Меню

Про Стельові світильники

Стельові світильники – недорога та зручна альтернатива класичним люстрам. Вони стильні, сучасні та напрочуд ефективні у створенні різних типів освітлення. За їхньої допомоги можна організувати розсіяне або акцентне підсвічування різної результативності, розділити приміщення на зони та підтримати загальний інтер’єр. В магазинах Брілле в широкому асортименті представлені такі види стельових світильників: світлодіодні, підвісні, накладні, з пультом та інші. Статті нашого блогу знайомлять з різновидами моделей та особливостями застосування стельових світильників, дають поради щодо вибору необхідного освітлювального пристрою та правильної його експлуатації.


Дата: 24.12.2021 Переглядів: 1534 Коментарі 0
Стельове освітлення для натяжних стель

Натяжні стелі є сучасним модним рішенням для створення ідеально гладкої поверхні. Їхня популярність стрімко зростає і питання організації освітлення для такого конструктивного рішення стає дедалі актуальнішим. Як правильно підібрати та встановити світильник для натяжної стелі, при цьому не пошкодивши її та забезпечивши якісне та ефективне освітлення, розповість наша стаття.

Детальніше

Дата: 10.12.2021 Переглядів: 564 Коментарі 0
Світлодіодні Стельові Світильники

Практичні та ефективні світлодіодні світильники, що призначені для монтажу на стелю, мають широку сферу застосування. Вони підходять для житлових, комерційних та адміністративних приміщень. Сучасні накладні й врізні стельові ЛЕД світильники прекрасно впораються з освітленням аудиторії, аптеки, магазину, готельного номера. Моделі різної форми використовують для освітлення віталень, спалень, кабінетів, дитячих та кухонь. Такі освітлювальні пристрої економно споживають електроенергію та легко монтуються. Щоб купити оптимальний освітлювальний пристрій, який ідеально підійде для вашого приміщення, читайте статтю блогу.

Детальніше

Дата: 24.09.2021 Переглядів: 2132 Коментарі 0
Сучасні Стельові Світильники

Сучасні стельові світильники – це функціональні прилади з широкою сферою застосування. Вони можуть мати лаконічний або оригінальний дизайн, різні габарити, форму, монтаж (вбудований, накладний, на тросах). Стельові моделі встановлюють для освітлення житлових, комерційних, навчальних та адміністративних приміщень будь-якої площі. Вибір освітлювального приладу залежить від його зовнішнього вигляду, потужності, кількості джерел світла, відтінку свічення (актуально для світлодіодних варіантів) та інших факторів, про які ви дізнаєтеся зі статті нашого блогу.

Детальніше

Дата: 21.12.2020 Переглядів: 2406 Коментарі 0
Стельові світильники: як вибрати та не промахнутися

Стельові світильники – недорога та ефектна альтернатива класичним люстрам. Вони стильні, сучасні та напрочуд ефективні у створенні різних типів освітлення.

Детальніше

Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу