Меню

Блог Brille

Автор: trainee53 Дата: 22.07.2022 Переглядів: 128
Як вибрати та встановити світлодіодну люстру

Світлодіоди впевнено завойовують серця користувачів. Освітлювальні пристрої з вбудованими ЛЕД встановлюють в житлових приміщеннях, магазинах, офісах, навчальних закладах, лікарнях, логістичних центрах та на підприємствах. У вуличному освітленні вони також виходять на позиції лідера, бо не бояться перепадів температур. ЛЕД люстри користуються особливою любов’ю споживачів, вони енергоефективні й забезпечують прекрасне освітлення. Дизайн сучасних моделей настільки оригінальний, що вони створюють стильову домінанту в будь-якому приміщенні. Про те, як вибрати й встановити світлодіодну люстру потрібної потужності, читайте в нашому блозі.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 16.06.2022 Переглядів: 121
 Корпусні меблі: вибираємо правильно

Багато покупців чомусь вважають, що корпусні меблі – це ординарна продукція з ДСП, яку купують для офісів, навчальних кабінетів та типових житлових приміщень. Такий підхід не зовсім правильний. По-перше, корпусні меблі виготовляють з різних матеріалів, в тому числі й з дорогої деревини, по-друге, серед пересічних зразків гардеробних шаф, комодів, кухонних шафок та тумб можна знайти справжні шедеври, виконані з ДСП зі шпоном або інноваційними покриттями. Такі моделі мають ексклюзивний дизайн, надійну фурнітуру та зручну конструкцію.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 13.06.2022 Переглядів: 139
Як вибрати світильник на сонячній батареї

Сучасні освітлювальні пристрої є не просто світильниками, а складними інноваційними пристроями, наділеними широким спектром можливостей. Крім того, розробники обладнання для освітлення невпинно прагнуть зробити їх максимально економічними та ефективними у роботі. Завдання це не з легких, але цілком здійсненне. Реалізовано воно було створенням світлодіодних світильників, які використовують у роботі енергію сонця. Такі пристрої об'єднали у собі ефективність LED-технологій та економічність альтернативних джерел живлення.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 10.06.2022 Переглядів: 153
Види та типи світильників на сонячних батареях

З кожним роком спостерігається тенденція до зростання цін на енергоносії. Стосується це й електричної енергії, якої ми потребуємо все більше і більше. Тож питання економії електрики набуває неабиякої актуальності. Одними з головних побутових споживачів електричної енергії є освітлювальні пристрої для приміщень та вулиць. Забезпечення раціонального їх використання без втрати ефективності стає пріоритетним напрямком для розробників освітлювальних приладів.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 27.05.2022 Переглядів: 193
Ліжко та матрац для повноцінного відпочинку

Правильне ліжко забезпечить повноцінний відпочинок і якісне відновлення після напруженого робочого дня. Здоровий сон – це гарне самопочуття та висока працездатність протягом наступного дня. Тому місце для сну повинно бути зручним та просторим, щоб людина могла спати в розслабленій позі, не згинаючись на краєчку. Ліжко не буде комфортним без міцного та пружного матраца. Наявність сучасного ортопедичного матраца, який сприяє правильному положенню хребта під час сну, – це неодмінна умова організації правильного відпочинку.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 25.05.2022 Переглядів: 136
Як правильно вибрати м’які меблі

Кожен власник будинку чи квартири хоче облаштувати своє помешкання якнайкраще. Хтось мріє про кімнати, заповнені світлом, комусь подобається сутінкова загадковість інтер’єру з вишуканим освітленням. Незалежно від стилю, який ви виберете, для зручності та комфортного відпочинку потрібні якісні м’які меблі. Для вітальні підійдуть дивани та крісла з пружним наповнювачем й приємним покриттям, для передпокою – пуфи й банкетки, для кухні – м’які куточки. Стаття блогу розповість, які сучасні м’які меблі сьогодні популярні на ринку, допоможе з вибором моделей для повноцінного відпочинку й релаксації.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 25.05.2022 Переглядів: 173
Монтаж та підключення електричних вимикачів світла

Електричний вимикач світла – знайомий кожному пристрій, без якого неможливо уявити нашу квартиру чи будинок. Легким рухом руки, в одну мить ми наповнюємо весь об'єм приміщення таким необхідним нам світлом. Але вимикачі світла, як й інше електромеханічне обладнання, можуть ламатися, виходити з моди або вимагати зміни свого місця розташування. У такому випадку з'являється необхідність заміни старого або установки нового пристрою, а також підключення його до електричної мережі.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 24.05.2022 Переглядів: 154
Датчики руху. Види, призначення та принцип роботи

Датчики руху стрімко увірвалися в наше життя. Сьогодні вони активно застосовуються в охоронних та освітлювальних системах. Їх використання допомагає убезпечити наше житло від злодіїв та зробити його більш комфортним. Датчики суворо контролюють довірену їм територію, коли нас немає вдома, і привітно зустрічають нас на порозі яскравим, радісним світлом. Пристрої, які ще зовсім нещодавно здавались фантастикою, тепер доступні кожному і повсюдно супроводжують наше життя. Дізнатися більше про датчики руху допоможе наша стаття, в якій ми розповімо про наявні види, принципи роботи та правильну їх експлуатацію.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 24.05.2022 Переглядів: 152
Димери. Типи, призначення та застосування регуляторів світла

Регулювати освітлення шляхом вмикання або вимикання певної кількості лампочок різної потужності – день вчорашній. Можливості сучасної електроніки подбали про наш комфорт і в цьому питанні. Розумні транзистори та тиристори зібралися разом й створили пристрій, за допомогою якого змінювати освітленість стало набагато простіше. За частку секунди, завдяки легким рухам пальців, об'єм приміщення наповнюється яскравим світлом або занурюється в сутінки, а якщо потрібно – знаходить свій оптимальний режим освітлення. Такий функціональний прилад отримав назву димера. Про те, як він улаштований, для чого використовується і де може бути застосований, розповість наша стаття.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 23.05.2022 Переглядів: 147
Батарейки та акумулятори: тип, форма, застосування

Компактні пристрої, які забезпечують роботу багатьох електроприладів, є в кожній квартирі чи будинку. Пальчикові, мізинчикові, таблетки та інші батарейки потрібні для того, щоб працювали прожектори, годинники, дитячі іграшки, тонометри, аварійні ліхтарі й весь акумуляторний інструмент. Вони дали нові можливості користувачам, дозволили виконувати безліч операцій без прив’язки до електромережі. На українському ринку електромонтажного обладнання представлені різні типи батарейок та акумуляторів, на яких працюють настільні лампи, світильники для зовнішнього освітлення, гаджети тощо.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 23.05.2022 Переглядів: 150
Дверні дзвінки. Типи, принцип дії, підключення

Людина, яка живе в сучасному світі, все більше ізолюється від живого спілкування і віддає перевагу контактам у мережі. Погано це чи добре – розсудить час. Хай там як, але такою є сьогоднішня реальність. Різноманітність існуючих гаджетів та комутаційних пристроїв дозволяє нам бути постійно на зв'язку та одночасно контактувати з сотнями людей. Пануючі метушня та хаос втомлюють нас, і ми вже геть не думаємо про зустрічі з друзями. Відпрацювавши черговий сірий та пересічний день – поспішаємо додому, щоб там знову притулитися до екрана смартфона або комп'ютера.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 13.05.2022 Переглядів: 244
Де в квартирі мають встановлюватися розетки. Принципи їх розміщення

Без електрики ми не мислимо наше нормальне існування. На ній ґрунтується абсолютно все – робота, відпочинок, комфорт і навіть настрій. Різноманітність електричних приладів, що оточують нас, стрімко зростає. Кожен з них повинен отримати свою порцію енергії, щоб забезпечити працездатність і виправдати призначення. Для цього необхідно забезпечити безперешкодний доступ пристрою до електричної мережі. Сполучною ланкою є розетки, вдале розміщення яких у приміщенні дозволить легко та ефективно скористатися ними для підключення електроприладів.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 11.05.2022 Переглядів: 226
Вибір та типи подовжувачів. Корисні поради

В процесі ремонту та облаштування нашого помешкання, ми ретельно продумуємо схему розміщення в ньому електричних розеток та моделюємо кількість споживачів, які будуть підключені до них. Втім, ремонт це не миттєва примха, а ґрунтовна подія, пов'язана зі складними будівельними процесами, результатами яких ми будемо користуватися далеко не один рік. Що ж робити, коли в сучасному світі щодня з'являються все нові електротехнічні пристрої, призвані полегшити побут та створити комфортні умови для нашого існування

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 03.05.2022 Переглядів: 344
Монтаж та підключення електричних розеток

Немає такого приміщення або домашнього господарства, де питання встановлення або заміни електричних розеток чи вимикачів світла не виникало в минулому і не було актуальним в майбутньому. Ремонт помешкання, вихід з ладу електричної фурнітури у процесі експлуатації, модні тенденції в оформленні інтер'єрів, появлення нових моделей із додатковими корисними можливостями – все це спонукає стикатися з такою необхідністю. Навіть якщо в процесі ремонту ви звертаєтесь до спеціаліста-електрика, все одно не можна віддавати на відкуп сторонній людині визначення місць розташування та кількості розеток.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 29.04.2022 Переглядів: 347
Види та типи розеток. Правильний вибір

Сучасна людина, в прагненні створити максимально комфортні умови для життя, оточила себе безліччю корисних та зручних пристроїв, які щодня вдосконалюються. Ми вже не можемо уявити своє існування без електричного освітлення, засобів електроніки, побутових електромеханічних машин і девайсів, комутаційних та інформаційних ресурсів, багатофункціональних гаджетів й багатьох інших речей. Навколишній світ матеріалізувався нескінченною кількістю процесів і механізмів, які постійно відбуваються та невтомно виконують складні завдання.

Детальніше...

Автор: trainee53 Дата: 26.04.2022 Переглядів: 418
Види та типи вимикачів світла. Варіанти підключення

З далеких міфічних часів, коли відважний Прометей викрав у богів з гори Олімп їх вогонь і подарував людям, ми всі користуємось його світлом. Звісно ж, наші оселі давно вже позбулися відкритого полум'я, замінивши дію вогню безпечним освітленням, створеним за допомогою електрики. Втім, будь-який сучасний пристрій залишиться просто елементом інтер'єру і не даруватиме нам світло, якщо він не буде активованим. І ось тут на головну сцену виходить, можливо й не примітний з першого погляду, але такий важливий елемент в системі забезпечення освітлення як вимикач.

Детальніше...

Показано від 1 до 16 з 203 (всього сторінок: 13)