0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

Світлодіодна Стрічка в Освітленні

Автор: Brille Дата: 06.01.2023 Переглядів: 5908 Коментарі : 0
Область застосування лед стрічки залежить від цілей освітлення. Її встановлюють для основного освітлення або декоративного, всередині приміщення або зовні. Це джерело світла здатне прикрасити квартиру і офіс, використовується для підсвічування рекламних площ, а також автомобілів, меблів і електротехніки.

Де використовується світлодіодна стрічка

Світлодіодне освітлення стає все більш переважаючим в побуті. Купити світлодіодне освітлення в інтернет магазині Brille - значить бути в тренді сучасних тенденцій в світі мод освітлювальних дизайнів.

Найчастіше лед стрічки купують для основного або додаткового освітлення інтер'єру. Led смуга ріжеться на відрізки, отже, може прокладатися практично скрізь. Зручність монтажу полягає в можливості кріпити смугу в профілі або без нього – задня її сторона покрита клеєм.

Другий спосіб підходить для облаштування підсвічування телевізора, комп'ютера або робочого столу. Те, що низьковольтні пристрої підключаються до USB, спрощують задачу по максимуму.

Профіль для лед стрічки робить прокладку більш надійною при оформленні освітлення кімнат і вулиці, дозволяє зробити «закарнизне» підсвічування. RGB варіації підтримають різнокольоровим світлом настрій для комфортного відпочинку, затишної бесіди, романтичної вечері. RGB стрічка дуже зручна для організації підсвічування робочих зон на кухні, її ступінь захисту допускає монтаж і у ванній кімнаті.

світлодіодна лампа стрічка
 

Для вуличного світлового дизайна ці джерела світла – знахідка. Вони забезпечують досить яскраве підсвічування зовнішніх об'єктів (будинок, архітектурні елементи, дерева) і не бояться підвищеної вологи і дощу, працюють при температурі від -40 до +40 ° C.

У рекламних цілях подібне підсвічування акцентує увагу на білбордах, сітілайтах, вітринах. Продукція RGB підкреслює товар в магазині тим кольором, що найкраще відповідає маркетинговим цілям в конкретний момент часу, без необхідності міняти лампочки одного кольору на інші – колір світіння діодів вибирається диммером.

Автомобільний тюнінг з led смугою стає простим завданням. З її допомогою будь-хто може зробити підсвічування для мотоциклів, велосипедів, телевізорів і комп'ютерів. У порівнянні з іншими варіантами, це практичний, економічний і дуже красивий спосіб підсвічування.

Яку стрічку вибрати

Перед усым, щоб купити світлодіодну стрічку, треба вивчити сучасний ринок пропозицій щодо цього товару.

У виборі товару потрібно виходити з того, де буде встановлюватися стрічка, а також цілей використання. Залежно від цього, вибираються габарити і якісні характеристики: яскравість і колір світіння.

Вся продукція дуже компактна. Вона продається в котушках по 50 або 100 метрів, що анітрохи не обмежує покупця. Конструкція стрічки дозволяє різати її на відрізки будь-якої довжини. Більшість високовольтних моделей ріжуться на відрізки довжиною від 50 см до 1 м, низьковольтні фрагменти можуть бути куди меншими – до 1,5 см.

Ширина варіюється від 8 мм до 1,3 см, товщина – від 2,5 мм до 5 мм, залежно від ступеня захисту.

Цифри після абревіатури SMD говорять про розміри діодів. Від цього залежить яскравість виробу. Наприклад, позначення SMD 3528 вказує на те, що використовуються світлодіоди розмірами 3,5 на 2,8 мм, SMD 5050 – 5 на 5 мм.


світлодіодна стрічка з типами світлодіодів SMD 3528, SMD 5050 і розміщення їх на стрічці по 60,120 і 240 штук

Що стосується напруги, в якому працюють світлодіоди, вона залежить від конкретного товару і варіюється від 5В до 220В. Високовольтні світлодіодні стрічки 220 В зручні тим, що можуть використовуватися без трансформатора, підключатися до мережі безпосередньо. Перевага низьковольтних варіантів, наприклад світлодіодні стрічки 12 В – легкість підключення через USB, а також теоретично більший рівень безпеки, адже напруження 5В може не бояться і дитина. Поправка на безпеку низьковольтних моделей саме теоретична, оскільки на практиці грамотний монтаж перекриває всі відкриті ділянки високовольтної стрічки заглушками, а силіконове покриття робить товар максимально надійним і безпечним для прокладки і вдома, і на вулиці.

Ще одна важлива характеристика – відтінок кольору світіння – має палітру широкого діапазону: холодного і теплого світла, синього, зеленого, жовтого та ін. кольору. Найбільш популярні – смуги білого світіння, оскільки вони універсальніші.

Як встановити led стрічку

Правильна і безпечна робота лед стрічки безпосередньо залежить від грамотного монтажу. Для установки потрібно слідувати деяким ключовим правилам:

  • будь-який механічний вплив на корпус смуги заборонений, різати її на фрагменти можна лише в спеціально призначених місцях;
  • строго дотримуватись полярності при установці, інакше товар вийде з ладу;
  • послідовного підключення слід уникати, оскільки нерівномірна напруга в мережі може призвести до того, що діоди згорять;
  • при використанні трансформатора, його потужність повинна бути вище загального навантаження стрічки на 25%.

Але найбільш важливе правило одне: для монтажу запросити кваліфікованого майстра, а при виборі товару отримати детальну консультацію у фахівця магазину.


Теги: brille, світлодіодні стрічки, технічні характеристики, монтаж, будова led стрічок, led стрічки, світлодіоди, led, огляд, rgb, поради, блог, освітлення, модні рішення, інтер'єр, стиль, дизайн

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар