Меню

Сучасний стиль

Автор: Brille Дата: 17.07.2020 Переглядів: 1438 Коментарі : 0
Сучасний стиль прийшов на зміну усталеним класичним канонам. Він наповнений духом протиріччя, вільнодумства і демонстративного непокори правилам. Дана течія виникла в результаті промислової революції XVIII-XIX ст. і охоплює не тільки дизайн освітлення, але й інтер'єр, архітектуру, живопис і прикладне мистецтво. Альтернатива пишності і продуманості бароко і класицизму, оформлення модерн може підкорятися футуристичним складним концепціям або надихатися витонченою скромністю природних форм. Освітлення в сучасному стилі весь час вдосконалюється, вбирає в себе трендові ідеї і пропорції мінімалізму, кубізму, хай-тека, ф'южн і багатьох інших. Також ви можете дізнатися про сучасні варіанти офісного освітлення у статті нашого блогу.

Світильники в сучасному стилі

Сучасний стиль інтер'єру фото

Обтічні або ламані лінії, великі або міні розміри, спокійна колірна гамма або кричущий неон – всі ці відмінності можуть бути притаманні cвітильникам в сучасному стилі. Один і той же прилад може об'єднувати в собі функціональність і декоративність. Дуже добре виглядають люстри на міцному металевому каркасі, з елементами флористики, Тіффані у вітражному стилі. Найбільш впізнаваними сучасними стилями освітлення є:

а також вільне їх мікшування між собою. Головним девізом стильного дизайну сьогодні є простота і розумне споживання. Після впровадження світлодіодних технологій, з'явилася можливість управління не тільки інтенсивністю світлового променя, але і його відтінком, а також персоналізованим налаштуванням під біоритми людини. Типовими представниками світильників в сучасному стилі є наступні моделі:

Категорія Приклад моделі
Торшери Сучасний торшер фото
Настільні лампи Сучасна настільна лампа фото
Світильники на тросах Сучасний струнний світильник фото
Декоративні стельові моделі Сучасний світильник фото
Світлодіодні стрічки Світлодіодна стрічка фото
Точкові світильники Сучасний точковий світильник фото
Споти Світильник спот фото
Лед-люстри незвичайної форми Сучасна люстра фото
Підсвічування Підсвічування фото
Бра Бра NOWODVORSKI фото

Освітлення в сучасному інтер'єрі

Сучасні світильники в інтер'єрі фото

Існує кілька параметрів організації схеми стильного сучасного освітлення, з якими треба визначитися ще на етапі планування:

  • необхідна потужність освітлення;
  • кількість і види світильників, які будуть встановлені;
  • регулювання рівня світлового потоку;
  • розташування джерел світла.

Сучасні інтер'єри допускають будь-які комбінації стилів, в тому числі, відверту еклектику. Але в дизайні приміщення все одно має бути присутня загальна ідея, яка об'єднує всі складові в єдине ціле. Також важливо враховувати розмірне співвідношення. Невелика люстра загубиться в габаритній кімнаті, а масивна – буде виглядати чужорідною в невеликому просторі. У разі комбінування світильників локального типу треба орієнтуватися не тільки на зовнішній дизайн, але і на їхнє світіння. Краще, якщо воно буде одного відтінку. Виняток становить спрямоване підсвічування робочих зон і малопотужне світло на рівні підлоги. Трендовий стиль освітлення дозволяє також зібрати модний прилад своїми руками. Для цього пропонуються різноманітні комплектуючі для освітлювальних приладів, за допомогою яких легко домогтися неповторної індивідуальності обстановки.

Де встановлюють сучасні світильники

Освітлення в сучасному стилі фото

Світлова схема приміщення вимагає комплексного підходу. У разі грамотного планування та врахування всіх нюансів, простір стане комфортним і функціональним.

  • Верхнє світло – незмінний атрибут житлової квартири в сучасному виконанні вже є необов'язковим. Деякі дизайнери відмовляються від класичних люстр і центрального джерела світла, обираючи точковий світильник і акцентне освітлення. В цьому випадку при включенні окремих освітлювальних пристроїв виходить локальне підсвічування, а з активізацією кількох – заливаюче освітлення.
  • Настінні світильники – виступають джерелами спрямованого світла і функціонального сучасного освітлення. Прикладом служать приліжкові бра, призначені, в першу чергу, для комфортного читання перед сном.
  • Підлогові і настільні лампи. Мобільні настолки, торшери, і інші світильники без стаціонарного монтажу є практичними приладами з підвищеним функціоналом. Їх просто переставити в потрібну позицію. Якщо вони оснащені гнучкими власниками, то їхній світловий потік легко перенаправляти і змінити площу світлової плями.
  • Освітлення на рівні підлоги – один з характерних атрибутів сучасного стилю, який виглядає дуже незвично і, водночас, ефектно. Для такого підсвічування зазвичай вибирають світлодіодні пристрої – лед-стрічки, точки, дюралайт. Вони нагріваються менше інших, працюють дуже довго, можна вибрати різні відтінки світіння, в тому числі RGB, а висока світловіддача дозволяє істотно заощадити на електроенергії.
  • Декоративне підсвічування – це, в першу чергу, ніші, окремі предмети інтер'єру, дзеркала, підсвічування для картин. Багато нехтують даними прийомом, а даремно – він допомагає зробити цікавий акцент, надати простору об’єму і глибини.

Сучасному стилю інтер'єру притаманне велика кількість світла, яке досягається установкою багатьох світильників різних видів, розташованих на багатьох рівнях. Різноманітні моделі можна подивитися і купити на нашому сайті, або в мережі магазинів Brille. У нас тільки перевірені виробники і клієнтоорієнтована бонусна система. Приємних покупок!

Теги: brille, стиль сучасний, освітлення в сучасному стилі, сучасні світильники, блог, інтер'єр, освітлення, дизайн, модерн, прованс, футуризм, техно, хай-тек, мінімалізм, індустріальний стиль, скандинавський стиль, тіффані, люстри, бра, торшери, підсвічування

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу