Каталог товарів

Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації

Автор: Brille Дата: 04.02.2023 Переглядів: 31748 Коментарі : 0

Прожектор з датчиком руху - інструкція з монтажу та експлуатації


Увага! Всі електромонтажні роботи в мережі слід проводити при відключеному електроживленні (вимкненому щитку).


Прожектор з датчиком руху


ЗмістМонтаж і підключення


Фіксуємо прожектор на обраному місці установки за допомогою кріпильних елементів на його корпусі або спеціального кронштейна, що поставляється в комплекті. Для підключення до електричної мережі використовуємо провід 3-жильний, якщо світильник буде приєднуватися до заземлення. Якщо немає - досить 2-жильного. Перетин дроту повинен бути не менше 0,5 мм. Якщо поблизу світильника є розетка з проводами відповідного перетину, здатними витримати навантаження, то можна скористатися нею. Досить відміряти у кабелю потрібну довжину і під'єднати до нього вилку або безпосередньо підключити його до контактів розетки.

Найбільш безпечне підключення - прокласти кабель до щитка будинку і під'єднати в ньому через автоматичний вимикач, розрахований на 6-10 А і встановлений окремо спеціально для прожектора.

У цьому пристрої датчик і лампа вже приєднані один до одного.


Як встановити вуличний світильник


Як встановити світильник з датчиком руху?
Детальніше!

Налаштування роботи датчика руху


Положення безпосередньо датчика руху можна регулювати по вертикалі і горизонталі. Це дозволяє змінювати дальність виявлення руху, а головне, кут розвороту сектора огляду щодо нерухомого корпусу. Тобто можна змінювати площу ділянки контрольованої території.

Подальша настройка роботи прожектора проводиться обертанням ручок регуляторів на корпусі датчика.

DayLight – для установки рівня природного освітлення (на вулиці або в приміщенні); починаючи з якого датчик буде спрацьовувати при виявленні активності. Коли регулятор повернути в крайнє ліве (до упору) положення, прожектор буде включатися тільки вночі або в абсолютно темному приміщенні. Якщо він встановлений в крайнє праве положення - датчик спрацює незалежно від освітленості, навіть в самий світлий сонячний день. Можливість такого регулювання необхідна, наприклад, щоб не витрачати час на настройку, коли прилад з датчиком повинен включатися в приміщенні з поганим природним освітленням.

Time – для регулювання часу роботи освітлення при спрацьовуванні, якщо не відбудеться повторної фіксації руху. Діапазон регулювання складає від 10 секунд до 7 хвилин.


рисунок до інструкції з підключення та налаштування прожектора, датчика руху і датчика освітленості

Також детальну інформацію про роботу прожекторів з датчиком руху і про те Як підключити світлодіодний прожектор з датчиком руху ви можете отримати з відео:Теги: brille, вуличне освітлення, вуличні ліхтарі, види вуличного освітлення, історії, фасадні світильники, прожектори, підвісні світильники, консольні світильники, настінні світильники, грунтові світильники, підводні світильники, led, лід лампи, світлодіодні с

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар