Меню

Wiki - професійні статті по освітленню


Статті, присвячені темі Освітлення та професійні терміни, які в нашій спеціальності використовуються, наведені в статтях цього розділу. Детальний і ґрунтовний виклад простою мовою для наших клієнтів. Пояснюємо що таке вологозахищеність світильників, що таке перенесення кольорів ламп, чому важливий спектр в світлодіодних лампах і багато іншого в цьому розділі

Дата: 11.10.2022 Переглядів: 324 Коментарі 0
Роль комплектуючих у електромонтажному оснащенні

Приходячи додому ввечері, насамперед ми вмикаємо світло. Далі вмикаємо електрочайник або кавоварку, запускаємо пральну машинку або натискаємо на пульт від телевізора. Для всіх цих сучасних пристроїв потрібна електрична енергія. А провідником енергії є кабель або провід, комплектуючим для їхньої повноцінної роботи стане вилка, а коли до електричної мережі немає доступу на допомогу прийдуть батарейки.

Детальніше

Дата: 03.09.2021 Переглядів: 765 Коментарі 0
Організація системи інтелектуального освітлення "розумний дім"

Сучасні технології блискавично увірвалися в усі сфери нашого життя. Інтелектуальні системи керують багатьма процесами. Широку популярність вони завоювали не лише як виробничі технологічні, але і як домашні побутові. Останнім часом частіше і частіше зустрічається поняття "розумний дім", і з кожним днем ​​все впевненіше переходить з простого терміна в практичну його реалізацію. Ґрунтується воно на багатофункціональному управлінні системою внутрішнього і зовнішнього освітлення квартири або будинку з його присадибною територією. Управляється вона за допомогою систем автоматики та електроніки, забезпечуючи вашому житлу комфортне освітлення.

Детальніше

Дата: 29.03.2021 Переглядів: 753 Коментарі 0
Термінологія Освітлення Глосарій

У статті представлено термінологію та пояснення що мається під терміном в розділі Освітлення, освітленість та таке інше.

Детальніше

Дата: 12.03.2023 Переглядів: 6019 Коментарі 0
Ступінь захисту світильників і LED стрічок (IP)

Вологозахищеність світильників – характеристика, яка гарантує безпеку. Встановлюючи освітлювальні прилади в саду, ванній кімнаті та навіть на кухні, необхідно знати, наскільки вони водонепроникні. Про рівень захисту оболонки говорить рейтинг IP. Специфікації світильників включають його значення, але який клас IP слід вибрати? Відповідаємо на запитання в статті.

Детальніше

Дата: 15.03.2023 Переглядів: 10711 Коментарі 0
Фітолампи для рослин Brille

Фітолампи Брілле використовуються для здорового росту тепличних рослин, розсади та кімнатних квітів. Але однієї лампи недостатньо: на кожній фазі вегетації необхідне світло особливого спектра.

Детальніше

Дата: 24.11.2020 Переглядів: 948 Коментарі 0
Який Цоколь у лампочки? Різьбовий, штировий... Розбираємось в деталях

Цоколь в лампочці може бути різьбовий та штировий. Розглянемо докладніше кожен з цих двох типів. Різьбовий маркується буквою Е. Штирові лампи мають маркування буквою G...

Детальніше

Дата: 10.08.2020 Переглядів: 1113 Коментарі 0
 В Європейському Союзі Вводяться Нові Правила по Освітленню

З вересня 2021 року в Європейському союзі буде діяти ряд нових правил в секторі освітлення: Регламент єдиного освітлення (SLR) і Регламент енергетичного маркування (ELR).

Детальніше

Дата: 10.08.2020 Переглядів: 1109 Коментарі 0
Діти і батьки бачать світло по-різному

Результати досліджень говорять про те, що люди бачать біле світло LED по-різному. Це важливо враховувати при проектуванні освітлення. Отримані дані стануть передумовою до створення більш досконалих світильників.

Детальніше

Дата: 14.02.2023 Переглядів: 5972 Коментарі 0
Освітлення для магазину

Правильно підібране освітлення магазина може істотно збільшити прибуток. Ми розповімо, які світильники і лампи потрібно використовувати для рітейлу, щоб зацікавити покупців, збільшити цільову аудиторію і, відповідно, продажі.

Детальніше

Дата: 14.01.2023 Переглядів: 2837 Коментарі 0
Різновиди Точкових Світильників

Точкові світильники – це практичний, функціональний і ефектний спосіб освітлення приміщень різного функціонального призначення. Вони застосовуються повсюдно.

Детальніше

Дата: 12.02.2023 Переглядів: 18716 Коментарі 0
Що краще COB чи SMD?

В даний час світлодіодні лампи міцно тримаються в лідерах на ринку освітлення. І це не дивно, адже вони мають безліч переваг у порівнянні з іншими видами ламп: вони довговічніші, енергоефективніші, яскравіші і т.д. А якщо подумки додати на плату крихту, розмір якої становить третину від зерна солі, то ми отримаємо найменший світлодіод з існуючих. Технології прагнуть зменшення розмірів LED і виникнення світлодіодних ламп типу SMD і COB це підтверджує.

Детальніше

Дата: 12.02.2023 Переглядів: 45851 Коментарі 0
Види лампочок

Лампочки для житлових, офісних, торгових і промислових приміщень вибирають, керуючись багатьма критеріями, але головне, щоб вони забезпечували якісне освітлення і не були дуже енерговитратними.

Детальніше

Дата: 10.01.2023 Переглядів: 3203 Коментарі 0
Сучасні Технології в освітленні

Актуальний ринок освітлення характеризується високою конкуренцією. Ця тенденція змушує виробників розробляти інноваційні рішення сучасних технологій, впроваджувати функціональні розширення і переглядати цінову політику в сторону зниження вартості.

Детальніше

Дата: 10.02.2023 Переглядів: 15707 Коментарі 0
Вибір та використання бактерицидної лампи

У цьому огляді ми спробуємо охопити все, що вам потрібно знати про бактерицидні лампи. Сподіваємося, що прочитавши цю статтю, ви знатимете, як зробити вибір бактерицидної лампи та як правильно її використовувати.

Детальніше

Дата: 09.02.2023 Переглядів: 21610 Коментарі 0
Колірна температура джерел світла

Колірна температура освітлення відіграє важливу роль як в оформленні приміщень, так і при виконанні різних завдань. Від правильно підібраної лампочки, офісного світильника, люстри залежить не тільки сприйняття навколишнього оточення, але й психологічний стан людини

Детальніше

Дата: 08.02.2023 Переглядів: 5382 Коментарі 0
Індекс передачі кольору (CRI)

Побутове розуміння якості освітлення може не відповідати державним і міжнародним стандартам. Останні складені фахівцями, діють за принципом "не нашкодь" і враховують фізіологію людського організму. Користувачі спираються в першу чергу на особисті переваги і стереотипи.

Детальніше

Показано від 1 до 16 з 20 (всього сторінок: 2)
Випробуй удачу

    Щоб побачити виграш необхідно Авторизуватись чи зареєструватись

    Після отримання виграшного купону, потрібно зробити замовлення та ввести його в корзину, для отримання виграшу.

    Промокод діє 72 години з моменту отримання.

    Використати промокоди можна при замовленні від 1000 грн.

    Застосувати виграний промокод можна 1 раз.