Меню

Про яке освітленні мріє співробітник

Переглядів: 244 Коментарі : 0

Сучасні технології створюють нову систему інтелектуального освітлення. Завдання – поліпшити комфорт і працездатність персоналу. На думку новаторів, це почне революцію в освітленні робочого простору.


ідеальне офісне освітлення

Зміст


Початок революції офісного освітлення


В рамках програми Європейської комісії Horizon 2020 реалізується проект Personal Table Light (PTL). Проект передбачає початок глобальних змін в індустрії освітлення.

Учасники PTL прагнуть зробити освітлення робочого місця таким, яке підлаштовується під конкретну людину. У роботі використовуються сенсорні технології і світлодіодні елементи останнього покоління, що розпізнають активність користувача і змінюють освітлення. Тобто, необхідність піклуватися про освітлення офісу і робочого столу відсутня: система робить це автоматично. Сонечко зайшло за хмаринку і стало похмуро? Зачекайте пару секунд – і світло ввімкнеться.

В умовах PTL постійно оцінюється стан навколишнього середовища: температура, вологість, тиск повітря. Персональні налаштування та дії зберігаються в "хмарі" і "підв'язуються" під конкретного користувача. Автори проекту називають це "оптимізацією з урахуванням особистих потреб".


офісне освітлення майбутнього

Наскільки важливий результат учасників проекту Personal Table Light?


У матеріалах блогу ми неодноразово писали про значення освітлення робочого простору. Здоров'я персоналу – складова ефективної діяльності компанії. Сформулюємо інакше: від офісного освітлення залежить виконання бізнес-плану підприємства, а значить – прибуток. Ось факти для підтвердження.

Згідно з дослідженнями, людина, яка працює в офісі з вікнами, спить на 46 хвилин довше за ту, яка працює в приміщенні без вікон. Недостатня освітленість і неправильно підібрані характеристики світла порушують циркадний ритм (про це детальніше напишемо в наступному матеріалі). Результат – безсоння, зниження життєвого тонусу, падіння продуктивності праці. Оточити персонал якісними штучними джерелами світла – принципове завдання для роботодавця.

Brille допомагає вирішувати бізнес завдання клієнтів і партнерів, пропонуючи сучасні рішення в освітленні – світлодіодні офісні світильники . Компанія зацікавлена ​​в успішній діяльності покупців і постійно розширює модельний ряд економічних, безпечних світильників: LED панелей, лінійних, і вбудованих моделей для підвісних стель.


LED панель для офісу освітлення робочого місця
світильники для офісу
світильники армстронг

Так виглядає LED панель FLF-82 ТМ Brille

Також детальну інформацію про роботу LED панелей ви можете отримати з відео:Якщо результат потрібен зараз


Технології PTL тільки почали розроблятися. Що робити, якщо виникла необхідність оперативно змінити сценарій освітлення в офісі? Для підтримки продуктивної роботи персоналу консультанти Brille рекомендують досягти цього за допомогою 3 кроків:

  1. поміняти старі газорозрядні лампи на світлодіодні теплого і нейтрального світла. Теплі включати вранці і ввечері, нейтральні – протягом дня. Перші розслаблюють, другі, які знаходяться ближче до синього світла – бадьорять;
  2. встановити датчик рівня освітленості, щоб зменшувати яскравість світильників днем ​​(або зовсім відключити), а також збільшувати яскравість в похмурі дні і ввечері. Це не тільки сприяє комфорту, таким чином зменшуються витрати електроенергії;
  3. додати бактерицидні лампи для регулярної дезінфекції приміщення і профілактики здоров'я персоналу.

Звичайно, ніхто не буде чекати, коли рішення Personal Table Light з'являться в магазинах. Якщо виникла необхідність оптимізації освітлення – зробіть це в найближчому часі. Досягнення вершин цього варте. Незалежно від того, чи піклуєтеся ви про піки продуктивності праці або про висоти особистого комфорту.

Теги: brille, світлодіодні панелі, растрові світильники, армстронг, грильято, офісні світильники, освітлення для офісу, led панелі, лед світильники, характеристики LED ламп, технічні характеристики, інтер'єр, дизайн, лофт, стиль, хай-тек, мінімалізм, комерційне

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар