0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

Про Стельові світильники

Стельове освітлення для натяжних стель

Дата: 06.03.2023 Переглядів: 5633 Коментарі 0
Стельове освітлення для натяжних стель

Натяжні стелі є сучасним модним рішенням для створення ідеально гладкої поверхні. Їхня популярність стрімко зростає і питання організації освітлення для такого конструктивного рішення стає дедалі актуальнішим. Як правильно підібрати та встановити світильник для натяжної стелі, при цьому не пошкодивши її та забезпечивши якісне та ефективне освітлення, розповість наша стаття.

Детальніше

Світлодіодні Стельові Світильники

Дата: 10.12.2021 Переглядів: 1569 Коментарі 0
Світлодіодні Стельові Світильники

Практичні та ефективні світлодіодні світильники, що призначені для монтажу на стелю, мають широку сферу застосування. Вони підходять для житлових, комерційних та адміністративних приміщень. Сучасні накладні й врізні стельові ЛЕД світильники прекрасно впораються з освітленням аудиторії, аптеки, магазину, готельного номера. Моделі різної форми використовують для освітлення віталень, спалень, кабінетів, дитячих та кухонь. Такі освітлювальні пристрої економно споживають електроенергію та легко монтуються. Щоб купити оптимальний освітлювальний пристрій, який ідеально підійде для вашого приміщення, читайте статтю блогу.

Детальніше

Сучасні Стельові Світильники

Дата: 07.03.2023 Переглядів: 4736 Коментарі 0
Сучасні Стельові Світильники

Сучасні стельові світильники – це функціональні прилади з широкою сферою застосування. Вони можуть мати лаконічний або оригінальний дизайн, різні габарити, форму, монтаж (вбудований, накладний, на тросах). Стельові моделі встановлюють для освітлення житлових, комерційних, навчальних та адміністративних приміщень будь-якої площі. Вибір освітлювального приладу залежить від його зовнішнього вигляду, потужності, кількості джерел світла, відтінку свічення (актуально для світлодіодних варіантів) та інших факторів, про які ви дізнаєтеся зі статті нашого блогу.

Детальніше

Стельові світильники: як вибрати та не промахнутися

Дата: 12.01.2023 Переглядів: 4627 Коментарі 0
Стельові світильники: як вибрати та не промахнутися

Стельові світильники – недорога та ефектна альтернатива класичним люстрам. Вони стильні, сучасні та напрочуд ефективні у створенні різних типів освітлення.

Детальніше

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)