Працює програма єВідновлення!Разом до перемоги!
Каталог товарів

В пошуках сонця та правди

Автор: Brille Дата: 04.09.2020 Переглядів: 1758 Коментарі : 0

В пошуках сонця та правди

Виробники світлодіодів пропонують ввести метрику, яка б пов'язала випромінювання світлодіода з природним освітленням. Вони хочуть ввести новий показник – середню спектральну різницю. Про що йде мова і чому це важливо в боротьбі з неякісною продукцією – про це читайте в статті.
спектр світла світлодіодів

З приводу чого шум

Про те, що таке індекс передачі кольору (CRI) і яке значення він має при виборі лампочок детально ми писали раніше. Ми вказали головний його недолік: в будь-якому магазині можна купити дві різні лампочки з однаковим значенням CRI, різницю в світлі яких видно неозброєним оком.

Від показника кольору залежить те, як людина буде розрізняти кольори і відтінки предметів, освітлювальних лампочкою. Еталонне значення CRI дорівнює 100 і говорить про те, що світло штучного джерела відповідає сонячному світлу. Саме до нього звикла людина за роки еволюції. Для людського ока комфортний діапазон від 80 до 100. Освітлювальні прилади зі значенням CRI в межах 90-100 Ra використовуються там, де важлива точна передача кольору: для освітлення стендів і вітрин, в музеях, магазинах тканин і одягу.

Індекс передачі кольору повинен допомагати відрізнити хороший продукт від поганого, але з цим завданням він не справляється. Особливо якщо говорити про LED лампочки. І особливо, якщо враховувати, що на ринок потрапляє безліч китайської продукції низької якості: кількісно вони відповідають заявленим характеристикам, але в роботі демонструють зовсім інше. Чому це відбувається? Відповідь ховається в спектрі.

Вся справа – в спектрі

Як видно на малюнку нижче, штучні джерела випромінюють світло різного спектру. Найближче до сонячного – світло лампочок розжарювання та галогенних. Але перші й другі – не економічні, а LED, які покликані замінити їх, здатні випромінювати широкий діапазон хвиль. Який – вибирають виробники.

порівняння спектрів різних лампочок, як відрізняються спектри лампочок

Склад спектра різних лампочок і сонячного світла

Недобросовісні компанії виготовляють товар так, щоб підігнати характеристики світла під вимоги міжнародних стандартів (заснованих в тому числі на CRI) і заощадити на виробництві, надавши неякісний продукт. В результаті спостерігаємо таку картину: за однакових характеристик світло лампочок відчутно відрізняється.

У Brille ми наполягаємо: щоб не пошкодувати про покупку і придбати лампочки та світильники необхідних параметрів, слід обирати надійних, перевірених продавців. Лише в цьому випадку Ваші плани щодо освітлення реалізуються без втрат, в повній відповідності з очікуваннями.

спектр світла лампочки розжарювання спектр світла енергозберігаючої лампочки спектр світла світлодіодної лампочки
Лампочка розжарювання T60 SOFT TONE Енергозберігаюча лампа SW 7W/864 COLD CATHODE Світлодіодна лампа LED 8W WW 5 COG
люстра підвіс, купити люстру лофт люстра класика, купити люстру в класичному стилі люстра індустріальний стиль, купити модну люстру техно
Світильник BL-972S/3 E27 BK/AC в стилі лофт Люстра LK-683S/6 E27 AB в класичному стилі Люстра BL-976S/6 E14 BK/G індустріального стилю

Лампочки та світильники ТМ Brille

LED в кінці тунелю

Світлодіодний сектор ринку світлотехніки ось уже кілька років є ареною гарячих перегонів за природність. Середня спектральна різниця покликана надати для розробників і дизайнерів простий спосіб порівняння випромінювання світлодіодів з природним денним світлом (еталоном). ASD заснований на спектральному складі LED і виражається у відсотках, де 0% говорить про те, що світло лампочки відповідає стандарту.

сучасний лед світильник, купити led підсвічування
Сучасне LED підсвічування AL-539/1W NW ТМ Brille

На думку європейських виробників, професіонали галузі можуть легко використовувати SPD для порівняння світлодіодів і освітлювальної продукції, а також для виробництва продукції, характеристики якої дійсно відповідають очікуванням. До того ж, більш висока якість світла позитивно позначиться на гостроті зору користувачів, зменшить напругу очей і, можливо, поліпшить самопочуття. Такі перспективи відкривають величезний бізнес-потенціал для компаній, а також здатні відчутно скоротити випуск неякісного товару.

Теги: brille, середня спектральна різниця, спектр лампочок, характеристики лід, led, світлодіоди, сучасний стиль, лампочки розжарювання, енергозберігаючі лампочки, люстри, підсвічування, хай-тек, лофт, модерн, дизайн, стиль, поради

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар