Меню

Про Світлодіодне освітлення

Відповіді на питання про світлодіодне освітлення. Найбільш поширені запитання по світлодіодному освітленню ми оформили у вигляді відповідей в статтях про LED освітлення.

Дата: 02.12.2022 Переглядів: 202 Коментарі 0
Посібник з купівлі смарт-світильників

З настанням темряви, перше що ми зробимо — потягнемося рукою до вимикача світла. Один простий рух і кімнати наповнюються світлом, яке розливається на всі боки від люстр і світильників, розташованих у них. Серед цих джерел світла значне місце посідають інноваційні освітлювальні вироби, що є частиною розумної системи освітлення та називаються смарт світильниками. Сьогодні розумні світильники стали одним із найпопулярніших варіантів для домашнього освітлення.

Детальніше

Дата: 04.11.2022 Переглядів: 899 Коментарі 0
Автономні світильники - сучасні джерела світла на акумуляторах та батарейках

Світло піднімає настрій та підвищує продуктивність. Життя виглядає краще з першими сонячними променями. Вчені встановили, що світло життєво важливе для емоційного благополуччя та фізичної безпеки людини. Відключення електроенергії може бути лякаючим та важким для багатьох із нас. Коли всі прилади відключаються і навколо стає темно, освітлення є одним із найпростіших завдань, для якого можна знайти неелектричні альтернативи. І багато предметів, які вам можуть знадобитися, можна купити за дуже невеликі гроші.

Детальніше

Дата: 04.12.2020 Переглядів: 4789 Коментарі 0
 Світлодіодні світильники: що потрібно знати

Світлодіодні світильники красиві, економічні, у них широкі можливості управління світлом. На жаль, не всі покупці знайомі з особливостями їх роботи, конструкцією, характеристиками.

Детальніше

Дата: 23.09.2020 Переглядів: 1011 Коментарі 0
Світлодіод, що стирає кордони

Сучасні LED технології розвивається в трьох напрямках: 1) менше і яскравіше, 2) більш універсальне, 3) ще більше WOW-ефекту.

Детальніше

Дата: 14.09.2020 Переглядів: 1224 Коментарі 0
Такий хороший LED

Світлодіоди світять – цим не здивуєш, тому розвиток галузі рідко привертає до себе велику увагу. От якби на голову мурашки наділи ліхтар, новина набрала б тисячі "лайків".

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 16749 Коментарі 0
Чим відрізняються світлодіоди COB та SMD?

Ви коли-небудь замислювалися про те, наскільки малим є зернятко солі? Розмір одного зерна становить близько трьох міліметрів. Тепер уявіть предмет, розміри якого становлять третю частину зерна солі.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 3005 Коментарі 0
Сучасні Технології в освітленні

Актуальний ринок освітлення характеризується високою конкуренцією. Ця тенденція змушує виробників розробляти інноваційні рішення сучасних технологій, впроваджувати функціональні розширення і переглядати цінову політику в сторону зниження вартості.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 4398 Коментарі 0
Як Вибрати Світлодіодну Стрічку у Вітальню

З появою світлодіодних стрічок горизонти дизайнерів інтер'єрів істотно розширилися, а процес організації освітлення приміщень став більш оригінальним, цікавим. До центральних стельових світильників, люстр і бра додався оригінальний пристрій - гнучка LED стрічка.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 8315 Коментарі 0
Характеристики та Монтаж Світлодіодної Стрічки

Все геніальне просто: світлодіодні кристали розмістили на гнучкій основі та з'єднали струмопровідною доріжкою – так з'явилися світлодіодні стрічки. Їх популярність обумовлена універсальним застосуванням, простим монтажем та високою енергоефективністю.

Детальніше

Дата: 15.07.2020 Переглядів: 12140 Коментарі 0
Світлодіодна Стрічка для Декоративного Підсвічування

Світлодіодна стрічка – сучасний зручний спосіб забезпечити у квартирі незвичайне підсвічування там, де це необхідно для повного комфорту. Конструкція дуже проста, мінімізує можливість перегріву і ламання, а виглядає таке освітлення надзвичайно ефектно. Монтаж теж простий і доступний кожному користувачеві, низький рівень споживання електроенергії порадує будь-якого платника комунальних послуг.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 3434 Коментарі 0
Світлодіодна Стрічка в Освітленні

Область застосування лед стрічки залежить від цілей освітлення. Її встановлюють для основного освітлення або декоративного, всередині приміщення або зовні. Це джерело світла здатне прикрасити квартиру і офіс, використовується для підсвічування рекламних площ, а також автомобілів, меблів і електротехніки.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 10911 Коментарі 0
Підключення та маркування світлодіодних стрічок

Купити світлодіодну стрічку простіше простого, а от правильно підключити – це вже завдання складніше. Але не варто поспішати одразу ж дзвонити електрикам, ви зможете підключити її самостійно. Перш ніж приступити до різання і монтажу, важливо ознайомитися з технічними характеристиками продукту, які можна дізнатися з маркування.

Детальніше

Дата: 06.07.2020 Переглядів: 13288 Коментарі 0
Потужність LED стрічки

Роздумуючи про необхідність купити світлодіодну стрічку, щоб не тільки з її допомогою висвітлити квартиру або будинок, але і прикрасити приміщення, не потрібно забувати про технічну сторону питання. Потужність стрічки – один з тих показників, від якого безпосередньо залежить якість її роботи.

Детальніше

Дата: 06.07.2020 Переглядів: 6296 Коментарі 0
Підсвітка для Кімнати, як підібрати?

Відмінною альтернативою традиційному освітленню сьогодні стала світлодіодна стрічка. Вона створює м'який світловий потік, який розсіюється і не дає різких відблисків. Таке світло створює в кімнаті особливу атмосферу і затишок. Крім цього, діодне освітлення довговічне, не вимагає заміни джерел світла і дозволяє економно витрачати електроенергію.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 3434 Коментарі 0
Світлодіодні панелі

Ультратонкі світлодіодні панелі BRILLE відрізняються прекрасними споживчими характеристиками і високою якістю виготовлення. Корпус виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, що володіє високою теплопровідністю. Оскільки корпус світильника грає роль радіатора, перегрів світлодіодних кристалів виключений.

Детальніше

Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу