Меню

Блог про лампи Brille

Електричні лампи призначені для створення видимого світла під дією електричного струму. Сьогодні лампочки використовуються як джерело світла для різноманітних освітлювальних пристроїв, що застосовуються як у приміщенні, так і зовні. Лампочки володіють різними технічними характеристиками та конструктивними особливостями. В магазинах Брілле в широкому асортименті представлені такі види лампочок: світлодіодні, енергоощадні, галогенні, розжарювання та інші. Статті нашого блогу розповідають про конструкцію, призначення та ефективність застосування електричних лампочок. В них йдеться про відмінності різних джерел світла та критерії їх вибору для освітлення приміщень та об'єктів різного призначення.

Дата: 27.01.2022 Переглядів: 487 Коментарі 0
Сучасні ультрафіолетові лампи для дому

Роль ультрафіолетової лампи набуває важливого значення для застосування в домашніх умовах. Наша стаття познайомить вас з їхньою конструкцією, технічними характеристиками та можливостями. Розкаже про вплив променів ультрафіолету на організм людини та дасть поради щодо вибору необхідних ультрафіолетових пристроїв

Детальніше

Дата: 26.01.2021 Переглядів: 7453 Коментарі 0
Фітолампи для рослин Brille

Фітолампи Брілле використовуються для здорового росту тепличних рослин, розсади та кімнатних квітів. Але однієї лампи недостатньо: на кожній фазі вегетації необхідне світло особливого спектра.

Детальніше

Дата: 13.01.2021 Переглядів: 5116 Коментарі 0
Лампа для збільшення несучості – як використовувати?

Лампа для збільшення несучості зберігає високі показники продуктивності птахів. Для птахофабрик і домашнього птахівництва її використання – це вирішення завдання виробництва продукції відмінної якості з найменшими витратами.

Детальніше

Дата: 23.12.2020 Переглядів: 7464 Коментарі 0
Світлодіодні лампочки - переваги і недоліки

Світлодіодні лампи – це джерела світла зі світлодіодами (англ. Light-Emitting Diode – діод, що випромінює світло; скор. LED). Вони застосовуються для побутового, промислового та вуличного освітлень.

Детальніше

Дата: 15.12.2020 Переглядів: 2688 Коментарі 0
Галогенові лампочки - переваги і недоліки

Що таке галогенні лампи? Спеціалісти називають їх поліпшеним поколінням ламп розжарювання. Головна схожість в тому, що джерелом світла в них, як і в лампах розжарювання, виступає спіраль з жароміцного вольфраму.

Детальніше

Дата: 08.12.2020 Переглядів: 1738 Коментарі 0
Декоративні лампочки - види і форми ретро ламп

Святкове освітлення створює потрібну атмосферу і покращує настрій. Декоративні лампи дуже часто використовують в дизайні житлових та комерційних приміщень, для різдвяних ілюмінацій в барах, кафе та вернісажах.

Детальніше

Дата: 02.12.2020 Переглядів: 1514 Коментарі 0
Лампочки розжарювання - переваги і недоліки

Без електричної лампочки уявити сучасне життя дуже важко, практично неможливо. Сьогодні споживачі мають змогу користуватися лампами різного типу.

Детальніше

Дата: 24.11.2020 Переглядів: 683 Коментарі 0
Який Цоколь у лампочки? Різьбовий, штировий... Розбираємось в деталях

Цоколь в лампочці може бути різьбовий та штировий. Розглянемо докладніше кожен з цих двох типів. Різьбовий маркується буквою Е. Штирові лампи мають маркування буквою G...

Детальніше

Дата: 04.09.2020 Переглядів: 651 Коментарі 0
В пошуках сонця та правди

Виробники світлодіодів пропонують ввести метрику, яка б пов'язала випромінювання світлодіода з природним освітленням. Вони хочуть ввести новий показник – середню спектральну різницю.

Детальніше

Дата: 10.08.2020 Переглядів: 836 Коментарі 0
Діти і батьки бачать світло по-різному

Результати досліджень говорять про те, що люди бачать біле світло LED по-різному. Це важливо враховувати при проектуванні освітлення. Отримані дані стануть передумовою до створення більш досконалих світильників.

Детальніше

Дата: 31.07.2020 Переглядів: 7917 Коментарі 0
Освітлення для акваріума

Освтлення акваріума виконує не тільки естетичну функцію, воно має важливе практичне значення. Звісно, акцентувати в інтер'єрі такий ефектний елемент, наповнений живими рослинами і аква фауною різного забарвлення – це вигідне стилістичне рішення.

Детальніше

Дата: 20.07.2020 Переглядів: 1099 Коментарі 0
Лампи для теплиць

Штучне освітлення необхідне для вирощування овочів у тепличних господарствах. Помідорам, огіркам, цибулі та іншим культурам потрібне світло. Якщо воно надходить менше ніж 10 годин на добу, то рослини припиняють свій ріст та плодоношення. Щоб організувати правильне освітлення в теплиці, необхідно знати потреби рослин і тип ламп. Сучасний ринок світлотехніки пропонує великий асортимент джерел світла, які можна використовувати у теплицях. Їхні промені впливають не лише на врожайність, а й на смакові якості плодів. Смак томатів допомагає фахівцям визначити, під світлом яких ламп вони вирощувалися.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 21323 Коментарі 0
Види лампочок

Лампочки для житлових, офісних, торгових і промислових приміщень вибирають, керуючись багатьма критеріями, але головне, щоб вони забезпечували якісне освітлення і не були дуже енерговитратними.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 12122 Коментарі 0
Бактерицидна лампа – кілер для мікробів

Повітря, яким ми дихаємо, містить небезпечні для здоров'я людини мікроорганізми. Обмежити споживання кисню не вийде ніяк, тому, щоб звести до мінімуму шкоду від мікробів, необхідно здійснювати знезараження і очищення повітряних мас.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 13268 Коментарі 0
Колірна температура джерел світла

Колірна температура освітлення відіграє важливу роль як в оформленні приміщень, так і при виконанні різних завдань. Від правильно підібраної лампочки, офісного світильника, люстри залежить не тільки сприйняття навколишнього оточення, але й психологічний стан людини

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 3258 Коментарі 0
Як вибрати світлодіодну лампу

Світлодіодні лампи – освітлювальні елементи нового покоління, які мають безліч переваг в порівнянні з традиційними лампочками розжарювання. З'явилися вони відносно недавно, але очевидно, що за ними майбутнє.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 26 (всього сторінок: 2)