Меню

Кришталеві люстри в кожен будинок

Переглядів: 97 Коментарі : 0

Кришталеві люстри займають особливу нішу в освітлювальному обладнанні. З давніх часів вони символізували респектабельність і багатство господаря будинку, в якому вони висіли. Раніше слово кришталь асоціювалося з розкішшю. Кришталь, по суті, різновид скла, але завдяки своїм унікальним властивостям він стоїть на порядок дорожче. Кришталь має більшу преломляемость світла, яскравим блиском і міцністю.

Кришталеві люстри

Сьогодні кришталеві люстри вже не є ознакою «товстого гаманця», хоча їх ціна вище, ніж у моделей зі скляними плафонами. Світильники з кришталю можна зустріти в будь-якому інтер'єрі. Представники дизайнерського світу і просто творчі особистості постійно придумують нові оригінальні інтер'єри, в яких почесне місце займає кришталева люстра. Навіть в найнесподіваніших інтер'єрах з контрастною кольоровою гамою вона буде мати гарний вигляд.

Сучасні технології дозволяють виробникам люстр поєднувати в своїх виробах найрізноманітніші елементи і матеріали. Є люстри з кришталевими елементами, їх плафони можуть бути виготовлені зі скла або текстилю. Такі моделі будуть мати гарний вигляд у вітальні і спальні, забезпечуючи комфортний світ і затишок. Також є й інші комбінації кришталю з різними матеріалами та покриттями. Кришталеві елементи відмінно виглядають на тлі позолоченою люстри. Різноманітність форм розширює діапазон вибору підходящого освітлювального приладу. Класичні кришталеві люстри також користуються великим попитом, тому якщо ви вирішили додати трохи розкоші в свій будинок у вигляді кришталевих світильників, питання буде лише в тому, яку модель вибрати.

Теги: brille, класичний стиль, освітлення, стиль, дизайн, інтер'єр, модні рішення, поради, блог, модерн, вінтаж, кришталеві світильники, люстри, бра, підсвічування, торшери, підвісні світильники, врізні світильники, технічні характеристики, натяжна стеля, підві

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар