Каталог товарів

Світильники


Популярні товари


Показано від 1 до 40 з 10857 (всього сторінок: 272)

Світильники для основного та додаткового освітлення

Для освітлення будівель та споруд усередині та зовні потрібні якісні сучасні світильники. Їх тип залежить від призначення приміщення, його площі та висоти стель. При виборі вуличних освітлювальних приладів обов’язково враховується рівень захисту корпусу від вологи та пилу. Всі моделі, представлені в магазині освітлення Брілле, використовують для основного та додаткового підсвічування. Найбільший попит мають 5 груп товарів.

  • Люстри – освітлювальні прилади з різною кількістю джерел світла. Використовуються для базового освітлення. Їх виготовляють з вбудованими світлодіодами та змінними лампами різного типу. Дизайн сучасних люстр відрізняється оригінальністю та креативним підходом. Для розподілу світлового потоку застосовують плафони та абажури.
  • Точкові світильники – моделі, які можуть генерувати розсіяне та спрямоване світло. Інтернет-магазин світла Brille представляє 3 типи точкових світильників – накладні, врізні та підвісні. Перші два можуть бути обладнані поворотними механізмами.
  • Бра – настінні світильники, їх використовують як самостійне підсвічування або в тандемі з люстрами однієї серії. Моделі мають різну потужність, обладнані одним або двома джерелами світла. Є бра з плафонами й без, з вбудованими ЛЕД та лампочками, поворотні й неповоротні.
  • Стельові світильники – до цієї групи товарів входять світлодіодні моделі з пультом ДК, споти, трекові, накладні та врізні освітлювальні пристрої з різними габаритами та потужністю. У нашому інтернет-магазині світильників має попит нова лінійка стельових моделей з можливістю роботи в декількох режимах.
  • Вуличні світильники – сюди входять садово-паркові ліхтарі, фасадне підсвічування, підвісні та ґрунтові світильники, прожектори, освітлювальні прилади з датчиками руху та ін. Всі вуличні моделі відрізняються міцною конструкцією та високим показником IP. Для зовнішнього освітлення використовують прилади з IP33 та вище.

Щоб купити стильне освітлювальне обладнання, з гарантією та доставкою, зайдіть на сайт світильників brille.ua.

Поширені питання про освітлення та світильники

Які світильники підходять для натяжної стелі?
Які настільні лампи найкращі для зору?