Меню

Настільні лампи на гнучкій ножці

Автор: Brille Дата: 16.07.2020 Переглядів: 4707 Коментарі : 0

Облаштування робочого місця за письмовим столом багато в чому залежить від освітлювального приладу. Настільна лампа на гнучкій ніжці дозволяє зробити якісне освітлення всієї поверхні столу. Правильний вибір моделі виключає наявність темних зон. Змінити становище плафона, вибрати кут нахилу, що найбільше влаштовує і направити світловий потік можна однією рукою.

Настільна лампа гнучка

Гнучкі світильники в інтер'єрі

Освітлювальні прилади на гнеться ніжці можуть бути зі змінними лампами і з вбудованими світлодіодами. Конструкція і спосіб кріплення світлодіодних і звичайних світильників різноманітні. При покупці необхідно враховувати особливості приміщення і поверхні, на якій буде встановлено освітлювальна техніка. Головне завдання моделі - міняти кут падіння світлових променів. Виріб може кріпитися на стіні або стояти на підставці, світло від нього повинен подати в потрібну сторону.

Від матеріалу, з якого виконана рухома частина конструкції, залежить термін служби всього виробу. Лампа настільна світлодіодна гнучка має металеву гофру, яка дозволяє утримувати світильник в будь-якому положенні.

В деяких виробах ніжка являє собою гнучкий стрижень, поверхня якого обтягнута гофрованим пластиком або металом. Це популярне рішення для недорогих настільних ламп.

Тип кріплення гнучких моделей

Гнучкі настільні світильники класифікують з урахуванням особливостей фіксації для освітлення обраної ділянки кімнати. Вибираючи вироби для будь-яких приміщень, потрібно знати, що їх кілька видів.

гнучкі настільні світильники
 • Моделі на підставці. Щоб забезпечити стійкість усієї конструкції, нижню частину роблять з оптимальною вагою. При покупці враховують поверхню підставки. Конструкції з полірованою поверхнею відбивають світло від лампи і створюють відблиски, що не комфортно для зору людини.
 • Моделі на струбцине безпечні за рахунок надійної фіксації конструкції. Однак зовнішній вигляд кріплення не підходить для приміщень, виконаних в класичному стилі.
 • Моделі на прищіпки. За допомогою такої фіксації світильник кріпиться за край столу або полиці.
 • Вироби на присоску використовують для деяких типів поверхні - скляних і металевих столів або полиць, дерев'яних меблів.
 • Лампи, які фіксуються на стіну. За рахунок рухомий ніжки користувач направляє потоки світла в потрібному напрямку і тим самим лампа не займає вільне місце на робочому столі.

Застосування гнучкого світильника в сучасному інтер'єрі

Оригінальна настільна лампа з функцією трансформера - це відмінне рішення для сучасного інтер'єру, її конструкції майже ідеальна. Моделі користуються популярністю, їх купують для інтер'єрів, виконаних в стилі хай-тек, мінімалізм, лофт. Представлена ​​конструкція стає доповненням для робочого кабінету, спальні або вітальні.

Сучасна людина цінує не тільки оптимізацію робочого простору, а й зони відпочинку. Такі світильники встановлюють в спальні на приліжкові тумбочках або дитячій кімнаті. Дітям молодшого віку вибирають моделі з функцією нічника.

Варіанти плафонів

Вибираючи настільні лампи гнучкі, користувачі враховують особливості плафонів, які купують під інтер'єр. Декоративні моделі і світильники для робочого кабінету повинні відповідають деяким правилам.

гнеться лампа

Вимоги, які допоможуть підібрати ідеальне рішення для освітлення потрібної зони.

 • Вибираємо нейтральні колірні відтінки. Яскраві кольори відволікають від роботи і сприяють швидкій стомлюваності людини.
 • Корпус і плафон настільної лампи повинні бути без яскравого блиску, щоб від поверхні не відбивалися відблиски, які негативно впливають на зір. Щоб плафон не нагрівається від освітлювального елементу, вибирайте вироби з великим діаметром. Оптимальна відстань від лампочки до плафону - не менше 4-5 см.
 • Стінки плафона повинні бути міцними. Не потрібно використовувати світильники з пластиковими плафонами разом з лампочками, які швидко нагріваються. Для металевих плафонів потрібно правильно вибрати потужність освітлювального елементу. Рекомендована потужність для настільних моделей - 40-60 Вт. Світлодіодні світильники мають потужність - від 4 Вт.

Моделі на високих ніжках

Настільна лампа на гнучкій ніжці досить висока для зручної експлуатації. Оптимальна висота - від 30 до 40 см. Така висота конструкції дозволяє висвітлити не тільки книгу, а й великий аркуш.

Для дитини вибирають світильники, які можуть змінювати напрямок світлового потоку. Це допоможе виключити потрапляння світла в очі дитині. Ви зможете змінювати напрямок світлового потоку для кожного нового виду занять.

лампа настільна світлодіодна гнучка

Настільна лампа на рухомий ніжці, призначена для навчання або роботи, повинна бути ергономічною. Важливо, щоб виріб мав:

 • сенсорну систему управління для налаштування світла;
 • гнучку ніжку, яку навіть дитина з легкістю фіксує в різних положеннях;
 • корпус, виконаний з матеріалу, приємного на дотик;
 • кнопку включення, розташовану на корпусі.

Пункт про наявність кнопки включення особливо важливий для дитини, з нею йому не доведеться контактувати з розеткою.

Вибір освітлення для комп'ютера

Купуючи настільну лампу гнучку для комп'ютера, потрібно вибирати моделі, які працюють від мережі 220 В або від акумулятора. Сучасні виробники пропонують вироби, що працюють від USB. Такі освітлювальні прилади дуже зручні і практичні.

За своєю конструкцією лампи для комп'ютерів - це компактні моделі з легко гнеться ніжкою, яка дозволяє повертати джерело світла на всі боки, щоб вибрати зручну позицію для роботи. Ці світильники забезпечує людині комфортні умови за робочим столом.

настільна лампа гнеться

Висота ніжки для настільної лампи зазвичай становить 18-25 см. Для роботи за комп'ютером цього достатньо. Плафон повинен бути адаптований до того, щоб бути закріпленим максимально близько до монітора. Вибирайте світильники, які мають витягнуту форму плафонів.

Для роботи за комп'ютером або ноутбуком вибирають компактні моделі. Для освітлення клавіатури не потрібні великі світильники складної конструкції.


Лампа трансформер

Настільний світильник ваш принтер зі будинку. Цей компактний прилад виконує багато важливих функцій. Особливе місце в них займає лампа складна або іншими словами настільна лампа трансформер.


Настільна лампа трансформер - нове слово в світі освітлення

Лампа трансформер це сучасний тип світильників, які мають великі можливості за рахунок більшої гнучкості своєї конструкції. Такі пристрої можна згинати, нахиляти або надавати їм необхідний кут нахилу для кращого освітлення обраного місця на столі або в будинку. Дані можливості настільна лампа трансформер має завдяки шарнірам і гнучкому пластику в її пристрої. Самі шарніри надійно утримують сегменти і фіксують всю конструкцію в положенні, яке встановлюється їх користувачем. Додатково таке освітлювальний пристрій можна використовувати як ліхтар або підсвічування якщо його скласти в потрібне положення.

Складні світильники легкі, компактні і зручні, але різні моделі мають різний розмір. Деякі з них мають довгу телескопічну ніжку і більше підходять для стаціонарної установки. Такі світильники трансформери можна протягнути з одного краю столу на інший і висвітлити потрібну частину столу, вони не займають місце на столі безпосередньо біля користувача. Подібні оригінальні рішення дозволяють широко використовувати світильник будинку або на роботі. Інші моделі настільних світлодіодних складних ламп мають ніжку середньої або невеликої довжини, вони можуть висвітлити тільки невелику частину столу або кімнати.


Цокольна або світлодіодна настільна складна лампа

Настільна лампа трансформер може мати лід панелі або цоколь для звичайних лампочок освітлення. Це дає більше можливостей при виборі типу освітлення. Для найбільш приємного для очей освітлення можна вибрати потрібний колір і яскравість світла лампочки або світлодіодів. Світло, як світлодіодів може бути стандартний або в них можна міняти яскравість. У деяких світлодіодних лампах встановлено кілька типів лід елементів. У них потужність освітлення і колір забезпечуються за допомогою перемикання різних положень вимикача. В освітлювальних приладах з цоколем для зміни потужності або кольору світлового потоку необхідно замінити лампочку.

Вибір типу освітлювального приладу дуже важливий. Він дає можливість встановити яскраве освітлення для роботи або приглушений, м'яке світло для будинку, робить спокійну атмосферу в спальні або дитячій кімнаті. Таке освітлення добре працює як нічник. Щоб не вибрав користувач, лампа трансформер, за рахунок своєї можливості надавати потоку світла необхідний кут освітлення, забезпечить якісне і цілеспрямоване висвітлення.Установка світильника трансформера на різних поверхнях

Настільна лампа трансформер може мати різні варіанти установки або кріплення. Варіант з простою підставкою передбачає, що лампа трансформер має в своїй конструкції основу з плоскою поверхнею. Вона дає можливість встановити світильник трансформер на будь-якій рівній поверхні столу, тумбочки, або підвіконня. Така лампа трансформер легко переноситься з місця на місце і не вимагає додаткових дій для установки. Але варто пам'ятати, що такі світильники нічим не закріплені і можуть перевернутися, якщо їх ненавмисно штовхнути або зачепити.

Кріплення типу струбцина або прищіпка дає можливість не тільки краще зафіксувати світильник, а й вибрати для цього різні виступаючі елементи навколишнього оточення. Світильник з таким кріпленням має більш стійке положення на столі і не падає навіть якщо його сильно зачепити. Освітлювальні прилади з прищіпкою мобільніші, легко переміщуються і кріпляться, вони часто невеликого розміру і призначені для освітлення місця біля користувача. Потужність таких світильників середня. Кріплення на струбцине більш надійне, але припускає прикласти деякі дії для фіксації.Інші елементи освітлювального приладу

Корпус світильника трансформера може бути виконаний з металу або дуже міцного пластику і мати різні конструктивні особливості. Його конструкція може складатися з декількох елементів, які рухаються відносно один одного або ж просто бути з гнучкого пластику щоб її можна було зігнути в потрібну форму. Така настільна лампа трансформер може багато разів складатися і розкладатися або вигинатися без ризику вийти з ладу або зламатися. Навіть якщо нею користується дитина і часто крутить місця з'єднання вона буде довго служити витримуючи щоденні багаторазові трансформації.

Деякі моделі світильників трансформерів мають акумулятори в корпусі. Вони можуть більше доби працювати без зарядки. Найчастіше настільна лампа трансформер має свинцево-кислотний акумулятор, але в неї може бути встановлений і інший тип акумулятора. Заряджаються такі настільні лампи трансформери з акумулятором досить швидко від зарядки або від USB в вимкненому режимі.

Модельний ряд освітлювальних приладів включає в себе різні варіанти дизайну і технічного функціоналу. Кожна лампа трансформер має різні кольори і моделі, має додаткові характеристиками. На вибір є моделі орієнтовані на дитячу аудиторію, для дорослих, в також універсальні моделі. При необхідності можна вибрати світильник на подарунок.

Ціни на різні моделі можуть сильно відрізняться і перед тим як купити світильник трансформер краще проконсультуватися з продавцями по різним типам і характеристикам.Лампа для манікюрного столу

Якісного освітлення вимагають салони, де роблять манікюр, педикюр та інші косметичні процедури - нарощування вій, догляд за шкірою. Якщо ви самі робите манікюр, не користуючись послугами професіоналів, то знаєте, що ідеальний результат можна отримати тільки за допомогою гарного освітлення, яке дозволяє бачити всі деталі роботи. Для підсвічування робочого місця в професійному салоні купують сучасну настільну лампу.Бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів

настільна лампа для відблисків

Навіщо потрібна лампа для манікюру? Якісне освітлення робочого місця не тільки допомагає майстру виконувати свою роботу, а й забезпечує безпеку клієнта. При манікюрі можливі порізи шкіри на кутикула. Щоб цього не сталося, майстер повинен добре бачити руки, тому потрібно купити настільну лампу з можливістю регулювання світла.

Сучасні настільні світильники також необхідні для створення ідеальних відблисків на нігтях. Нові тенденції в дизайні манікюру: покриття повинне так лягати, щоб було добре видно відблиски на нігтях. За допомогою круглої лампи можна побачити наявність відблисків і якість нанесення покриття.

Для цього в настільну лампу-трансформер з рухомим штативом вкручують круглу лампочку. При включенні вона дає відблиски на глянсовому манікюрі, за якими можна дізнатися професійний рівень майстра. Також світильник використовують при створенні підсвічування для фото манікюру. Правильні відблиски показують високу якість роботи.

Щоб зробити фотографії на професійному рівні, необхідна лампа з великим круглим абажуром і високим регульованим коліном (трансформер). Регулювання світлового потоку дозволяє встановити плафон на будь-якій висоті. Плафон може обертатися і змінювати положення по вертикалі, що необхідно для створення фото робіт майстра манікюру.

Для посилення освітлювального приладу виробники пропонують лампу-лупу, яка ідеально підходить для виконання косметичних процедур. Така настільна лампа має міцну скляну лінзу з функцією збільшення. Вона наближає і робить робочу поверхню в кілька разів більше. З лупою можна досягти потрібного збільшення і ясності. При покупці такої моделі слід враховувати діаметр лупи: чим він більший, тим комфортніше працювати зі світильником. Збільшення може бути до 5 діоптрій.Тип настільних ламп для манікюру

В каталогах на сайті і в магазинах бренду Brille ви можете побачити багато відповідних моделей. У нас представлені сучасні світильники різних типів, які підійдуть для манікюрних і косметичних салонів.

Можна купити варіант зі стійким металевою основою для освітлення робочого місця майстра манікюру. Для економії простору столу використовують настільну лампу на струбцине. Така модель за допомогою спеціального кронштейна прикручується до стільниці.

Конструкція настільної лампи для манікюру може включати:

 • стійку основу;
 • струбцину;
 • штатив або штатив-трансформер;
 • джерело світла;
 • плафон;
 • провід для включення в мережу;
 • вимикач.

Краще купувати модель з можливістю регулювання кута світла і зони освітлення. Лампи-трансформери використовують для того, щоб майстер міг регулювати джерело світла для підсвічування кожного нігтя. Це дуже зручно. Лампа на струбцине забезпечує ідеальну стійкість, її можна зафіксувати на манікюрному столі.

Ми пропонуємо моделі на струбцине різної висоти і кольору, зі змінними лампочками і вбудованими світлодіодами. Кожен майстер може вибрати освітлювальний прилад, який буде відповідати інтер'єру його кабінету.

Фото Модель Переваги
лампа для відблисків Настільний світильник-трансформер з круглим підставою За допомогою рухливих механізмів можна регулювати освітлення. Міцний металевий плафон. Не вимагає особливого догляду. Ціна - 349 грн.
лампа для ідеальних відблисків купити Настільна лампа на струбцине За допомогою струбцини кріпиться до будь-якої поверхні. Трансформер регулює напрямок світлового потоку. Вартість - 349 грн.
лампа для манікюрного столу купити Світлодіодний світильник-трансформер Можна регулювати кут світла і висоту моделі. Три типу підсвічування. Оригінальний дизайн. Висока вартість (1 499 грн); використані новітні технології для виробництва.


Тип лампочки

Щоб світло було комфортним, покупцям настільних світильників слід правильно вибрати лампочку. Використовуються три найпопулярніших типу:

 • лампа розжарювання - немає мерехтіння, високий індекс передачі кольору, низька вартість;
 • світлодіодна - низьке енергоспоживання, тривалий термін служби (50 тис. Годин); низька температура корпусу, безпечна;
 • люмінесцентна - хороша світловіддача, тривалий термін служби до 15 тис. Годин, висока енергоефективність.

Лампа розжарювання має перевагу за вартістю, але від неї втомлюються очі майстра, особливо при нарощуванні нігтів, виконанні гелевого та акрилового манікюру. Для настільної лампи в манікюрному салоні можна вибрати світлодіодні або люмінесцентні лампи. Вони економно споживають електроенергію, тому їх вигідно купувати. Якщо правильно підібрати потужність, то все світильники створюють світловий потік, який підходить для виконання будь-яких косметичних процедур, манікюру та педикюру.Де купити лампу для манікюрного столу?

Професійні настільні лампи для манікюрних салонів і косметичних кабінетів, функціональні і сучасні, можна купити в магазинах освітлювальної техніки Brille, які розташовані в Києві, Харкові, Полтаві, Запоріжжі та інших містах України. Тут ви можете побачити, як працюють моделі, оцінити їх технічні можливості, підібрати потрібну потужність і яскравість. Також ви можете зробити замовлення товарів в інтернет-магазині. Ми пропонуємо зручний спосіб оплати і доставку замовлень.Один з кращих магазинів в Україні

В магазині Brille.ua можна купити різні моделі складних настільних світлодіодних ламп за вигідними цінами. Також можна купити інші товари, як в інтернет-магазині, так і в магазинах мережі, а також замовити доставку в Київ, Харків, Дніпро, Одесу, Кривий Ріг або в будь-який інший місто України. Розрахунок проводиться, як безготівковим способом, так і за грн.

В наявності є не тільки широкий вибір настільний світлодіодних пристроїв, але також меблі та інші товари. Діє бонусна програма для покупок по всій Україні. Brille.ua - мій магазин, мій вибір.Світильники для офісного інтер'єру

Настільна лампа з гнучкою ніжкою - потрібний функціональний предмет для кожного робочого кабінету. Виріб забезпечує оптимальне освітлення робочої зони. Офісні моделі відрізняються стриманою колірною гамою, в якій переважають строгі кольори і відтінки: сірий, чорний, білий. Багато користувачів вибирають освітлювальні прилади з плафонами світлих відтінків. Представлений дизайн не відволікає людину від роботи, а можливість регулювання світлового потоку допомагає концентруватися на основних завданнях.

Замовити освітлювальне прилади будь-якої цінової категорії можна в інтернет-магазині Brille. У нас є якісні моделі для робочого кабінету по вигідних цінах. Асортимент наших магазинів в Києві, Харкові, Полтаві, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах дозволяє також вибрати оригінальні світильники для декоративних функцій в приміщенні. Купити настільну лампу з вбудованими світлодіодами або змінною лампочкою можна на нашому сайті, ознайомившись з каталогом продукції. Ми виконуємо доставку товарів по всій Україні.

Теги: brille, настільні лампи, на гнучкій ніжці, на струбцине, освітлення, лампа трансформер, з акумулятором, види настільних ламп, настолки, освітлення, дизайн, стиль, модні рішення, лампи для манікюру, освітлення для офісу, сучасний стиль, модерн, хай- тек, б

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу