Меню

Про яке освітленні мріє співробітник

Автор: Brille Дата: 14.07.2020 Переглядів: 800 Коментарі : 0

Сучасні технології створюють нову систему інтелектуального освітлення. Завдання – поліпшити комфорт і працездатність персоналу. На думку новаторів, це почне революцію в освітленні робочого простору.


ідеальне офісне освітлення

Зміст


Початок революції офісного освітлення


В рамках програми Європейської комісії Horizon 2020 реалізується проект Personal Table Light (PTL). Проект передбачає початок глобальних змін в індустрії освітлення.

Учасники PTL прагнуть зробити освітлення робочого місця таким, яке підлаштовується під конкретну людину. У роботі використовуються сенсорні технології і світлодіодні елементи останнього покоління, що розпізнають активність користувача і змінюють освітлення. Тобто, необхідність піклуватися про освітлення офісу і робочого столу відсутня: система робить це автоматично. Сонечко зайшло за хмаринку і стало похмуро? Зачекайте пару секунд – і світло ввімкнеться.

В умовах PTL постійно оцінюється стан навколишнього середовища: температура, вологість, тиск повітря. Персональні налаштування та дії зберігаються в "хмарі" і "підв'язуються" під конкретного користувача. Автори проекту називають це "оптимізацією з урахуванням особистих потреб".


офісне освітлення майбутнього

Наскільки важливий результат учасників проекту Personal Table Light?


У матеріалах блогу ми неодноразово писали про значення освітлення робочого простору. Здоров'я персоналу – складова ефективної діяльності компанії. Сформулюємо інакше: від офісного освітлення залежить виконання бізнес-плану підприємства, а значить – прибуток. Ось факти для підтвердження.

Згідно з дослідженнями, людина, яка працює в офісі з вікнами, спить на 46 хвилин довше за ту, яка працює в приміщенні без вікон. Недостатня освітленість і неправильно підібрані характеристики світла порушують циркадний ритм (про це детальніше напишемо в наступному матеріалі). Результат – безсоння, зниження життєвого тонусу, падіння продуктивності праці. Оточити персонал якісними штучними джерелами світла – принципове завдання для роботодавця.

Brille допомагає вирішувати бізнес завдання клієнтів і партнерів, пропонуючи сучасні рішення в освітленні – світлодіодні офісні світильники . Компанія зацікавлена ​​в успішній діяльності покупців і постійно розширює модельний ряд економічних, безпечних світильників: LED панелей, лінійнихвбудованих моделей для підвісних стель та світлодіодні світильники для підвісних стель армстронг.


LED панель для офісу освітлення робочого місця
світильники для офісу
світильники армстронг

Так виглядає LED панель FLF-82 ТМ Brille

Також детальну інформацію про роботу LED панелей ви можете отримати з відео:Якщо результат потрібен зараз


Технології PTL тільки почали розроблятися. Що робити, якщо виникла необхідність оперативно змінити сценарій освітлення в офісі? Для підтримки продуктивної роботи персоналу консультанти Brille рекомендують досягти цього за допомогою 3 кроків:

  1. поміняти старі газорозрядні лампи на світлодіодні теплого і нейтрального світла. Теплі включати вранці і ввечері, нейтральні – протягом дня. Перші розслаблюють, другі, які знаходяться ближче до синього світла – бадьорять;
  2. встановити датчик рівня освітленості, щоб зменшувати яскравість світильників днем ​​(або зовсім відключити); а також збільшувати яскравість в похмурі дні і ввечері. Це не тільки сприяє комфорту, таким чином зменшуються витрати електроенергії;
  3. додати бактерицидні лампи для регулярної дезінфекції приміщення і профілактики здоров'я персоналу.

Звичайно, ніхто не буде чекати, коли рішення Personal Table Light з'являться в магазинах. Якщо виникла необхідність оптимізації освітлення – зробіть це в найближчому часі. Досягнення вершин цього варте. Незалежно від того, чи піклуєтеся ви про піки продуктивності праці або про висоти особистого комфорту.

Теги: brille, світлодіодні панелі, растрові світильники, армстронг, грильято, офісні світильники, освітлення для офісу, led панелі, лед світильники, характеристики LED ламп, технічні характеристики, інтер'єр, дизайн, лофт, стиль, хай-тек, мінімалізм, комерційне

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу