Меню

Лампа для збільшення несучості – як використовувати?

Автор: Ольга Дата: 13.01.2021 Переглядів: 7482 Коментарі : 0

Лампа для збільшення несучості зберігає високі показники продуктивності птахів. Для птахофабрик і домашнього птахівництва її використання – це вирішення завдання виробництва продукції відмінної якості з найменшими витратами. Лампи для освітлення курника від Brille дозволяють досягти мети ефективно найбільш економічним способом.

фото лампи для курника LED E27 15W Egg

Зміст:


Освітлення курника

Курей вирощують не тільки для виробництва м'ясних продуктів, але також і яєць. Вони невибагливі, не вимагають багато уваги, при правильній організації пташника і належному годуванні забезпечують великий обсяг продукції.

Освітлення пташника – один з чинників, який впливає на високу продуктивність курей. Це особливо актуально взимку: денного світла менше, температура на вулиці істотно нижча. В цей час кури відкладають яйця гірше або перестають нестися. За допомогою штучного світла можна цього уникнути. Більш того – різні лампочки вирішують різні завдання.


Лампи включають за 2 – 3 години до світанку, а також відразу ж після заходу сонця (на той же відрізок часу). Для зручності управління встановлюють реле часу. Загальна тривалість світлового дня повинна бути 12 – 14 годин.

Важливе значення має колір ламп – вони впливають на фізіологічні особливості птахів по-різному:

  • синьо-зелений спектр світла сприяє зростанню курчат;
  • червоний заспокоює (як і синій); вкорочує тривалість процесу кладки яєць;
  • помаранчевий позитивно впливає на репродуктивну функцію.

Для збільшення показників несучості використовують лампочки з м'якою жовтою температурою свічення.


Температура світіння лампочки


Що таке температура світіння лампочки?
Детальніше!

Лампа для збільшення несучості птахів

Програма освітлення створюється з опорою на величину середньої маси стада (показник зрілості особин). Кількість світла починають збільшувати при масі 1,2 – 1,3 кілограм. До цього значення збільшення рівня освітленості призведе до швидшого розвитку молодняку, одночасно з цим – до зменшення розмірів яєць та зниження продуктивності.

птах під лампою для курника

Для ефективної роботи світильники під світлодіодні лампи встановлюють на відстані не більше 0,5 метра від птахів. Потужність лампочки становить 8 – 10 Вт на 6 – 12 м² площі. Важливо стежити, щоб світло не горіло понад 14 годин – кури будуть гірше нестися, швидко виснажуватися. Тут, як і в будь-якій справі, важливо не перестаратися – в темний (нічний) час проходять фізіологічні процеси, важливі для здоров'я птахів (прискорений кальцієвий обмін, формування імунітету, зростання кісткової тканини).

На самому початку кладки яєць світловий період становить 7 – 10 годин зі збільшенням на 30 хвилин щотижня. Така схема приводить до зростання продуктивності несучок на 17% (в порівнянні з поголів'ям, для якого пташник освітлюється всі 14 годин).

Яку лампочку для птахів краще купити?

На сучасних птахофабриках, а також для сільських курників, все частіше використовують світлодіодні лампочки. Їх характеристики влаштовують користувачів не тільки в частині норм освітленості (спектр світлового потоку оптимальний для несучості, сприятливий для здоров'я несучок); але і тому, що вони економічні (споживають в 10 разів менше електроенергії, працюють до 30 тис. годин). Додаткова перевага – стійкість до механічних пошкоджень. Їх легко обслуговувати, вони не бояться забруднення.

фото лампи для збільшення несучості від Брілле

Для освітлення курника ми рекомендуємо користуватися лампою LED E27 15W Egg. Вона високоефективна, економічна. Має потужність 15 Вт, працює від мережі з напругою 220 В. Температура світіння тепла (2700 К).

Результат використання лампи для збільшення несучості:

  1. підтримання несучості на високому рівні;
  2. збільшення розмірів яєць, щільності шкаралупи;
  3. сприяння дозріванню курчат, набору ваги, зміцненню імунної системи;
  4. поліпшення смакових якостей яєць;
  5. корми краще засвоюються, а значить – більш раціонально використовуються.

Лампа для курника від Brille – це сучасний продукт, який при дотриманні мікроклімату та збалансованого харчування робить несучість курей цілорічною. Замовити LED E27 15W Egg можна на сайті brille.ua та в магазинах Брілле, які знаходяться в м.Києві та інших містах України. Тут же можна побачити її роботу. Детальну інформацію про лампочку ви можете отримати у консультантів компанії за телефонами, вказаними на сайті.

Теги: brille, лампа для птахів, лампочка для курника, лампа для збільшення несучості, освітлення курника, переваги ламп для птахів

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу