Меню

Блог про лампи Brille

Дата: 26.01.2021 Переглядів: 3728 Коментарі 0
Фітолампи для рослин Brille

Фітолампи Брілле використовуються для здорового росту тепличних рослин, розсади та кімнатних квітів. Але однієї лампи недостатньо: на кожній фазі вегетації необхідне світло особливого спектра.

Детальніше

Дата: 13.01.2021 Переглядів: 1561 Коментарі 0
Лампа для збільшення несучості – як використовувати?

Лампа для збільшення несучості зберігає високі показники продуктивності птахів. Для птахофабрик і домашнього птахівництва її використання – це вирішення завдання виробництва продукції відмінної якості з найменшими витратами.

Детальніше

Дата: 04.09.2020 Переглядів: 349 Коментарі 0
В пошуках сонця та правди

Виробники світлодіодів пропонують ввести метрику, яка б пов'язала випромінювання світлодіода з природним освітленням. Вони хочуть ввести новий показник – середню спектральну різницю.

Детальніше

Дата: 10.08.2020 Переглядів: 414 Коментарі 0
Діти і батьки бачать світло по-різному

Результати досліджень говорять про те, що люди бачать біле світло LED по-різному. Це важливо враховувати при проектуванні освітлення. Отримані дані стануть передумовою до створення більш досконалих світильників.

Детальніше

Дата: 31.07.2020 Переглядів: 4670 Коментарі 0
Освітлення для акваріума

Освтлення акваріума виконує не тільки естетичну функцію, воно має важливе практичне значення. Звісно, акцентувати в інтер'єрі такий ефектний елемент, наповнений живими рослинами і аква фауною різного забарвлення – це вигідне стилістичне рішення.

Детальніше

Дата: 20.07.2020 Переглядів: 536 Коментарі 0
LED, дієтичні помідори та проблеми тепличного господарства

За смаком томатів фахівці визначають, під світлом яких ламп вони вирощувалися. Якщо ви любите робити салат з помідорами або плануєте зайнятися виробництвом томатів в промислових масштабах, наш матеріал – для вас!

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 5098 Коментарі 0
Види лампочок

Лампочки для житлових, офісних, торгових і промислових приміщень вибирають, керуючись багатьма критеріями, але головне, щоб вони забезпечували якісне освітлення і не були дуже енерговитратними.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 6568 Коментарі 0
Бактерицидна лампа – кілер для мікробів

Повітря, яким ми дихаємо, містить небезпечні для здоров'я людини мікроорганізми. Обмежити споживання кисню не вийде ніяк, тому, щоб звести до мінімуму шкоду від мікробів, необхідно здійснювати знезараження і очищення повітряних мас.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 5554 Коментарі 0
Колірна температура джерел світла

Колірна температура освітлення відіграє важливу роль як в оформленні приміщень, так і при виконанні різних завдань. Від правильно підібраної лампочки, офісного світильника, люстри залежить не тільки сприйняття навколишнього оточення, але й психологічний стан людини

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1712 Коментарі 0
Як вибрати світлодіодну лампу

Світлодіодні лампи – освітлювальні елементи нового покоління, які мають безліч переваг в порівнянні з традиційними лампочками розжарювання. З'явилися вони відносно недавно, але очевидно, що за ними майбутнє.

Детальніше

Дата: 15.07.2020 Переглядів: 5520 Коментарі 0
Вплив світлодіодних ламп на здоров'я людини

Освітлення по-різному впливає на людський організм. Якісне світло сприяє підняттю життєвого тонусу і підвищенню працездатності. У добре освітленому приміщенні у людей концентрується увага, поліпшуються когнітивні процеси.

Детальніше

Дата: 15.07.2020 Переглядів: 1807 Коментарі 0
Як замінити люмінесцентну лампу Т8 на світлодіодну

Як відомо, технології розвиваються дуже швидко. Якщо десять років тому енергозберігаючі лампочки були найкращим рішенням для освітлення промислових приміщень, офісів і торгових точок, то сьогодні пальму першості отримали штучні кристали або діоди. Вони дуже прості в експлуатації, не містять в своїй конструкції ртуті або інших шкідливих речовин, не шкодять природі та здоров'ю людини.

Детальніше

Дата: 14.07.2020 Переглядів: 994 Коментарі 0
Щоб світилося й спалося: про вплив LED на сон, синій колір і нове дослідження

Перестали висипатися ночами? Чи відчуваєте себе плюшевим лінивцем? Щоранку мрієте зупинити мить? Швидше за все, ви піддалися впливу синього кольору світлових хвиль. Ми розповімо, що це таке та як захистити свій сон, щоб з легкістю прокидатися вранці.

Детальніше

Дата: 14.07.2020 Переглядів: 488 Коментарі 0
LED на службі у людей і роботів

Нас чекає майбутнє без Скайнет і T-800 – спасибі Сарі Коннор! Але чи варто розслаблятися? COVID-19 прискорив процес автоматизації виробництва: там, де це можливо, людей масово замінюють роботами. Зір – важлива функція людини і машини. Як бачать роботи? Чим відрізняється їх зір від нашого?

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 329 Коментарі 0
Купівля світлодіодних ламп

Лише кілька десятиліть тому з'явилися світлодіодні лампи. Тільки в останні роки спостерігається тенденція до їх популяризації. Це пов'язано з високими енергозберігаючими характеристиками і екологічною безпечністю.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 513 Коментарі 0
Розвиток світлодіодних технологій триває

Світлодіодне освітлення сьогодні задає модний тренд - економічний, довговічний, практичний. Все це ми бачимо і чуємо кожного разу, коли мова заходить про вибір джерела світла. Але, як і належить, за кожним красивим малюнком і цікавим поясненням криється суха технічна сторона питання.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 20 (всього сторінок: 2)