Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Електромонтажне обладнання

Популярні товариЕлемент живлення VARTA SUPERLIFE AAА bli 4 Zinc-Carbon представлений в блістері в кількості 4 шт. Вугільно-цинкові вироби (ZINC-CARBON) — забезпечують надійну роботу всіх типів пристроїв з низьким ене..


Потужність: 1.5V

Провід ШВВП силовий з основою з міді. Ізоляція виготовлена з полівінілхлориду, завдяки чому кабель має високу механічну міцність і пожежостійкість. Призначений для прокладки в приміщеннях. Термін служ..


Кількість жил: 2
Показано від 1 до 40 з 1096 (всього сторінок: 28)

Електромонтажне обладнання – це те, без чого неможливо провести електрику та облаштувати освітлення в будь-якому приміщенні. Ми пропонуємо якісні товари с сертифікатами якості. В магазинах Brille представлений величезний асортимент електромонтажного обладнання, тут можна купити: вимикач, розетку, подовжувач, двірний дзвоник, кабель, монтажну розподільну коробку, автоматичний вимикач, розподільний щит, електровилку, світлорегулятор, лічильник тощо.

В мережі магазинів світла Брілле кваліфіковані консультанти запропонують вам:

 • автоматичні вимикачі для розподільних щитів – це комутаційні апарати, що захищають електромережі від тривалого перевантаження і короткого замикання;
 • системи з’єднання кабелів – зручні клемні колодки та клеми швидкого монтажу з важелями;
 • димери – регулятори інтенсивності світлового потоку;
 • лічильники електроенергії – електровимірювальні прилади, які потрібні для обліку електричної енергії, яка була витрачена;
 • розподільні щити – спеціальні бокси, в яких електроенергія, що вводиться, проходить через модульне обладнання і направляється в в приміщення.

Ми пропонуємо якісну електрофурнітуру, що є незамінною для пересічних користувачів. Великий вибір дозволить вибрати оптимальний варіант серед:

 • одноклавішних вимикачів;
 • двоклавішних;
 • триклавішних моделей.

Асортимент розеток задовольнить найвимогливіших клієнтів. У інтернет та офлайн магазинах Брілле можна купити:

 • звичайні побутові розетки;
 • моделі з заземленням і без;
 • розетки з USB;
 • розетки для ТБ та радіо;
 • телефонні моделі;
 • комбіновані пристрої.

Описи та фото електромонтажного обладнання можна побачити на сайті www.brille.ua. Тут же можна оформити замовлення та отримати бонуси. Наша бонусна програма доступна з першої покупки. Всім клієнтам забезпечуємо зручну оплату та швидку доставку товарів.

Електромонтажне обладнання – Часті питання

Яке електромонтажне обладнання можна купити в мережі магазинів Brille? 

В мережі магазинів Брілле представлені сертифіковані розетки, вимикачі, подовжувачі, електровилки, дверні дзвінки, кабель, автоматичні вимикачі, розподільні щити, монтажні розподільні коробки, батарейки, лічильники, сутінкові реле, ізоляційні матеріали, датчики руху, світлорегулятори, системи з’єднання кабелю.

Безпечне використання електроприладів, люстр та світильників гарантують розетки з заземленням, автоматичні вимикачі для розподільних щитів, якісний кабель та клемні колодки, драйвери та трансформатори.

На що потрібно звернути увагу перед покупкою електромонтажного обладнання? 

Перед вибором електромонтажного обладнання клієнтам обов’язково потрібно знати, де буде використовуватися прилад, на яку напругу він розрахований, яким чином він буде під’єднуватися до електромережі. Вимикач, розетку, подовжувач, монтажну розподільну коробку, ізоляційний матеріал, електровилку чи двірний дзвінок покупець легко вибере й купить самостійно. Вибір лічильників електроенергії, автоматики, розподільних щитів, датчиків руху та сутінкових реле потребують консультації спеціалістів.

Яке електромонтажне обладнання Brille дозволить зменшити витрати електроенергії? 

Зменшити витрати електроенергії допоможуть якісні реле та датчики руху, вимикачі з димером, точні лічильники.