Каталог товарів

Стельові люстриПоказано від 1 до 40 з 420 (всього сторінок: 11)

Стельові люстри

Для яких приміщень призначені стельові люстри?
Стельові люстри призначені для житлових, офісних, адміністративних та комерційних приміщень. Їх встановлюють у вітальнях, спальнях, коридорах, на кухнях, навчальних кабінетах, офісах, магазинах.
Які серії стельових люстр вважаються наймоднішими та найпопулярнішими?
Найпопулярнішими моделями є стельові люстри з вбудованими світлодіодами. Вони не вимагають заміни ламп, мають оригінальний дизайн і дуже економно споживають електроенергію.
Стельові люстри з якими плафонами найкраще розподіляють світло?
Світловий потік рівномірно розподіляють скляні прозорі та матові плафони відкритого типу. Вони можуть бути виготовлені у формі циліндра, зрізаного конуса, кулі.
Скільки джерел світла може мати стельова люстра?
Стельова люстра може мати різну кількість джерел світла. У мережі магазинів Брілле представлені стельові люстри, у яких від 1 до 70 джерел світла.
Як правильно вибрати стельову люстру?
Щоб вибрати стельову люстру з правильною потужністю та силою світлового потоку, потрібно знати тип та площу приміщення, де її планують встановлювати. Також при виборі слід враховувати висоту стель, кількість вікон та наявність інших освітлювальних приладів у приміщенні.

Стельові люстри кріплятся безпосередньо на поверхню, тому підходять для кімнат з невисокими стелями. Вони виготовляються в різних стилях і призначеннях, тому їх можна підібрати для офісу, готелю, кафе або житлового приміщення. Як джерела світла використовуються вбудовані LED або змінні лампочки – світлодіодні, галогенні, енергоощадні, лампи розжарювання. Діоди дозволяють змінювати колір та відтінок світіння, використовувати димер та пульт ДУ. Стельові люстри можна вибрати та купити у нас на сайті або в одному з магазинів мережі Brille.