Каталог товарів

Вуличні світильники - Ліхтар Вуличний


Показано від 1 до 40 з 1222 (всього сторінок: 31)

ВУЛИЧНІ СВІТИЛЬНИКИ - ЧАСТІ ПИТАННЯы

Скільки коштує вуличний світильник у Brille? 

Ціни на вуличні світильники Brille – від 79 до 11990 грн.

Ви можете знайти вуличні світильники за ціною:

Які недорогі товари є у групі вуличних світильників?  
Які товари можна купити у 2024 році у групі вуличні світильники? 
Які товари з безкоштовним самовивізом є у групі вуличні світильники? 
Які світильники найкраще підходять для вуличного освітлення? 

Залежно від цілей освітлення ви можете купити вуличні світильники ТМ Брілле для будь-яких проектів. У розділі "Вуличне освітлення" представлений великий вибір настінних світильників, які підійдуть для фасадного та архітектурного підсвічування будинку. Тут ви знайдете вуличні підвіси для освітлення тераси та входу, ґрунтові та садові ліхтарі для ландшафтного освітлення, а вбудовані світильники для підсвічування сходів та акцентного освітлення. Наші консультанти в магазинах Brille допоможуть вибрати вуличні світильники для освітлення парків та доріжок та підібрати до них лампи. Також у магазині ви можете оплатити товар та оформити доставку.

Як правильно вибрати вуличні ліхтарі? 

Вибір залежатиме від конкретних потреб вашого проекту, але головні критерії, на які слід звернути увагу - це:

  • Ступінь захисту від пилу та вологи: позначається індексом IP з двома цифрами, і чим вони більші, тим вищий захист і ширша можливість застосування світильника.
  • Матеріал і конструкція корпусу: матеріалом може бути захищений від корозії метал або ударостійкий пластик, конструкція передбачає наявність мембрани або ребристої поверхні для відведення конденсату та тепловідведення.
  • Потужність: для світильників із вбудованими лампами, таких як прожектори рекомендована потужність від 30 Ват, LED ліхтарі та підсвічування можуть мати потужність як 2 Вт, так і 50 Вт.
  • Джерела світла: світлодіодні лампи енергоефективні, люмінесцентні не бояться низьких температур, галогенні відмінно підходять для ландшафтного підсвічування.
  • Вбудовані датчики та акумулятори: датчики руху дозволяють економити електроенергію, а сонячні батареї забезпечують автономне освітлення.
  • Наявність сертифікатів якості та гарантійної документації: світильники ТМ Брілле відповідають усім вимогам якості та безпеки та мають гарантію.
Чи підходять вуличні світильники до українських погодних умов? Чи працюють вуличні світильники у сильний мороз? 

Зверніть увагу на рівень захисту моделей – показник IP. Всі вуличні світильники мають достатній ступінь захисту для розміщення їх на вулиці і можуть працювати під дощем та підвищеною вологістю. Світильники з IP 54 та вище без проблем працюють у дощ, сніг, мороз, у тому числі консольні світильники. Більше інформації про вуличне освітлення ви можете дізнатись у статті нашого блогу.

Який ступінь захисту має бути у вуличних світильників? 

Ступінь захисту від пилу та вологи позначається індексом IP (International Protection) з двома цифрами, де перше число вказує на рівень захисту від пилу, а друге – від вологи. Вуличні світильники повинні мати ступінь захисту не нижче IP 33. Дозволяється використовувати ліхтарі з класом IP23, але тільки за умови невисокої вологості та хорошої захищеності від впливів навколишнього середовища - під навісами, дахом тощо. Високий ступінь захисту IP67 та IP68 мають ґрунтові світильники і прожектори.

  • IP 33/44 підходять для встановлення в місцях, захищених від прямого влучення вологи на світильник.
  • IP 54/65 можна використовувати на відкритому просторі біля джерел води - басейнів, водойм і тп.
  • IP 67 допускається використання на відкритих ділянках з інтенсивним впливом навколишніх факторів та з тимчасовим зануренням у воду на глибину до 1 метра.
  • IP 68 повністю захищені від потрапляння всередину вологи та тиску води, призначені для підводного розміщення у басейнах та декоративних водоймах.