Меню

Вибір світлодіодної люстри з пультом управління

Автор: Brille Дата: 14.07.2020 Переглядів: 17192 Коментарі : 0

Вибір освітлювальних приладів в сучасних магазинах світлотехніки такий величезний, що при покупці люстри покупцям буває складно зупинитися на одному варіанті.

Металеві хромовані корпуси, стильні скляні плафони, кришталевий декор і витончені прикраси – все це ви знайдете при перегляді каталогу на нашому сайті. Тут представлений весь асортимент товару з фото і описом.

Серед елегантних моделей, які будуть мати гарний вигляд у приміщеннях, оформлених в різних стилях, окремо виділяється група високотехнічних освітлювальних приладів з пультом дистанційного керування.

Світлодіодні люстри з пультом управління

LED люстра з пультом управління

Молоде покоління, яке з народження сидить в гаджетах, сприймає світильник з пультом, як звичайний побутовий електроприлад. По-справжньому оцінити зручність включення, виключення і регулювання світлом можуть тільки ті, хто в дитинстві сам виконував функції пристрою для управління телевізором. При відсутності ПДУ втомленим батьком доводилося щоразу підніматися з крісла або дивана, щоб переключити на потрібний канал. Після декількох перемикань до процедури залучали дітей. Ті часи минули. Зараз важко уявити телевізори, кондиціонери, домашні кінотеатри та музичні центри без ПУ. Освітлювальні прилади не стали винятком.

Люстри світлодіодні з пультами прості у використанні і установці. Дистанційне керування світлом дозволяє управляти світловими приладами з дивана.

Перемикання режимів люстри з пультом

Пульт потрібен не тільки для вмикання та вимикання, з його допомогою перемикають режими світіння. У світлодіодних і комбінованих моделей їх може бути кілька:

 • вмикаються всі лампи;
 • вмикається половина джерел світла (лампочки зовнішнього або внутрішнього ряду);
 • працює тільки світлодіодне підсвічування;
 • включені всі лампи й світлодіодне освітлення.

Кожна світлова група, працюючи у своєму режимі, створює певні ефекти, які роблять приміщення затишним, а освітлення комфортним і стильним. Щоб перемкнути режим, досить натиснути кнопку на пульті управління.

Сьогодні популярністю користуються LED люстри з вбудованими діодами, що мають функцію димирування. Їх яскравість можна регулювати за допомогою пульта керування. У таких моделях на пульті є додаткові кнопки з плюсом і мінусом. Якщо потрібно зробити освітлення яскравішим, користувач натискає плюс, щоб зменшити світло – мінус.

Люстра з пультом і різними кольорами

Сучасні світлодіодні джерела світла мають один або кілька режимів світіння. Деякі люстри з пультом можуть змінювати режими роботи в залежності від температури й світити холодним, нейтральним або теплим світлом. Є лінійка RGB світильників, яка має широкий колірний спектр. Якщо у вас є пульт дистанційного керування і така люстра, то ви просто повелитель всесвіту.

Існує безліч наукових праць про те, який колір світіння є оптимальним для офісів і житлових приміщень. Більшість дотримуються думки, що для офісів краще вибрати холодний відтінок. Він буде налаштовувати людей на роботу, стимулювати інтелект і сприяти концентрації уваги. Холодне світло відмінно підійде для освітлення басейнів. Такі світильники підкреслять чистоту водойми та свіжість води. Нейтральний відтінок також підвищує працездатність тих, хто знаходиться в приміщенні.

У житлових приміщеннях встановлюють світильники з пультом, які світяться світло-жовтим теплим світінням. Для підсвічування кухні підійде помаранчевий відтінок. У спальні світлодизайнери рекомендують використовувати блакитний колір. Стельова люстра з пультом допоможе створити своєрідну атмосферну для кожної кімнати. Ідеальним рішенням в цьому плані є світлодіодні люстри з музикою.

Також в мережі магазинів Брілле є смарт люстри з пультом, які можуть одночасно генерувати світло різного відтінку. На прямокутній основі включаться підсвічування фігур діодами з холодними та теплими світловими режимами. Управляти такими моделями можна з телефону, завантаживши спеціальну програму за допомогою QR-коду.

Люстра на пульті перемикання режимів

Люстри із пультом: плюси і мінуси

Управління люстри з пульта відбувається по радіоканалу, передача електричних сигналів здійснюється по радіохвилях. Радіоканал включає приймач-контролер і передавач – ПДУ. При перемиканні режимів пристрій можна не направляти на світильник. Його дальність може бути різною, це залежить від потужності освітлювального приладу і приміщення, в якому він встановлений. Для невеликої кімнати цілком вистачить ПДУ з дальністю до 10 м. Для світильників, встановлених в театрах і концертних залах, використовують пристрої з дальністю до 100 м.

Переваги освітлювальних приладів з ПДУ:

 • зручність для користувача, завжди можна погасити світло, не встаючи з дивана;
 • можливість управління освітленням з різних точок;
 • точний підбір інтенсивності роботи джерел світла;
 • поліфункціональність світильника – зміна режимів і регулювання яскравості дозволяють обійтися без нічника і додаткового підсвічування в приміщенні;
 • дизайн – всі вироби з дистанційним управлінням відрізняються стильним продуманим дизайном, пристрій, що приймає сигнал від ПУ зовсім непомітний;
 • економія електроенергії – своєчасне виключення і включення освітлення дозволяє зменшити витрату електрики.

У люстр з ПДУ істотним є тільки один недолік – висока ціна. Вартість моделей обумовлена ​​застосуванням інноваційних технологій. Дорого обходяться галогенні пристрої зі світлодіодним підсвічуванням, світильники з вбудованими світлодіодами, моделі, обладнані димером. Але вартість виправдовує зручність використання і енергоефективність освітлення.

Люстри галогенові з пультом управління – Україна

Крім світлодіодних моделей, на ринку світлотехніки величезною популярністю користуються галогенні світильники на стелю з дистанційним управлінням. Вони виглядають дуже презентабельно. Якщо порівнювати лампи розжарювання з галогенними схожої потужності, то останні дають світла на 30% більше.

Галогенна люстра з пультом дистанційного керування

Маленькі галогенки дозволяють дизайнерам втілювати в життя найоригінальніші проекти. В галогенному світильнику вдало поєднується LED підсвічування і кришталевий декор. Яскравий приклад такого дизайну – BKL-709S/16 CHR люстра галогенная стельова. Це справжнісінький арт-об'єкт, який прикрасить вітальню, ідеально підійде для спальні або холу. Металевий каркас моделі декорований кришталевими підвісками і скляними кульками. В якості джерел світла використовуються галогенні лампочки і світлодіодне підсвічування. При включенні всіх джерел світлова віддача від люстри буде максимальною. Якщо залишити тільки LED підсвічування, в приміщенні встановиться комфортна і затишна атмосфера, яка сприяє відпочинку.

Галогенні моделі з дистанційним управлінням можуть бути виготовлені у вигляді букета квітів із стеблами-тримачами, прикріпленими до основи. Це може бути модель з зірками, що нагадує шматочок нічного неба. Каскади кришталевих відблисків або промені від оригінальних плафонів роблять освітлення незвичайним і приємним.

Люстри в спальню з пультом

Люстра з пультом для освітлення спальні

Освітлювальні прилади з ДУ дуже часто встановлюють в спальні. По-перше, їх можна вимкнути, не встаючи з ліжка. По-друге, управління яскравістю дасть можливість не купувати нічник. По-третє, можливість встановлювати потрібну інтенсивність світіння дозволить створити в спальні неповторну інтимну атмосферу, яка буде сприяти гарному повноцінному відпочинку. Освітлення з дистанційним управлінням ідеально підійде людям, у яких є проблеми зі сном. Іноді подолання відстані до вимикача здатне прогнати такий бажаний сон. Натискання однієї кнопки на пульті не потривожить людину, що занурюється в дрімоту.

Для спальні найкраще купити світильники з димером. Димером називають невеликий пристрій, що відповідає за плавне регулювання інтенсивності світіння. Моделі з вбудованим регулятором дозволяють налаштувати в приміщенні комфортний рівень освітленості. Димером можна управляти дистанційно. Автоматичний dimmer не тільки забезпечує приємне світло, але й дозволяє економно витрачати електрику.

Підключення світильників з ПДК

Перед проведенням монтажних робіт потрібно обов'язково прочитати інструкцію, а ще краще – довірити установку світильника професіоналам. Перший крок після монтажу кріплення системи на стелі – знаходимо фазу. Потім дивимося на внутрішню частину люстри, яка зазвичай вже зібрана, потрібно тільки перевірити з'єднання на клемнику.

Під плафоном та на зворотному боці світильника знаходяться:

 • електронний трансформатор і дроти;
 • блок з приймачем сигналів з пульта дистанційного керування;
 • контролер;
 • драйвер.

Люстри із пультом можуть працювати з галогенними та світлодіодними лампами окремо або в комбінації. На схемі підключення видно антену, яка виглядає як відрізок проводу. При проведенні монтажних робіт чіпати її непотрібно. Фазний і нульовий дроти електрокабелю підключаємо до відповідних клем. Як правило, контролер вже приєднаний відповідно до схеми. Якщо немає, то слід пам'ятати, що контролер має кілька вихідних каналів (від одного до чотирьох); які приєднуються до проводів світильників за допомогою втулкових наконечників. До різних виходів контролера під'єднуються незалежні блоки освітлення, що складаються з трансформатора і ламп. Це можуть бути: блок галогенних ламп, блок світлодіодних ламп, блок світлодіодного підсвічування.

Люстра на пульті – схема підключення

До мікроблока приймача сигналів від пульта приєднують дроти від люстри. Після приєднання до мережі потрібно вкрутити лампочки й перевірити роботу. Власне, від звичайних світильників смарт люстри з пультом відрізняються тим, що при їх підключенні потрібно приєднати приймач сигналу і пристрій, що включає лампочки.

Як під'єднати люстру з пультом безпосередньо

Щоб під'єднати освітлювальний прилад до електромережі безпосередньо, слід видалити блок управління, а групи проводів від ламп з'єднати скрутками та приєднати до дротів за допомогою болтових затискачів. Одну групу контактів від цоколів можна з'єднати з фазою, а іншу – з нулем. Таке зазвичай роблять, коли блок управління виходить з ладу або перегорає.

Ремонт люстри з пультом

Конструкція звичайного стельового світильника досить проста, багато користувачів звикли самі лагодити невеликі пошкодження. Сучасні світлодіодні люстри з пультами управління відносяться до складних технологічних пристроїв, тому рекомендуємо власникам звертатися до фахівців, особливо, якщо модель на гарантії. Після вашого втручання сервіс просто не візьме виріб для гарантійного ремонту.

Основні неполадки люстр з пультом

Перед використанням освітлювального приладу не варто забувати, що в упакуванні є інструкція до пульта світлодіодної люстри та рекомендації до його підключення. Щоб уникнути несправностей, інструкцію варто уважно прочитати.

Причини пошкоджень світильника з ПДК можуть бути такими:

 • неробочий пульт вимагає заміни батарей (з цим користувачі відмінно справляються самостійно);
 • не включається люстра від вимикача – вийшов з ладу контролер;
 • не світить одна з груп освітлювальних елементів – проблема в з'єднаннях, мабуть, десь є обрив;
 • вихід з ладу трансформатора;
 • люстра з пультом не запам'ятовує режим – втрачена синхронізація з ПДК, можливо, ви випадково заблокували пристрій;
 • перегоріли патрони.

Правильно діагностувати несправність і замінити трансформатор, контролер і патрон, щоб освітлювальний прилад продовжив якісно працювати, зможе тільки кваліфікований майстер.

Люстра на пульті - внутрішня будова моделі

Де купити світлодіодні люстри з пультом в Україні

Великий асортимент освітлювальних приладів представлений в магазинах Brille. У нас ви можете придбати будь-які світильники, які забезпечать вам комфортне освітлення. Лінійка моделей з ПДУ задовольнить навіть найвимогливіших покупців. Побачити товар можна в наших магазинах, які розташовані в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Харкові та інших містах. Ми пропонуємо зручний спосіб оплати і різні способи доставки.

Люстри з ПДУ в магазині Brille

Фото Особливості та назва моделі Стиль
BCL-377C/15 * E14 + 59 LED кришталева

BCL-377C/15 * E14 + 59 LED кришталева

Джерело світла – 15 лампочок з цоколем Е14 потужністю 40 Вт, світлодіодне підсвічування. Чотири режиму освітлення.

Для класичних інтер'єрів
BR-993S/184W LED

BR-993S/184W LED

Можна регулювати висоту. Джерело світла – світлодіоди загальною потужністю 184 Вт. Працює в трьох режимах: теплий, нейтральний і холодний світло.

Для інтер'єрів у стилі: сучасний, авангард, техно, хай-тек.
BL-123S/1*E27+20 LED BK

BL-123S/1*E27+20 LED BK

Модель виготовлена з пластику і металу. Джерела світла – одна лампочка з цоколем Е27 потужністю 60 Вт і 20 світлодіодів.

Еклектика, сучасний, авангард.

Теги: brillebrille, люстри, модні світильники, дизайн, інтер'єр, стиль, лофт, хай-тек, мінімалізм, люстри для спальні, люстри для офісу, абажур, люстри для кухні, люстри у вітальню, сучасні люстри, скандинавський стиль, вінтаж, класичний стиль, поради, освітлен

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу