Каталог товарів

Лед Лампи, Світлодіодні Led ЛампочкиПоказано від 1 до 40 з 375 (всього сторінок: 10)

Світлодіодні лампи

ЛЕД лампочки представлені моделями, що мають:

  • різну потужність – від 0,6 до 40 Вт (найпопулярніші світлодіодні лампочки потужністю 3 Вт, 5 Вт, 7 Вт, 9 Вт, 10 Вт, 12 Вт);
  • різна напруга – 12 и 220 Вольт;
  • різний тип цоколя LED ламп – Е14, Е27, G4, G9, G13, G24, G53, GU10, GU5.3, R7s та ін.;
  • різноманітні форми колби – грушоподібну, капсульну, кукурудза, таблетка, рефлекторну, кулясту, mr16, лінійну та ін.

різноманітні форми колби – грушоподібну, капсульну, кукурудза, таблетка, рефлекторну, кулясту, лінійну та ін. ЛЕД лампи з пультом, акумулятором, димером. При виборі світлодіодів дизайнери світла рекомендують звертати увагу на відтінок світіння. Залежно від колірної температури, лампочки можуть генерувати тепле, холодне та нейтральне світіння.

Велику популярність набули спеціальні світлодіодні лампи – фітолампи, які використовують для кімнатних рослин та вирощування розсади, а також лампочки для збільшення несучості птахів.

Світлодіодні лампи - Часті питання

⭐ Як працюють світлодіодні лампи?

Світлодіодні лампи складаються з 3 основних компонентів: діод (чіп, що генерує світло), драйвер (перетворює змінний струм на постійний) та радіатор (для охолодження). Діод отримує живлення від джерела постійного струму та створює світло. Радіатор вловлює тепло від світлодіодів та драйверів. Якщо радіатор гарно виконує свої функції, лампочка буде мати довгий термін служби. Як вибрати світлодіодну лампу читайте тут

⏏️ Скільки грошей можна заощадити під час переходу на світлодіод?

Залежить, від яких джерел світла ви відмовляєтеся: лампи розжарювання, люмінесцентної або металогалогенної. Ви можете розраховувати як мінімум на 50% економії при заміні люмінесцентних ламп, 70% і більше – при заміні металогалогенних і близько 90% при заміні ламп розжарювання.

⚡ Які кольорові температури доступні зі світлодіодними лампами?

Колірна температура для лампочок вимірюється за шкалою Кельвіна. Світлодіодні лампи бувають різних кольорів, але найпоширеніші знаходяться в діапазоні від 2700 до 7500 К. Чим тепліше світло, тим більше жовтих тонів, чим холодніше світло, тим більше синіх тонів:

Єкономія та довгий строк служби світлодіодних ламп