Меню

Про Світлодіодне освітлення

Відповіді на питання про світлодіодне освітлення. Найбільш поширені запитання по світлодіодному освітленню ми оформили у вигляді відповідей в статтях про LED освітлення.

Дата: 04.12.2020 Переглядів: 3374 Коментарі 0
 Світлодіодні світильники: що потрібно знати

Світлодіодні світильники красиві, економічні, у них широкі можливості управління світлом. На жаль, не всі покупці знайомі з особливостями їх роботи, конструкцією, характеристиками.

Детальніше

Дата: 23.09.2020 Переглядів: 808 Коментарі 0
Світлодіод, що стирає кордони

Сучасні LED технології розвивається в трьох напрямках: 1) менше і яскравіше, 2) більш універсальне, 3) ще більше WOW-ефекту.

Детальніше

Дата: 14.09.2020 Переглядів: 1023 Коментарі 0
Такий хороший LED

Світлодіоди світять – цим не здивуєш, тому розвиток галузі рідко привертає до себе велику увагу. От якби на голову мурашки наділи ліхтар, новина набрала б тисячі "лайків".

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 11927 Коментарі 0
Чим відрізняються світлодіоди COB та SMD?

Ви коли-небудь замислювалися про те, наскільки малим є зернятко солі? Розмір одного зерна становить близько трьох міліметрів. Тепер уявіть предмет, розміри якого становлять третю частину зерна солі.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 2458 Коментарі 0
Сучасні Технології в освітленні

Актуальний ринок освітлення характеризується високою конкуренцією. Ця тенденція змушує виробників розробляти інноваційні рішення сучасних технологій, впроваджувати функціональні розширення і переглядати цінову політику в сторону зниження вартості.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 3670 Коментарі 0
Як Вибрати Світлодіодну Стрічку у Вітальню

З появою світлодіодних стрічок горизонти дизайнерів інтер'єрів істотно розширилися, а процес організації освітлення приміщень став більш оригінальним, цікавим. До центральних стельових світильників, люстр і бра додався оригінальний пристрій - гнучка LED стрічка.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 6492 Коментарі 0
Характеристики та Монтаж Світлодіодної Стрічки

Все геніальне просто: світлодіодні кристали розмістили на гнучкій основі та з'єднали струмопровідною доріжкою – так з'явилися світлодіодні стрічки. Їх популярність обумовлена універсальним застосуванням, простим монтажем та високою енергоефективністю.

Детальніше

Дата: 15.07.2020 Переглядів: 11217 Коментарі 0
Світлодіодна Стрічка для Декоративного Підсвічування

Світлодіодна стрічка – сучасний зручний спосіб забезпечити у квартирі незвичайне підсвічування там, де це необхідно для повного комфорту. Конструкція дуже проста, мінімізує можливість перегріву і ламання, а виглядає таке освітлення надзвичайно ефектно. Монтаж теж простий і доступний кожному користувачеві, низький рівень споживання електроенергії порадує будь-якого платника комунальних послуг.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 2156 Коментарі 0
Світлодіодна Стрічка в Освітленні

Область застосування лед стрічки залежить від цілей освітлення. Її встановлюють для основного освітлення або декоративного, всередині приміщення або зовні. Це джерело світла здатне прикрасити квартиру і офіс, використовується для підсвічування рекламних площ, а також автомобілів, меблів і електротехніки.

Детальніше

Дата: 13.07.2020 Переглядів: 7655 Коментарі 0
Підключення та маркування світлодіодних стрічок

Купити світлодіодну стрічку простіше простого, а от правильно підключити – це вже завдання складніше. Але не варто поспішати одразу ж дзвонити електрикам, ви зможете підключити її самостійно. Перш ніж приступити до різання і монтажу, важливо ознайомитися з технічними характеристиками продукту, які можна дізнатися з маркування.

Детальніше

Дата: 06.07.2020 Переглядів: 7923 Коментарі 0
Потужність LED стрічки

Роздумуючи про необхідність купити світлодіодну стрічку, щоб не тільки з її допомогою висвітлити квартиру або будинок, але і прикрасити приміщення, не потрібно забувати про технічну сторону питання. Потужність стрічки – один з тих показників, від якого безпосередньо залежить якість її роботи.

Детальніше

Дата: 06.07.2020 Переглядів: 5176 Коментарі 0
Підсвітка для Кімнати, як підібрати?

Відмінною альтернативою традиційному освітленню сьогодні стала світлодіодна стрічка. Вона створює м'який світловий потік, який розсіюється і не дає різких відблисків. Таке світло створює в кімнаті особливу атмосферу і затишок. Крім цього, діодне освітлення довговічне, не вимагає заміни джерел світла і дозволяє економно витрачати електроенергію.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 2563 Коментарі 0
Світлодіодні панелі

Ультратонкі світлодіодні панелі BRILLE відрізняються прекрасними споживчими характеристиками і високою якістю виготовлення. Корпус виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву, що володіє високою теплопровідністю. Оскільки корпус світильника грає роль радіатора, перегрів світлодіодних кристалів виключений.

Детальніше

Показано від 1 до 13 з 13 (всього сторінок: 1)