Каталог товарів

Люстри з пультом

Новинки

Популярні товари


Показано від 1 до 40 з 115 (всього сторінок: 3)

Люстра з Пультом керування - Часті питання

У чому перевага люстр з пультом дистанційного керування?

За допомогою пульта дистанційного керування можна ввімкнути й вимкнути люстру з будь-якої точки приміщення, не встаючи з дивана, а також дистанційно перемикати режими роботи освітлювального приладу. Наприклад, ввімкнути основне освітлення або режим нічника.

Яка люстру з ПДК краще: світлодіодна чи галогенна?

У кожної моделі – свої переваги. Якщо на першому місці у вас стоїть енергоефективність, тоді краще вибрати люстру з вбудованими ЛЕД. Вона дуже економно споживає електроенергію і забезпечує високу світловіддачу. Для дизайнерських інтер'єрів підійдуть люстри флористика або торт з галогенними лампами.

Є люстри з пультом під звичайні лампочки розжарювання?

Є й досить багато. Лампи розжарювання часто перегорають, нагріваються, відрізняються високим споживанням електрики, але при цьому дають м'яке світло, яке ідеально підходить для зору. Тому шанувальники у люстр з лампами розжарювання будуть завжди.

Скільки режимів роботи має люстра на пульті?

Найбільш популярні моделі мають 3-5 режимів роботи: включаються основні лампи, підсвічування + лампи, тільки підсвічування, включається половина ламп, нічник Пульт дистанційного керування робить світильник більш функціональним і зручним у використанні.