Меню

Точкові світильники в інтер'єрі для правильного акценту

Автор: Brille Дата: 13.07.2020 Переглядів: 1163 Коментарі : 0

Компактні, функціональні і стильні - так можна охарактеризувати точкові світильники. Вони прийдуть на допомогу, якщо потрібно візуально збільшити приміщення або підкреслити певну зону приміщення. Їм знайдеться місце де завгодно: на кухні і у вітальні, на стелі і на підлозі. Нижче ми розглянемо варіанти їх розміщення в окремих кімнатах.

Точкові світильники в передпокої

Точкові світильники в передпокої

Світильники відмінно підходять для освітлення ніш, дзеркал і шаф. Якщо у вашому передпокої є вузький коридор, світильники візуально зроблять його ширшим і більш просторим. Меблеві варіації можуть використовуватися для підсвічування поличок і шафок із зовнішнього і внутрішнього боку. Практичними є варіанти зі встановленими на них вимикачами.

Освітлення кухні

Освітлення кухні

У кухні-їдальні з високими стелями такі світильники зазвичай використовуються для підсвічування робочої зони, а обідній стіл освітлює люстра. Якщо у вас невелика кухня, то вбудовані джерела світла візуально її збільшать і наповнять рівномірним, розсіяним світлом.

Точкові світильники в спальні

Точкові світильники в спальні

У спальні найчастіше не потрібне занадто яскраве світло, і точкові світильники прекрасно підходять для неї. Якщо підключити тільки частину з них, вийде непоганий варіант локального освітлення. Вони також можуть використовуватися в якості основного освітлення, якщо ви не хочете прикрашати спальню люстрою.

Моделі для вітальні

Моделі для вітальні

У вітальні світильники використовувати як спосіб організації додаткового підсвічування, розмістивши їх по периметру стелі. Вони допоможуть акцентувати увагу на певних елементах інтер'єру, наприклад, картині або інших предметах декору.

Підбирати продукцію потрібно відповідно до стилю інтер'єру і кольорової гами. Для кімнат з лаконічним оформленням підходять класичні екземпляри зі стриманим дизайном. Вони можуть бути виконані в таких кольорах, як латунь, золото, нікель і хром. Декоративні екземпляри з різноманітним дизайном будуть не лише освітлювати приміщення, але і прикрашати його. Незвичайні каркаси зі скляними підвісками і оригінальними окантовками зроблять ваш інтер'єр неповторним.

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу