Меню

Офісне освітлення – сучасний підхід

Офісне освітлення – важливий чинник формування роботоздатності, психологічної стабільності, настрою співробітників.

Люди проводять на роботі більшу частину свого часу, тому дуже важливо, щоб освітлення офісних приміщень відповідала нормам і стандартам, прийнятим в Україні та світі. В цій рубриці блогу Brille розкриваються тонкощі сучасного підходу освітлення робочих місць, яким має бути загальне та локальне підсвічування, роз’яснюється поняттєвий апарат, надаються рекомендації експертів і норми ДБН. Все, що потрібно знати про офісне освітлення, LED панелі, лінійні світильники, світильник армстронг – читайте тут.


Дата: 01.12.2022 Переглядів: 216 Коментарі 0
LED панелі в офісному освітленні - основні критерії вибору та корисні поради

Якість світла в офісі впливає на умови праці, продуктивність та загальну естетику приміщення. Ефективне освітлення може значно покращити робочу обстановку, а погане — впливає на мотивацію та здоров'я очей співробітників. Важливим критерієм є і загальний вигляд плану освітлення та те враження, яке воно справляє на відвідувачів вашого офісу.

Детальніше

Дата: 05.02.2021 Переглядів: 5137 Коментарі 0
Освітленість виробничих приміщень та складів

Норми освітлення виробничих приміщень, норми освітленості складу та контроль виконання цих норм – одні з найбільш суворих. За порушенням слідують жорсткі міри покарання. Дотримання державних норм освітленості – запорука якісної організації виробничого процесу та безпеки виробництва.

Детальніше

Дата: 05.02.2021 Переглядів: 950 Коментарі 0
Освітлення в офісі

Основне завдання освітлення офісу – створити умови продуктивної роботи персоналу. На ринку є різні світильники, кожен з яких можна встановити в офісі, от тільки не завжди варто це робити. У статті ми розглянемо популярні варіанти офісного освітлення, виходячи з вимог до світла та способу монтажу.

Детальніше

Дата: 04.02.2021 Переглядів: 2418 Коментарі 0
Освітлення в ТРЦ: продажі, комфорт і безпека відвідувачів

Всі пам'ятають нещасні випадки в різних ТРЦ. І про це ми хочемо поговорити. Правильні світильники та лампи не тільки збільшують продажі, але і гарантують безпечну евакуацію.

Детальніше

Дата: 03.02.2021 Переглядів: 12826 Коментарі 0
Освітлення дитячих садків та шкіл

Освітленість дитячих дошкільних закладів та шкіл є дуже важливою ланкою організації навчального процесу. Правильно розраховане і грамотно організоване освітлення в приміщенні створює комфортні умови.

Детальніше

Дата: 23.10.2020 Переглядів: 2345 Коментарі 0
Що вигідніше: світлодіодні панелі або растрові світильники? приклад розрахунку

Керівнику важливо, щоб освітлення офісу відповідало нормативам, створювало комфортні умови для роботи персоналу та було економічним.

Детальніше

Дата: 30.07.2020 Переглядів: 5586 Коментарі 0
Освітлення для магазину

Правильно підібране освітлення магазина може істотно збільшити прибуток. Ми розповімо, які світильники і лампи потрібно використовувати для рітейлу, щоб зацікавити покупців, збільшити цільову аудиторію і, відповідно, продажі.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 3444 Коментарі 0
Організація освітлення в офісі

Основне завдання організації освітлення офісного приміщення – забезпечити умови для продуктивної роботи співробітників. Це не обмежує вибір: на ринку світлотехніки представлені світильники різного функціоналу і конструкцій, кожен з яких можна встановити в офісі.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1707 Коментарі 0
Адміністративне і аварійне освітлення для офісу

Освітлення буває загального і вузькоспрямованого призначення. В офісних, торгових і промислових приміщеннях часто застосовують адміністративні та аварійні світильники. Кожен з цих видів встановлюється для певних, відмінних одна від одної, цілей і повинен відповідати певним стандартам якості.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 4823 Коментарі 0
Індекс передачі кольору (CRI)

Побутове розуміння якості освітлення може не відповідати державним і міжнародним стандартам. Останні складені фахівцями, діють за принципом "не нашкодь" і враховують фізіологію людського організму. Користувачі спираються в першу чергу на особисті переваги і стереотипи.

Детальніше

Дата: 16.07.2020 Переглядів: 51278 Коментарі 0
Розрахунок освітленості приміщення

Розрахунок освітленості роблять для того, щоб зрозуміти, скільки світильників потрібно встановити, скільки лампочок купити та наскільки яскраво освітити приміщення. Державні органи контролюють дотримання норм і карають підприємства за порушення. Щоб уникнути штрафів і забезпечити співробітників умовами продуктивної праці потрібно знати, як розрахувати рівень освітленості.

Детальніше

Дата: 14.07.2020 Переглядів: 800 Коментарі 0
Про яке освітленні мріє співробітник

Сучасні технології створюють нову систему інтелектуального освітлення. Завдання – поліпшити комфорт і працездатність персоналу. На думку новаторів, це почне революцію в освітленні робочого простору.

Детальніше

Дата: 14.07.2020 Переглядів: 7123 Коментарі 0
Світлодіодні лінійні світильники

Ці освітлювальні прилади з легкістю заміняють своїх «старших братів» – люмінесцентні моделі. Зі світлодіодними освітлювальними приладами ви назавжди забудете про мерехтіння і шум при запуску та роботі. З ними приміщеннях будуть комфорт і затишок, знизиться навантаження на зір.

Детальніше

Дата: 01.07.2020 Переглядів: 1334 Коментарі 0
Промислове освітлення: світло в кінці тунелю

У сучасних умовах життя, коли все відбувається так стрімко і незворотньо, люди перестають помічати, що більшу частину свого часу вони проводять на робочому місці. Менше часу собі, більше часу роботі. І якщо обставини складаються таким чином, і немає можливості їх змінити, то потрібно міняти своє ставлення до них.

Детальніше

Дата: 30.06.2020 Переглядів: 1104 Коментарі 0
Освітлення приміщень

Освітлення приміщень - ось з чого починається проектування сучасного інтер'єру. І це не випадково, адже грамотно встановлене освітлення створює сприятливе відчуття простору, незалежно від того, офіс це, лікарняна палата або квартира. Правильно організований світло робить позитивний вплив на працездатність і здоров'я людини, його психоемоційний стан.

Детальніше

Показано від 1 до 15 з 15 (всього сторінок: 1)
Випробуй удачу