Каталог товарів

Світлодіодна СтрічкаПоказано від 1 до 40 з 121 (всього сторінок: 4)

Світлодіодні стрічки мають безмежні можливості застосування, споживають мало електроенергії та служать тривалий термін. Їх використовують для декоративного підсвічування, архітектурного освітлення будівель та створення ефектних світлових шоу.

За класифікацією LED стрічки можна розділити на декілька характеристик.
Низковольтні стрічки 12-24В підключаються через блок живлення. Лед стрічка 12 Вольт надійна та підходить для домашнього використання, а для запобігання втрати напруги на довгих ділянках (7-10 метрів) підходить світлодіодна стрічка 24В.
Високовольтні лед стрічки 220 Вольт використовуються для зовнішнього освітлення та підключаються через компактний адаптер.
Волозахищені стрічки IP68 застосовуються для акваріума та басейну, стрічки в силіконі IP65/67 — для вулиці, IP44 — для вологих приміщень або на вулиці під накриттям, негерметичні стрічки IP20 — для внутрішніх приміщень та вимагають використання профілю, який відводить зайве тепло та продовжує термін служби світлодіодів.
Монохромні світять одним кольором у 3-х відтінках — комфортному теплому WW, близькому до денного NW і яскравому холодному CW.
RGB стрічки та Smart стрічки можуть змінювати колір та управляються за допомогою пульта або через Wi-Fi.

Світлодіодні стрічки - Часті питання

Які можна купити LED стрічки в Brille? 

Ціни на світлодіодні стрічки в Brille – від 14 до 990 грн.

Можна знайти LED стрічки в силіконі та вологозахищені, світлодіодні стрічки 12 та 220 В за ціною:

ТОП товарів:

Також у нас представлені кольорові лед стрічки та Smart стрічки світлодіодні, які ви можете вибрати тут.

Що краще – світлодіодні стрічки SMD, DIP чи COB? 

Для спрямованого потоку світла виберіть SMD. Вони недорогі, надійні та чудово зарекомендували себе на ринку. Їх перевагами стали можливість багатобарвного відтворення (лед стрічки RGB) та широкий діапазон застосування.
Стрічки COB забезпечують ефект суцільної лінії світла без використання розсіювачів. Залиття світлодіодів люмінофором по всій довжині стрічки створює рівномірне та яскраве світіння без видимих точок, на відміну від SMD, тому з ними можна створювати найрізноманітніші типи освітлення — від меблевого підсвічування до інтер’єрних світових ліній та оформлення вітрин.
DIP мають довгий термін служби під час роботи на вулиці, тому ідеально підходять для яскравого вуличного підсвічування.

Детальніше можна почитати в статті.

Яка світлодіодна стрічка краща 12, 24 або 220В? 

Лед стрічки 12-24В не мерехтять, вони енергоефективні та функціональні, але їм потрібні додаткові перетворювачі напруги. Світлодіодні стрічки 12В найпопулярніші, вони надійні та підходять для невеликих проектів.
Стрічки 24 вольт забезпечують більш стабільне освітлення без падіння яскравості на відстані 7-10 м.
Стрічки 220 Вольт простіше в установці і підходять для довгих ділянок, проте вони мерехтять на частоті, яка непомітна, але може викликати неприємне відчуття. Тому, яскраві led стрічки 220В добре використовувати для промислового та вуличного освітлення.

Ознайомитись детальніше можна у статье.

Як визначити яскравість та потужність світлодіодної стрічки? 

У маркуванні стрічки вказується розмір використовуваних діодів у десятих частках міліметра, наприклад, 2835 – 2,8х3,5 мм або 5050 – 5х5 мм. Чим більший діод, тим він потужніший і відповідно яскравіше світить. Число світлодіодів у метрі стрічки може бути 30, 60,120, 240 і більше. Їх кількість та тип визначають потужність 1м стрічки. Потужність 60 світлодіодів SMD 3528 складає 4,8 Вт на метр, 120 шт – 9,6 Вт, 240 шт – 19,2 Вт. SMD 5050 споживає більше енергії 30 шт – 7,2 Вт, 60 – 15 Вт, 120 – 25 Вт.

Що потрібно для підключення LED стрічки? 

Для підключення одноколірної лед стрічки 12-24 Вольт потрібен блок живлення та стрічка.
Для того щоб підключити багатобарвну RGB стрічку знадобиться ще й контролер RGB стрічки, який керує кольором світіння.
Для регулювання яскравості одноколірної стрічки використовується димер для світлодіодної стрічки.
Блок живлення підбирається відповідно до робочої напруги стрічки 5,12 або 24 В, її довжини та потужності.
LED стрічка 220В підключається через адаптер, для з'єднання відрізків використовуються конектори, а для захисту країв заглушки.

Більш детально познайомитись можна в статті.

Яка світлодіодна стрічка найкраще підходить для дому? 

Для сухих приміщень використовують LED стрічки із класом захисту IP20. Якщо приміщення не опалюється, має підвищену вологість або для підсвічування підлоги підійде стрічка в силіконі IP44. Для ванної та кухні найкращим варіантом стане світлодіодна стрічка вологозахищена IP54/65/67. Для басейну та акваріума потрібна led стрічка IP68. З нашої статті ви дізнаєтесь як вибрати світлодіодну стрічку: для дитячої, для кухні, для ванної.