0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

Промислове освітлення: світло в кінці тунелю

Автор: Brille Дата: 28.01.2023 Переглядів: 1886 Коментарі : 0

Промислове освітлення: світло в кінці тунелю


У сучасних умовах життя, коли все відбувається так стрімко і незворотньо, люди перестають помічати, що більшу частину свого часу вони проводять на робочому місці. Менше часу собі, більше часу роботі. І якщо обставини складаються таким чином, і немає можливості їх змінити, то потрібно міняти своє ставлення до них. Можливо, варто почати з організації приємної атмосфери на робочому місці. А так як мова про роботу, то і розглядати потрібно світло на робочих місцях, або правильніше буде сказати: промислове освітлення.


промислове освітлення


ЗмістОсвітлення на підприємствах


Світло - це те, що дає людині необхідну життєву енергію. Життя без світла - практично неможлива. Про це варто пам'ятати, коли проектуються системи освітлення на підприємствах, заводах, комерційних фірмах, супермаркетах і в багатьох інших місцях, де люди проводять мінімум по вісім годин щодня. Адже за умови правильно обладнаного робочого місця, продуктивність праці працівника підвищується в кілька разів. А світло - це не розкіш, а просто необхідний атрибут в будь-якій роботі. І особливо - промислове освітлення. Хіба можна гарантувати точне виготовлення будь-якої деталі, якщо немає можливості розглянути її виробництво при яскравому світлі? Для вирішення таких ситуацій потрібно обов'язково забезпечувати нормальну промислову підсвічування на всій території заводу, від цехів - до вуличного освітлення.

Для внутрішніх приміщень найкраще підійдуть спеціальні підвісні світильники, які встановлюються на великій висоті. Але це анітрохи не применшує їх основних функцій. Такі світильники спеціально розробляють для промисловості. Корпус виготовляється з алюмінію, кріплення з нержавіючої сталі. Обов'язково забезпечені захисними стеклами, відбивачами і розсіювачами світла, що збільшує їх пристосованість саме для забезпечення нормальної промислової підсвічування.


промислове підсвічування

Вантажно-розвантажувальні роботи на сьогоднішній день часто проводяться в нічну зміну. Наприклад, прийшов вантаж, його потрібно розвантажувати і прибуткувати. Хіба це можна зробити якісно, якщо складська площа не обладнана нормальним промисловим освітленням? Але це стосується внутрішнього приміщення, але ж естакада на вулиці і під'їзна майданчик до неї в нічний час також потребує наявності яскравого світла, який дає можливість максимально збільшити безпеку під'їзду автопричепів до естакадах складів.

Для забезпечення світла на вулиці в нічний час можна використовувати багатоцільові прожектори. Такі конструкції забезпечуються спеціальними кріпленнями, які схильні до регулюванню за розмірами, для приміщення прожекторів на опори. Корпус виконується з алюмінієвих сплавів і дуже міцний, оснащений протиударними стеклами і потужними світловими розсіювачами. Багато з моделей для вуличного промислового освітлення мають можливість регулювання кута світла.

Також детальну інформацію про роботу прожекторів ви можете отримати з відео:Промислове освітлення в аеропортах


Окремої згадки заслуговує промислове освітлення, яке встановлюється на вокзалах і в аеропортах. Це вже стратегічно важливі об'єкти. Особливо аеропорти. Для злітно-посадкових смуг аеропортів існують спеціальні, високопотужні прожектори, що встановлюються на висоті від 10 до 30 метрів над об'єктом. Такі світлові рішення підходять саме для освітлення великих площ: аеропортів, пристаней і портів, а також транспортних розв'язок. Виглядають такі прожектори дуже сучасно: алюмінієвий корпус, спеціальні кріпильні деталі з нержавіючої сталі, протиударне скло. Дають яскравий рівномірний світло, який не розсіюється і спрямований тільки заплановані ділянки. Такі прожектори можна використовувати на стадіонах, для освітлення вулиць і площ міста, для подачі світла на відкритих автостоянках. Закриті автостоянки і навіси обладнуються іншими моделями світильників. Або ось будівельні майданчики. Як же обійтися без прожекторів, якщо об'єкт потрібно вчасно здати і працювати доводиться до пізнього вечора? А якщо ще й зима, то темніє дуже рано, так що ж тепер - не працювати? Звичайно, працювати, просто обладнати будівельний майданчик надпотужними прожекторами для промислового освітлення, тим більше що вони цілком стійкі до морозу.


вуличне промислове освітлення

Світильники для супермаркетів


Ще одна категорія промислового освітлення - це світильники для супермаркетів, магазинів, офісів і різних комерційних підприємств. Природно тут світло відіграє особливу роль. Правильно спланована підсвічування в сфері торгівлі повинна бути спрямована не тільки на працівників підприємства, але і розроблятися з урахуванням сприйняття основних клієнтів. Існують спеціальні світильники, наприклад лінійні для установки в торгових залах супермаркетів, в великих магазинах, в складських приміщеннях. Кріпляться вони на висоті від 6 метрів над підлогою і вище, але не більше ніж 10 метрів, інакше світло може надмірно розсіюватися.

Відмінною особливістю будь-яких ламп і світильників для промислового освітлення, є їх зносостійкість і пристосованість до різних умов. Багато спеціальні світильники цілком справляються з перепадами температур, і здатні нормально функціонувати як в гарячих приміщеннях цехів, так і в складських морозильних камерах. Ну і, природно, економічність. Економія електроенергії на сьогоднішній день - це не тільки економія власних, а й державних коштів. А сучасне промислове освітлення, незважаючи на максимальну подачу яскравості світла, при правильному його розміщенні знижує споживання енергоресурсів в десятки разів. Так що варто поміняти старі відслужили лампи на нові сучасні технологічні пристрої і починати економію.

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар