0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0
0товарів: 0.00грн. 

Кований стиль в освітленні

Автор: Brille Дата: 30.07.2020 Переглядів: 1623 Коментарі : 0

Кований стиль в освітленні – це великі, важкі світильники, які зачаровують. Ручне кування створює унікальні, неповторні освітлювальні прилади. Той, хто додає кований виріб до інтер'єру робить виклик повсякденності, демонструє свободу від сучасних модних упереджень та любов до атмосфери давно минулих часів.


кованый стиль в освещении, фото

Зміст

Кований стиль світильників – в чому його особливість?

Переважна більшість стилів мають чіткі критерії, завдяки чому завжди сприймаються однозначно тими, хто в них розуміється. Наприклад, традиційним характерні скляні прикраси, кришталеві підвіски, тканинні абажури. Але є і такі, що не становлять окрему стилістичну групу, а є її частиною, володіючи при цьому індивідуальністю. Саме до таких належить кований стиль.

Ковані підвісні світильники важко проігнорувати – харизми їм не позичати. З цієї причини буває непросто помітити в будинку інші світильники – масивна металева люстра на стелі привертає до себе всю увагу. Окремі моделі мають настільки переконливий вигляд, що в порівнянні з ними інші предмети інтер'єру повністю втрачають свою вагу. Тому, щоб захистити інтер'єр від несмаку, потрібно правильно користуватися перевагами кованих світильників.

металева люстра в кованому стилі кований стельовий світильник металевий світильник в кованому стилі

Ковані світильники: зовнішній вигляд і характеристики

Стиль виник в глибокій давнині, коли ковані вироби почали проникати в усі сфери життя людини. Умілі руки ковалів кували обручі, ланцюги, гаки для люстр, а також свічники та канделябри, закохуючи в них все більшу кількість заможного населення. Як і в минулих віках, покупці XXI століття цінують металеві світильники за незаперечні переваги:

  • міцну, довговічну конструкцію (якщо впаде – не розіб'ється); низьку пожежонебезпеку (незалежно від типу лампочок);
  • стійкість до корозії (мідні, бронзові вироби набувають з часом особливого шарму);
  • вигляд, форму, розміри, які залежать від бажань замовника та професіоналізму майстра.

Це далеко не повний список, але варто відзначити й недоліки. Головні з них:

  • тривалий процес виготовлення;
  • потреба у наявності фахівців високої кваліфікації;
  • велика вага, в порівнянні з аналогами з інших матеріалів;
  • складніший спосіб монтажу;
  • вартість (довговічність коштує грошей).

як виглядає люстра в кованому стилі в приміщенні

Ключова риса світильників кованого стилю полягає у відсутності чітких критеріїв виготовлення, а також можливість поєднувати їх з навколишнім оточенням, оформленим в іншому стилі. Наприклад, масивне колесо зі свічками може легко та гармонійно вписатися в сільський кантрі або прованс, з сучасніших можна виділити виграшний симбіоз зі стилем готика. Невелике підсвічування (торшери, настільні лампи, бра) буде гармонійно виглядати з кам'яними стінами та дерев'яними столами приміщення в романському оформленні. Тонкі й легкі моделі, складені з тонких прутів, з легкістю доповнять один із сучасних дизайнерських течій оформлення інтер'єру (наприклад, лофт).


більше про освітлення в стилі лофт


Освітлення в стилі лофт
Детальніше


Працюючи над куванням, майстри не прив'язані до жорстких рамок умовностей та вмикають фантазію на всю свою силу. Завдяки цьому, пристрої можуть представляти собою химерне змішання різних стилів, що робить ковані світильники універсальними для різних приміщень. До того ж сьогодні створюються не тільки традиційні для цього стилю форми, існують незвичайні, оригінальні конструкції. Всілякі бра, лампи, підвіси стають джерелами приємного, затишного освітлення, гарним елементом декору.


бра в кованому стилі

Також не варто забувати про зовнішнє освітлення. Завдяки кованим світильникам ліхтарі доповнюються новими елементами, заповнюючи ділянку заміського будинку витонченими виробами. Це можуть бути як відомі всім протягом століть ліхтарі на стовпах, так і складніші конструкції у вигляді тварин або казкових персонажів.

Де купити кований світильник

Завдяки можливостям при виготовленні під замовлення, зовнішньому вигляду, надійності й практичності, світильники кованого стилю завоювали чималу популярність. Їх встановлюють у житлових будинках, художніх майстернях, ресторанах, на території бізнес-центрів. За допомогою металевих світильників створюється візуалізація під старовину, вноситься різноманітність в різні сучасні стилі. Офіси, паби, шоу-руми – всюди ковані світильники виглядають відмінно, за умови їх грамотного розміщення та поєднання з іншими предметами.


велика люстра в кованому стилі для приміщень великих розмірів

Кований стиль володіє спеціальними можливостями та при вмілому використанні здатний значно перетворити інтер’єр. Попри додаткові вимоги до розміщення та монтажу, такі пристрої неодмінно варті витрачених на них коштів. Щоб підібрати те, що найкраще підходить саме вам, скористайтеся послугами магазинів освітлювальної техніки Brille. Тут вам завжди з радістю допоможуть зробити правильний вибір.

Теги: brille, кований стиль, вінтаж, люстри, бра, підсвічування, дизайн, інтер'єр, лофт, освітлення, кантрі, прованс, стельові світильники, настінні світильники, торшери, люстра свічка, поради

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар