Каталог товарів

Вуличні підвісні світильники: це потрібно знати перед покупкою

Автор: Ольга Дата: 16.03.2023 Переглядів: 3020 Коментарі : 0

У якому домі ви живете – в барлозі або замку? Це два абсолютно різні типи будинків. Барлога вночі захована в темряві, про присутність господарів говорить лише світло з вікон. Другі яскраво виділяються на їх фоні, привертаючи увагу перехожих. Який тип краще – вирішувати не нам. Якщо ж ви хочете зробити будинок світліше, в Brille знають, з чого почати – з вуличних підвісних світильників. Стаття підкаже, як їх вибрати.

веранда з вуличними підвісними світильниками Brille

Зміст:


 • Призначення вуличних підвісних світильників
 • Які є підвісні вуличні світильники
 • Як встановити вуличний підвісний світильник Брілле
 • Як чистити підвісний світильник або доглядати за ним
 • Призначення вуличних підвісних світильників

  Критерій поділу приватних будинків на світлі замки й темні барлоги – якість організації вуличного освітлення. У першому випадку для створення затишку роблять ставку на інтер'єрі, в другому – також на екстер'єрі. Якщо будинок здається темним, перестав бути комфортним, зробіть з нього замок, освітліть двір! Радимо з цією метою відвідати магазин Brille, але спершу – дочитати статтю, щоб дізнатися основну інформацію для відмінного вибору і покупки.

  Продавці освітлювальної техніки ставлять перед покупцем непросте завдання: вибрати один товар або кілька з величезної кількості! У Брілле – тисячі моделей для вуличного освітлення, асортимент постійно оновлюється, щомісяця приходять модні новинки, всі вони відрізняються стилем, розмірами, характеристиками. Перед покупкою доводиться гарненько помізкувати, але повірте – кінцевий результат того вартий.

  вуличний підвісний світильник Брілле для ґанку, альтанки

  Почати потрібно з того, яке завдання ви хочете вирішити за допомогою світла. У нас є хороша стаття, де представлена конкретна і повна інформація про це. Основне завдання сформулювати просто: освітлити двір так, щоб стало приємніше знаходитися на вулиці.

  Якщо у будинку є веранда, тераса або альтанка, можна підібрати світильники одного стилю. При відсутності цих будівель, займіться ґанком – залийте світлом зону вхідних дверей, сходинки.


  Чому для екстер'єру краще купити підвісні вуличні світильники? Вони потрібні не стільки для краси, скільки заради безпеки: верхнє освітлення ґанку дозволяє краще роздивитися гостей, які стукати у двері, знайти в сумці ключі, безпечно піднятися по сходах. Естетична функція не виключається: вона грає важливу роль в організації затишку.

  Зрозуміти, що вибрати для вулиці, відкритого простору тераси дуже просто – скористатися фільтром "Ступінь захисту оболонки". У світильників зовнішнього освітлення ступінь захисту (IP) складає значення від 23 для установки в закритій веранді, від 33 – монтажу під навісом. Фільтром покупець одразу ж відсіває необхідний товар від зайвого.

  Які є підвісні вуличні світильники

  У підвісних вуличних світильників однакова конструкція. Вони складаються з:

  • основи, якою кріпляться до поверхні стелі (в більшості випадків – через монтажну планку, рідше – гак);
  • ланцюга або троса, які з'єднують основу з плафоном (зручні тим, що дозволяють регулювати висоту);
  • дроту електроживлення (виводиться назовні, часто ховається під декоративний кожух);
  • плафона (найбільш ходові моделі мають один плафон, але є інші – на дві, три та більше ламп);
  • патрона лампочки (вбудованих замість неї світлодіодів). При непрозорому склі використовуйте одну світлодіодну лампочку потужністю 15 – 20 Вт (еквівалент лампи розжарювання 100 – 150 Вт). Для прозорого скла вкручуйте менш потужні лампи.

  підвісний світильник Брілле для вулиці

  Існує безліч стилістичних напрямків світильників, які можна об'єднати у два: традиційні та сучасні. Матеріал виготовлення – метал, пластик, скло (як правильно вибрати матеріал корпусу, довідаєтеся зі статті блогу brille.ua). Великий вибір не повинен лякати, більш того – з таким асортиментом простіше знайти саме те, що потрібно. З метою досконалої організації зовнішнього освітлення радимо не обмежуватися вуличними стельовими світильниками, ретельно вивчити інші варіанти

  Хочете купити світильник на вулицю вигідно? Добре, коли у продавців діють сезонні знижки – під час акційних цін можна купити кілька екземплярів, заощадити гроші. Більше можливостей дають бонусні програми: можна не чекати знижок, поступово накопичуючи бали, щоб купити зовнішню освітлювальну техніку різного типу.


  Бонусна програма Брілле


  Дізнайтеся більше про Бонусну програму Брілле!
  Детальніше!

  Як встановити вуличний підвісний світильник Брілле

  Особливої обережності вимагає монтаж світильника для ґанку (над вхідними дверима). Щоб визначити стандартну довжину ланцюга, відштовхуються від висоти двері (як зображено на фото нижче). Щоб ліхтар виконував свою роботу і не заважав, при фіксації на високі стелі з вітряної сторони, ланцюг роблять коротше стандартної довжини у 2 рази.


  на якій висоті вішати вуличний світильник для ганку

  Над сходами світильники вішають на висоті не менше 2,1 – 2,4 м. Ланцюг люстри на терасу або світильника для освітлення веранди, перед якими ставиться завдання освітлити зону відпочинку, може бути довшим стандарту (120 – 150 см над лавкою). Таким чином забезпечується максимальне розсіювання світла. Люстри для альтанки зазвичай фіксують на висоті 80-95 см над поверхнею столу. Обов'язкова умова вдалого монтажу – захищений від вітру простір.

  вуличні підвісні світильники Брілле для веранди, тераси, альтанки вуличні підвісні світильники Брілле для веранди, тераси, альтанки вуличні підвісні світильники Брілле для веранди, тераси, альтанки

  Добре захищені від вітру та негоди тераси, альтанки дозволяють використовувати прилади зі ступенем захисту IP20 (кімнатні). Аби лиш вони гармонійно виглядали в екстер'єрі.

  Як чистити підвісний світильник або доглядати за ним

  Розв'язання питання того, як чистити підвісний вуличний світильник, залежить від матеріалів, з яких він виготовлений. Найпопулярніші матеріали корпусу перераховані тут.

  Для чищення скляних елементів плафона використовуйте звичайні засоби для миття скла (знайдете на прилавку місцевого магазину товарів для дому). Будьте обережні з корпусом, який зроблений з чистих металів (мідь, латунь). Поводьтеся з ним так само, як з будь-яким іншим предметом з міді та латуні: придбайте спеціальний засіб для чищення або використовуйте ніжний домашній розчин з лимона, солі, води. У будь-якому випадку уникайте агресивних очисних засобів, хімікатів, які можуть пошкодити прилад.

Теги: brille, вуличні світильники, підвісні світильники, установка вуличного світильника, вуличне освітлення, освітлення для дому

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар