисто від нас і … правильно підібраного світильника для роботи.

Детальніше

Лампа на Стіл у Спальню

Дата: 29.11.2021 Переглядів: 2147 Коментарі 0
Лампа на Стіл у Спальню

Облаштування освітлення у спальні потребує особливого підходу. Місце, де організм відновлює сили, має бути комфортним і зручним, тому тут поряд з основним базовим освітленням обов'язково застосовують і додаткове. Для цього використовують бра, світлодіодні стрічки, торшер, але найчастіше – настільну лампу. Цей світильник є найпопулярнішим, і на це є причини: він практичний, зручний, не вимагає монтажу, його можна вимкнути та перенести в іншу кімнату, може бути обладнаний абажуром або плафоном, забезпечує приємне світло потрібної сили, простий у використанні. Стаття блогу допоможе підібрати настільну лампу, яка ідеально підійде для вашої спальні.

Детальніше

Настільна лампа на струбцині – стійкий і стильний світильник

Дата: 10.03.2023 Переглядів: 2286 Коментарі 0
Настільна лампа на струбцині – стійкий і стильний світильник

Настільна лампа на струбцині – стійкий і надійний світильник, який ідеально підійде для школяра, в офіс, кабінет та інше. Оскільки ці види ламп створені для роботи, їхнє кольорове виконання досить стримане. Ви можете вибрати настільну лампу на струбцині чорного, білого, червоного і сірого кольорів. В настільні лампи зі струбциною підійдуть звичайні лампи розжарювання, світлодіодні, енергоощадні з цоколем Е14 й Е27. Існують також моделі з вбудованими світлодіодами. Купити настільну лампу зі струбциною ви можете в мережі магазинів Brille.

Детальніше

Дитяча настільна лампа для відмінного навчання та гарного зору

Дата: 10.03.2023 Переглядів: 2157 Коментарі 0
Дитяча настільна лампа для відмінного навчання та гарного зору

Якісне освітлення в дитячій збереже дитині зір і забезпечить комфортні умови для ігор, виконання домашніх завдань, інших занять. За допомогою правильно підібраних настільних ламп можна створити комфорт в приміщенні та зручне додаткове підсвічування для вечірнього читання. На українському ринку світлотехніки представлено безліч освітлювальних приладів, які підходять для малюків, школярів середнього та старшого віку. При їх виборі батьки повинні враховувати рівень освітлення робочої зони, безпеку моделі та естетичні уподобання юних користувачів.

Детальніше

Декоративні настільні лампи – незабутня прикраса інтер'єру

Дата: 11.03.2023 Переглядів: 2098 Коментарі 0
Декоративні настільні лампи – незабутня прикраса інтер'єру

Настільні лампи - це незамінний атрибут будь-якого інтер'єру. Їх використовують для роботи у вечірній час, купують школярам, ​​під їхнім світлом читають, шиють, малюють або роблять манікюр. Різноманітність настільних ламп вражає: вони бувають виготовлені у всіх, відомих нині стилях дизайну. Класична або сучасна, кантрі, хай-тек, мінімалізм, зі скляним плафоном, з тканинним абажуром, на гнучкій ніжці, на струбцині, світлодіодні, сенсорні й багато інших – кількість їхніх видів приємно здивує найвибагливішого покупця.

Детальніше

Все про настільні лампи

Дата: 17.02.2023 Переглядів: 10556 Коментарі 0
Все про настільні лампи

Настільна лампа потрібна для підсвічування робочого місця або окремих елементів в інтер'єрі. Локальне світло необхідне тим, хто працює за комп'ютером, школярам, ​​умільцям, людям, які люблять читати.

Детальніше

Настільні лампи стилю прованс в Інтер'єрі

Дата: 03.11.2020 Переглядів: 1547 Коментарі 0
Настільні лампи стилю прованс в Інтер'єрі

Прованс – стиль, в який закохуєшся з першого погляду. Плавні лінії конструкцій, граціозні декоративні елементи і вірність природним мотивам дозволяють побачити світильники під зовсім іншим кутом.

Детальніше

Як вибрати настільну лампу для манікюрного столу

Дата: 16.02.2023 Переглядів: 15293 Коментарі 0
Як вибрати настільну лампу для манікюрного столу

Якщо ви самі робите собі манікюр, для ідеального результату необхідне спеціальне освітлення. Якщо ви – майстер, тоді знаєте, як важливо мати на робочому місці якісну настільну лампу для манікюру.

Детальніше

Галогенна настільна лампа

Дата: 30.10.2020 Переглядів: 1665 Коментарі 0
Галогенна настільна лампа

Настільні лампи з галогеновими лампочками – це джерела приємного теплого світла з відмінними показниками кольору. Пари галогенів в конструкції лампочок підвищує термін їх роботи...

Детальніше

Лава лампи – приручені вулкани інтер'єру

Дата: 15.02.2023 Переглядів: 13015 Коментарі 0
Лава лампи – приручені вулкани інтер'єру

Можна використовувати назву воскова або парафінова лампа. Конструкція приладу дуже проста: усередині закритого плафона з рідиною (не водою) знаходиться віск або парафін.

Детальніше

Лампа, яка читає книги

Дата: 28.08.2020 Переглядів: 1732 Коментарі 0
Лампа, яка читає книги

Про що мріє дитина, лягаючи спати? Щоб мама і тато прочитали їй казку перед сном. Про що мріють батьки, коли повертаються додому з роботи? У Південній Кореї вважають, що вони мріють купити настільну лампу, що читає дітям книги.

Детальніше

Настільні лампи в різних стилях

Дата: 22.02.2023 Переглядів: 6444 Коментарі 0
Настільні лампи в різних стилях

В сучасному дизайні світлотехніки квіткові мотиви присутні як одні з елементів колекції декору. Адже флористика здатна прикрашати будь-який інтер'єр яскравими фарбами, створити «дитячий» і «іграшковий» стиль, або прикрашати його дизайн елементами прекрасного і пишного.

Детальніше

Сучасні настільні лампи Brille

Дата: 27.01.2023 Переглядів: 2017 Коментарі 0
Сучасні настільні лампи Brille

Сучасні настільні лампи - це незамінне доповнення для освітлення певної поверхні робочого столу. Різноманітність форм, розмірів і дизайну дозволяє вибрати ідеальне рішення для кожного приміщення.

Детальніше

Настільні лампи на гнучкій ножці

Дата: 21.02.2023 Переглядів: 6858 Коментарі 0
Настільні лампи на гнучкій ножці

Облаштування робочого місця за письмовим столом багато в чому залежить від освітлювального приладу. Настільна лампа на гнучкій ніжці дозволяє зробити якісне освітлення всієї поверхні столу. Правильний вибір моделі виключає наявність темних зон.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 25 (всього сторінок: 2)