Меню

Блог про лампи Brille

Електричні лампи призначені для створення видимого світла під дією електричного струму. Сьогодні лампочки використовуються як джерело світла для різноманітних освітлювальних пристроїв, що застосовуються як у приміщенні, так і зовні. Лампочки володіють різними технічними характеристиками та конструктивними особливостями. В магазинах Брілле в широкому асортименті представлені такі види лампочок: світлодіодні, енергоощадні, галогенні, розжарювання та інші. Статті нашого блогу розповідають про конструкцію, призначення та ефективність застосування електричних лампочок. В них йдеться про відмінності різних джерел світла та критерії їх вибору для освітлення приміщень та об'єктів різного призначення.

Дата: 27.01.2022 Переглядів: 1027 Коментарі 0
Сучасні ультрафіолетові лампи для дому

Роль ультрафіолетової лампи набуває важливого значення для застосування в домашніх умовах. Наша стаття познайомить вас з їхньою конструкцією, технічними характеристиками та можливостями. Розкаже про вплив променів ультрафіолету на організм людини та дасть поради щодо вибору необхідних ультрафіолетових пристроїв

Детальніше

Дата: 26.01.2021 Переглядів: 8607 Коментарі 0
Фітолампи для рослин Brille

Фітолампи Брілле використовуються для здорового росту тепличних рослин, розсади та кімнатних квітів. Але однієї лампи недостатньо: на кожній фазі вегетації необхідне світло особливого спектра.

Детальніше

Дата: 13.01.2021 Переглядів: 7482 Коментарі 0
Лампа для збільшення несучості – як використовувати?

Лампа для збільшення несучості зберігає високі показники продуктивності птахів. Для птахофабрик і домашнього птахівництва її використання – це вирішення завдання виробництва продукції відмінної якості з найменшими витратами.

Детальніше

Дата: 23.12.2020 Переглядів: 10023 Коментарі 0
Світлодіодні лампочки - переваги і недоліки

Світлодіодні лампи – це джерела світла зі світлодіодами (англ. Light-Emitting Diode – діод, що випромінює світло; скор. LED). Вони застосовуються для побутового, промислового та вуличного освітлень.

Детальніше

Дата: 15.12.2020 Переглядів: 3085 Коментарі 0
Галогенові лампочки - переваги і недоліки

Що таке галогенні лампи? Спеціалісти називають їх поліпшеним поколінням ламп розжарювання. Головна схожість в тому, що джерелом світла в них, як і в лампах розжарювання, виступає спіраль з жароміцного вольфраму.

Детальніше

Дата: 08.12.2020 Переглядів: 2068 Коментарі 0
Декоративні лампочки - види і форми ретро ламп

Святкове освітлення створює потрібну атмосферу і покращує настрій. Декоративні лампи дуже часто використовують в дизайні житлових та комерційних приміщень, для різдвяних ілюмінацій в барах, кафе та вернісажах.

Детальніше

Дата: 02.12.2020 Переглядів: 1765 Коментарі 0
Лампочки розжарювання - переваги і недоліки

Без електричної лампочки уявити сучасне життя дуже важко, практично неможливо. Сьогодні споживачі мають змогу користуватися лампами різного типу.

Детальніше

Дата: 24.11.2020 Переглядів: 848 Коментарі 0
Який Цоколь у лампочки? Різьбовий, штировий... Розбираємось в деталях

Цоколь в лампочці може бути різьбовий та штировий. Розглянемо докладніше кожен з цих двох типів. Різьбовий маркується буквою Е. Штирові лампи мають маркування буквою G...

Детальніше

Дата: 04.09.2020 Переглядів: 812 Коментарі 0
В пошуках сонця та правди

Виробники світлодіодів пропонують ввести метрику, яка б пов'язала випромінювання світлодіода з природним освітленням. Вони хочуть ввести новий показник – середню спектральну різницю.

Детальніше

Дата: 10.08.2020 Переглядів: 1032 Коментарі 0
Діти і батьки бачать світло по-різному

Результати досліджень говорять про те, що люди бачать біле світло LED по-різному. Це важливо враховувати при проектуванні освітлення. Отримані дані стануть передумовою до створення більш досконалих світильників.

Детальніше

Дата: 31.07.2020 Переглядів: 9215 Коментарі 0
Освітлення для акваріума

Освтлення акваріума виконує не тільки естетичну функцію, воно має важливе практичне значення. Звісно, акцентувати в інтер'єрі такий ефектний елемент, наповнений живими рослинами і аква фауною різного забарвлення – це вигідне стилістичне рішення.

Детальніше

Дата: 20.07.2020 Переглядів: 1398 Коментарі 0
Лампи для теплиць

Штучне освітлення необхідне для вирощування овочів у тепличних господарствах. Помідорам, огіркам, цибулі та іншим культурам потрібне світло. Якщо воно надходить менше ніж 10 годин на добу, то рослини припиняють свій ріст та плодоношення. Щоб організувати правильне освітлення в теплиці, необхідно знати потреби рослин і тип ламп. Сучасний ринок світлотехніки пропонує великий асортимент джерел світла, які можна використовувати у теплицях. Їхні промені впливають не лише на врожайність, а й на смакові якості плодів. Смак томатів допомагає фахівцям визначити, під світлом яких ламп вони вирощувалися.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 34715 Коментарі 0
Види лампочок

Лампочки для житлових, офісних, торгових і промислових приміщень вибирають, керуючись багатьма критеріями, але головне, щоб вони забезпечували якісне освітлення і не були дуже енерговитратними.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 14599 Коментарі 0
Вибір та використання бактерицидної лампи

У цьому огляді ми спробуємо охопити все, що вам потрібно знати про бактерицидні лампи. Сподіваємося, що прочитавши цю статтю, ви знатимете, як зробити вибір бактерицидної лампи та як правильно її використовувати.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 17833 Коментарі 0
Колірна температура джерел світла

Колірна температура освітлення відіграє важливу роль як в оформленні приміщень, так і при виконанні різних завдань. Від правильно підібраної лампочки, офісного світильника, люстри залежить не тільки сприйняття навколишнього оточення, але й психологічний стан людини

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 4103 Коментарі 0
Як вибрати світлодіодну лампу

Світлодіодні лампи – освітлювальні елементи нового покоління, які мають безліч переваг в порівнянні з традиційними лампочками розжарювання. З'явилися вони відносно недавно, але очевидно, що за ними майбутнє.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 26 (всього сторінок: 2)
Випробуй удачу