Каталог товарів

Сенсорна настільна лампа

Автор: Brille Дата: 06.01.2023 Переглядів: 6264 Коментарі : 0

Вмикання електричних приладів дотиком не є чимось унікальним. Раніше – так, але сьогодні техніки з сенсорним управлінням багато. Настільні сенсорні лампи популярні на ринку: їх купують для домашнього користування, в офіс для роботи. Моделі відмінно справляються із завданням додаткового освітлення, вдало доповнюючи стильні сучасні інтер'єри.


сенсорна настільна лампа фото


ЗмістФункціональні особливості


Мобільні освітлювальні прилади, які включаються від дотику, зручні й прості в роботі. Вони обладнані набором нових функцій: за допомогою легкого дотику пальцем до основи можна вибрати комфортний режим підсвічування. Це зручно і для роботи, і для відпочинку.

Сенсорні лампи спрацьовують від дотику до плафона або основи. Вони оснащені функціональним блоком з чутливою пластиною на зовнішній стороні, електронним управлінням і блоком комутації всередині. Під корпусом знаходяться вимикач, датчик і димер для керування інтенсивністю освітлення. Легкий дотик до корпусу фіксує датчик і його сигнал активує вимикач та димер.

Моделі мають істотні переваги:

  • великий термін експлуатації;

  • регулювання яскравості, температури та кольору світіння;

  • стильний сучасний вигляд;

  • легка вага;

  • доступна ціна.

Є вироби, в основі яких встановлені світлодіоди для додаткового підсвічування – вони добре справляються із завданнями нічника.


Управління роботою настільної лампи з сенсорним включенням


Часто покупці вибирають такі світильники саме через можливість управління. Освітлення можна легко змінити від дуже яскравого до приглушеного, вибрати колір світлового потоку. Моделі з регулюванням світіння називають димируємими (від англ. dim – затемнювати). Зниження яскравості світіння відбувається шляхом контролю потужності.фото сенсорної настільної лампи як працює сенсорна настільна лампа світіння сенсорного настільного світильника


Модель SL-72 7W WH з підсвічуваннямЩоб додати яскравості, потрібно декілька дотиків до стрілки або спеціального символу. У деяких приладах для цього потрібно просто торкнутися до основи. Один дотик – світильник вмикається, два – світить яскравіше, три – показники підвищуються до максимального значення. Сучасні моделі мають безліч режимів роботи, покупець може використовувати понад 10 варіантів світіння.


Що таке температура свічення лмпочки?


Що таке температура свічення лампочки?
Детальніше!

Температурою до 3300 К створюється м'яке тепле світло, максимально схоже на світло лампочки розжарювання. Такий режим підходить для житлових кімнат. Більш популярний режим – нейтральний білий колір, температурою від 3300 до 5300 К. Він яскравіше і добре підходить для роботи. Холодний білий (понад 5300 К) рідше використовують в домашніх інтер'єрах і частіше там, де необхідне інтенсивне освітлення – сприяє концентрації уваги, активізує роботу мозку.


Асортимент продукції та вартість


Залежно від конструкції та функціональності, пристрої діляться на кілька типів:

  • з вбудованими світлодіодами та зі змінними джерелами світла;

  • на підставці, струбцині, прищіпці;

  • з підсвічуванням, датчиком руху чи без них.сенсорна настільна лампа на гнучкій ніжці сенсорна настільна лампа з датчиком руху сенсорна настільна лампа з Bluetooth
SL-66 5W RED на гнучкій ніжці, три режими роботи SL-48 5W з датчиком руху SL-76 10W BK (USB, Bluetooth, медіаплеєр)


Ціни на світильники різні. Якщо ви перебуваєте в пошуку моделі для робочого столу школяра, можна зупинитися на варіанті від 150 грн, але сенсорну лампу ви за таку ціну не знайдете. Найдешевші варіанти з регуляторами яскравості обійдуться від 450 грн. Чим більше функцій, тим дорожче. Вартість моделей з підсвічуванням – вище 800 грн. Багатофункціональні пристрої оцінені вартістю понад 1200 грн. Унікальні моделі коштують дорожче.

Купити настільні світильники Brille можна в магазинах і на сайті. У нас найширший в Україні асортимент світлотехнічного обладнання: люстри, бра, вуличні ліхтарі, лампочки різного типу. Магазини розташовані в Києві, Дніпрі, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі, Полтаві, Харкові. При покупці через інтернет наші менеджери допоможуть вибрати потрібний прилад зі зручною оплатой і доставленням.

Теги: brille, настільні лампи, лава лампа, світлодіодні лампи, приліжкові, лампи, для читання, лампа на струбцине, лампа для дитини, дизайн інтер'єру, види настільних ламп, лофт, хай-тек, для школяра, led лампи, сенсорні лампи, технології, блог, і

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар