Каталог товарів

Прожектор - Вуличні ПрожекториПоказано від 1 до 40 з 105 (всього сторінок: 3)

Прожектори є сучасними та ефективними освітлювальними пристроями для зовнішнього освітлення. Джерелом світла у прожекторах можуть бути змінні лампочки або вбудовані світлодіоди. ЛЕД моделі вважаються найбільш економними, вони відрізняються тривалим терміном експлуатації. Залежно від об'єкта освітлення можна вибрати прожектор різної потужності від 7 до 1000 Вт. У мережі магазинів Брілле представлені вуличні світильники з різними класами захисту корпусу – від IP54 до IP68.

Застосування прожекторів для вуличного освітлення

Залежно від характеристик прожектори встановлюють у таких місцевостях:

  • парки та сквери;
  • автостоянки;
  • автомобільні та пішохідні зони;
  • великі території на відкритому повітрі;
  • офісні та виробничі приміщення;
  • цехи, ангари, склади;
  • спортивні, концертні та будівельні майданчики;
  • присадибні території, фасади будівель;
  • архітектурні об'єкти.

Вуличні прожектори можуть відрізнятися за формою, кольором, розміром та потужністю, що дозволяє підібрати прилад залежно від місцевості та виконуваної функції.

Типи прожекторів

На сучасному ринку освітлення найпоширенішими типами прожекторів вважаються галогенні та світлодіодні прожектори.

Галогенні прожектори випромінюють світло теплого відтінку. Відрізняються тривалим терміном експлуатації та надійністю. Їх використовують для освітлення невеликих територій, де не потрібна безперебійна робота.

Світлодіодні прожектори вважаються більш сучасним типом. Вони мають низку позитивних особливостей: чудова передача кольорів, екологічність, стійкість до механічних впливів. Світлодіодний прожектор коштує дорожче, але в довгостроковій перспективі виявляється більше вигідним варіантом, ніж галогенний.

Також є плазмові, ксенонові та ртутні прожектори.

Як вибрати прожектори вуличного освітлення

Асортимент прожекторів великий, зупинити свій вибір на одній конкретній моделі може бути непросто. Обирати прожектор варто виходячи з цілей, які ви від нього очікуєте, області застосування, типу живлення та класу захисту. Загалом важливо враховувати всі технічні характеристики приладу.

Щоб не помилитися з вибором та купити якісний вуличний прожектор, зверніться до консультантів мережі магазинів Брілле або оформіть замовлення всього за кілька хвилин на сайті brille.ua. Співпраця з нашим магазином дає низку важливих переваг: широкий асортимент, доступні цілі та лише якісний сертифікований товар.

Прожектор - Часті питання

Прожектор потрібно іноді відключати, щоб він остигав?

Так, вони заряджаються, коли сонце приховано за хмарами, зокрема. під час дощу. Час заряджання за таких умов триватиме довше.

Прожектори мають стандартну потужність, або її можна змінювати?

Потужність прожекторів стандарту, згідно з його паспортними даними.

Часті включення та вимикання можуть спричинити поломку прожектора?

Ні, прожектор розрахований на багаторазовий цикл увімкнення та вимкнення.