Меню

Переваги сонячних LED світильників Брілле

Автор: Brille Дата: 13.07.2020 Переглядів: 4089 Коментарі : 0

LED світильники на сонячній батареї


Людство давно хотіло максимально використовувати енергію Сонця, щоб без зусиль забезпечувати свою життєдіяльність. Винайти сонячну машину поки не вдалося, але активне застосування SOLAR батарей вселяє надію. Ми живемо в дивовижний час розквіту геліоенергетики. Про світильниках, які працюють від сонячних променів, 100 років тому можна було прочитати в фантастичних романах.


Світильники на сонячній батареї


ЗмістПро світильники на сонячній батареї


Сьогодні кожен власник приватного будинку може встановити у себе автономне підсвічування на будинку, гаражі в саду або на газоні, що не прокладаючи кабелів електроживлення. Світлодіодний прилад, що працює на сонячних панелях, стане справжньою знахідкою при підборі освітлення вхідної зони в багатоповерховому житловому будинку або доріжок до під'їзду. Це може бути настінний або вуличний ліхтар, грунтовий садовий світильник, переносний LED прожектор, про який мріють туристи, рибалки та мисливці.

Головна відмінність LED світильника на сонячній батареї від звичайних моделей в тому, що його робота не залежить від наявності електричної мережі. Пристрій не потрібно підключати до проведення з напругою 220 В. Така властивість дозволяє вільно застосовувати світильник в лісі, в полі, на виробництві, на дачі, де періодично пропадає світло.


Як це працює?


Конструкція світильника на solar панелях включає чотири обов'язкові елементи:

  • світлодіод, що генерує світловий потік;
  • панель, що збирає сонячну енергію, а потім перетворює її в електричну;
  • сенсор (датчик). З його допомогою відбувається вмикання і вимикання світильника;
  • акумулятор, що забезпечує подачу і зберігання електроенергії.

Автономна світлодіодна модель комплектується сонячною панеллю, яка її заряджає. Панель підключається до вбудованої в світильник акумуляторної батареї, а та, в свою чергу, протягом світлового дня заряджається від сонця. Заряджений акумулятор забезпечує роботу освітлювального приладу в темний час доби. Ліхтар може світити від 6 до 15 годин.

Тонкоплівкові, моно- і полікристалічні сонячні панелі мають схожу структуру. Вони об'єднують фотоелектричні перетворювачі - напівпровідникові пристрої, які перетворюють сонячну енергію в постійний електричний струм. При впливі променів на панель відбувається вібрація електронів, так виробляється електроенергія.

Зібрана енергія спрямовується в конвектор для перетворення в електричний струм. Накопичується електроенергія в акумуляторі. Після заходу спрацьовує сутінковий сенсор: він автоматично включає світильник. Вранці датчик вимикає світло і запускає панель в режимі накопичення. Датчик являє собою світлочутливу мікросхему, що відповідає за відключення і включення приладу.


Світильники на сонячній батареї

Де застосовують solar LED підсвічування?

Світлодіодні прилади на сонячних батареях можна використовувати не тільки зовні, але і всередині приміщень. Внутрішнє застосування передбачає монтаж solar панелі на добре освітлену сторону даху або фасад будівлі. Набагато частіше такі моделі встановлюють на вулиці. Вони бувають настінні, паркові, газонні. Єдина умова - обладнання потрібно встановлювати в місця, доступні сонячним променям. Тоді днем ​​акумулятор світильника повністю зарядиться і його потужності вистачить для нічного освітлення. Настінні моделі кріплять на фасад будинку, офісної будівлі, господарських будівель. Такий підсвічуванням часто декорують міські споруди. Паркові і газонні варіанти використовують для підсвічування присадибних ділянок, скверів, клумб та ін.

Деякі моделі на solar панелях обладнані не тільки світлочутливими сенсорами, а й датчиками руху.

Такі датчики спрацьовує при найменшому русі в межах досяжності - відбувається моментальне включення прожектора. Сенсор руху вбудований в корпус вироби. Дальність спрацьовування датчика може бути 12 м і більше. Таке обладнання забезпечить захист території від зловмисників, допоможе посилити безпеку будинку.


LED світильник на сонячній батареї з акамулятором LS-04 LED solar

Переваги моделей


Світлодіодні ліхтарі і прожектори можуть працювати і влітку, і взимку. Для їх харчування необхідне світло, а не тепло. Однак взимку їх заряд може зменшитися: світловий день стає коротшим, переважає похмура погода.

Особливістю LED світильників на сонячних батареях, які пропонує Brille, є те, що вони можуть функціонувати при температурі повітря до -25 ° С, не втрачаючи своїх властивостей.

Такі моделі відрізняються абсолютною безпекою, широким діапазоном потужностей, наявністю ємних літій іонних АКБ, мобільністю і простотою установки. Дизайнерська лінійка у своєму розпорядженні широкий вибір варіантів: у нас можна підібрати вироби різних форм і розмірів.

Також детальну інформацію про роботу LED світильників на сонячних батареях ви можете отримати з відео:Основна вигода від освітлювального приладу на сонячній батареї полягає в тому, що ви не будете платити за електроенергію. На вас будуть працювати природні джерела, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.

При покупці світлодіодного ліхтаря або прожектора на сонячній батареї слід звернути увагу на:

  • потужність приладу;
  • габарити моделі і спосіб установки;
  • ємність і час зарядки акумуляторної батареї;
  • силу світлового потоку, його кут розсіювання;
  • тип сонячної панелі;
  • час автономної роботи.

Теги: brille, світлодіодні лампочки, лампочки, led, лед лампи, светільнкі, світлодіоди, технічні характеристики, переваги, огляд, поради, блог, освітлення, види лампочок, колірна температура, колір світіння, світловий потік, екологічна безпека, філаментні лампо

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу