Меню

Підсвітка на кухню, як вибрати?

Автор: Brille Дата: 13.07.2020 Переглядів: 9482 Коментарі : 0

Кухня – найбільш відвідувана кімната, в якій готують їжу, зустрічається родина за обіднім столом, організовують святкові застілля і скромні посиденьки в колі друзів. Тому господарі дбають про комфорт кухні, а отже – про її освітлення. У статті ми розглянемо сучасні способи освітлення кухні.


підсвітка на кухню


ЗмістЯк вибрати підсвічування для кухні


Світлодіодне освітлення має багато переваг перед використанням лампочок розжарювання. Воно набагато економніше і працює значно довше, не потребуює часу для розігріву, джерела світла не нагріваються. З цих причин краще віддати перевагу саме світлодіодам, організовуючи підсвічування кухні. Пропонуємо вибрати і купити світлодіодне освітлення в магазині Brille.


світлодіодне підсвічування кухні фото


Загальний сценарій освітлення кімнати повинен задовольняти потреби різних зон, залежно від їх призначення: робочі поверхні, обідній стіл, місце для відпочинку. Підсвічування може доповнити світло центрального світильника, а також освітлити важливі ділянки, до яких світло від головного джерела не доходить. Це відбувається шляхом установки LED:

1. Під шафами, для яскравого освітлення робочої зони. Також це варіант декоративного наповнення світлом скляних шафок (розміщують всередині, над шафами, направляючи світло в стелю, а також під нижнім ярусом). Світло, спрямоване в стелю та підлогу, може бути менш яскравим, а також кольоровим, оскільки його завдання – прикрасити кухню, а не полегшити роботу в ній.


підсвічування кухні фото, фото підсвічування інтер'єру кухні


2. На витяжці над плитою, якщо вбудованої заводської лампочки недостатньо. Можна як встановити додаткове джерело світла, так і замінити заводську лампочку на більш потужну.

3. Під стільницею. Красиво виглядає підсвічування прозорої стільниці, наприклад, скляної, з матовими деталями.

4. В зоні барної стійки або іншому місці – де захочуть господарі кімнати або вимогливі дизайнери інтер'єру.


Як вибрати блок живлення для LED стрічки?


Як вибрати блок живлення для LED стрічки?
Детальніше!

Як додаткове освітлення використовують:

  • накладні світильники, найчастіше – лінійні, як в одному екземплярі, так і комплектом;

  • точкові, в т.ч. ті, що володіють сенсорними вимикачами – це зручніше;

  • врізні моделі (точкові і лінійні); які монтуються в нижню поверхню шафи. Досить зручно і красиво, але вимагає належної кваліфікації виконавця для установки;

  • лед стрічки, популярність яких росте. Їх вважають кращими за інші варіанти внаслідок широкого вибору товару по яскравості, кольору, довжині (смуги ріжуться ножицями на відрізки потрібної довжини). Цей спосіб освітлення кухні варто розглянути детальніше.


Підсвічування робочої зони


Простір навколо робочої зони добре наповнюють світлом стельові точкові світильники і підвіси білого нейтрального відтінку свічення. Цього буде недостатньо, тому що значну частину світла затуляють підвісні шафки. Вирішують проблему саме світлодіодні стрічки. Якщо їх кріпити, попередньо розмістивши в профіль, це забезпечить стрічкам належний тепловідвід і захист від жиру, води і механічних пошкоджень. Використання підсвічування дозволить регулювати яскравість світла і атмосферу в приміщенні: від робочої до розслабляючої або романтичної, оскільки вживати їжу набагато приємніше при менш яскравому світлі.


підсвічування лед стрічкою робочої зони кухні, кріплення led стрічки над стільницею


Перед установкою лед смуги слід продумати варіанти її підключення. Наприклад, варто подбати про те, де буде розміщуватися блок живлення, якщо використовується низьковольтна стрічка – така не працює безпосередньо від мережі.

Також детальну інформацію про роботу LED стрічок ви можете отримати з відео:Яскраве світло створює аналог на 220 В, а ось декоративне забезпечує саме низьковольтна продукція: вона простіше монтується, оскільки відрізається на більш короткі відрізки, що дозволяє клеїти її в важкодоступних місцях або на обмеженій ділянці.

Розмір та характеристики блока живлення залежить від потужності стрічки, що підключається і тому від її довжини. Як встановити та під'єднати стрічку читайте в цій статі.

Збір і установка підсвічування враховує багато нюансів. Їх не варто боятися, але дуже важливо знати. Для більш детальної інформації про роботу лед смуг, зверніться до консультантів компанії Брілле. Контактні телефони вказані на сайті. Ще краще – прийти в магазин, щоб побачити все на власні очі і дізнатися якомога більше.

Теги: brille, освітлення, інтер'єр, дизайн, стиль, хай-тек, стиль хай-тек, лампи, люстри, бра, торшери, настільні лампи, світлодіодні стрічки, споти, точкові світильники, підвісні світильники, світлодіоди, led, блог, поради, лампи розжарювання, металогалогенні

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу