Меню

Індустріальний стиль в освітленні

Автор: Brille Дата: 16.07.2020 Переглядів: 1420 Коментарі : 0
Як підібрати освітлення для квартири або офісу, інтер'єр яких оформлений в індустріальному стилі? Не всі світильники будуть добре виглядати на фоні необробленої бетонної стіни або цегляної кладки. Щоб вибрати освітлювальні прилади, які гармонійно поєднуються з брутальними елементами інтер'єру, необхідно знати їх дизайнерські особливості.

Індустріальний стиль: основні ознаки

Індустріальний легко можна переплутати зі стилем лофт. Такі ж стіни без штукатурки, широкі вікна і відсутність перегородок, але є і відмінності. У концептуальному підході лофт вважають локальної демонстрацією індастріал. В обох напрямках чітко видна промислова естетика – зовнішні комунікації, високі стелі, відкритий простір, сходи, громіздкі світильники, бра та ін.

Вітальня в індустріальному стилі, фото

Різниця в тому, що лофт – це завжди перероблена і відреставрована фабрична будівля або складське приміщення. Він тяжіє до богемності, творчої атмосфери та ексклюзиву. Це самодостатній дизайнерський напрямок. Індустріальний стиль відмінно вписується в стандартне планування квартир і офісів. Він не домінує в приміщенні і може просто виступати тлом для втілення декоративних композицій, нормально переносить еклектику. У квартирах, барах і кафе використовують елементи стилю, пом'якшені яскравим текстильним декором, дерев'яними меблями, освітлювальними приладами.

Светильники: индустриальный стиль

Для інтер'єрів industrial style характерні:

 • використання вуличних ліхтарів, прожекторів, софітів;
 • использование уличных фонарей, прожекторов, софитов;
 • необроблені стіни;
 • арматура, труби та кабелі виставлені на загальний огляд;
 • зістарені меблі;
 • меблі, виготовлені зі старих речей (валіз, частин автомобіля);
 • освітлення світильниками з металевими корпусами.

Колірна палітра не містить багато варіантів. Домінує сірий, чорний, коричневий і їх відтінки. Житловий інтер'єр може бути розбавлений білим, темно-зеленим, бежевим. Для створення особливої ​​атмосфери металеві вироби повинні бути з іржавими плямами. Багато громіздких речей, деталі старих авто, літаків, монохромні постери – все це і є індустріальний стиль з ефектом тотальної урбанізації.

Індустріальний стиль: освітлення кафе, фото

Освітлення industrial style – люстри

Люстри, виготовлені в промисловому стилі, – це надсучасні моделі з металу і скла. Для їх виробництва застосовують метал, він може бути фарбований, патинований, покритий лаком. Для плафонів використовують міцне товстостінне пресоване скло. Скляні розсіювачі світла мають різні форми – прямокутника, еліпса, кулі, конуса.

Як і моделях лофт, плафони в промислових люстрах можуть бути виготовлені з металу і арматури. Це може бути сітка або клітка із прутів, всередині якої знаходяться освітлювальні елементи. Є цілі серії виробів без плафонів. Для них в якості джерела світла рекомендують застосовувати дизайнерські круглі лампи, філаментні і кольорові лампочки.

Монтаж індустріальних люстр простий, але деякі варіанти вимагають спеціальної установки. Світильники кріпляться на ланцюгах, штативах, металевих стійках і різних механізмах. Індустріальні люстри повинні виконувати кілька важливих функцій:

 • стилістично відповідати інтер'єру;
 • якісно освітлювати приміщення;
 • зонувати інтер'єр;
 • виконувати декоративну функцію;
 • бути міцним освітлювальним приладом;
 • створювати оригінальне підсвічування.

У мережі магазинів Brille представлені кращі зразки люстр в індустріальному стилі: моделі з металевими плафонами і плафонами-сітками підійдуть для стильних квартир і атмосферних барів (про освітлення барної стійки читайте тут).

Таблица. Люстры Brille industrial style

Люстра на п'ять лампочок. Плафони з сітки, ЛЕД лампи з діодами, які імітують нитку розжарення. Для квартир з невисокими стелями. Металевий корпус прикрашений патронами кольору мідь. Без плафонів, застосовують декоративні лампи. Чорний металевий світильник підвіс на одну лампу. Для основного освітлення потрібно використовувати кілька моделей. Люстра-павук чорного кольору з металевими плафонами на п'ять лампочок. Особливість моделі – поворотні плафони.
Індустріальний стиль: люстра Люстра в індустріально стилі Індустріальний стиль: підвіс Люстра-павук індустріальний стиль

Світильники індастріал – брутальна естетика урбанізму

Торшери, настільні та настінні світильники, виготовлені для інтер'єрів в індустріальному стилі, відрізняються брутальністю і відсутністю будь-якого декору. Ці моделі нагадують технічні лампи для різних механізмів. Вони громіздкі і здаються незграбними, але це тільки на перший погляд, в цьому нагромадженні металу є своя принадність і естетика.

Індустріальний стиль: настінні світильники, фото

Ефектно виглядають моделі, виготовлені з труб. Їх корпус відмінно поєднуються з грубою обробкою стін. Торшери можуть бути на тринозі або на штативі. Вони чимось нагадують дорожні знаки та світлофори. Багато освітлювальних приладів для індустріальних інтер'єрів мають великі деталі і вузли.

Індустріальний стиль відмінно асимілює і унікальні дизайнерські рішення, і звичайні прості освітлювальні пристрої. Тут вдало виглядають ексклюзивні моделі з футуристичним дизайном і світильники, зроблені власними руками з проводів, патронів, скляних банок, дерев'яних або металевих деталей.

Бра - індустріальний стиль, фото

Торшери в індустріальному стилі потрібні не тільки для освітлення, але і для зонування приміщень. Вони використовуються для підсвічування окремих ділянок, а також для створення робочих куточків в квартирі. В кафе чи в магазині застосовують оригінальні моделі на тринозі, виконані у вигляді прожектора. У таких світильниках регулюється висота і напрямок світлового потоку. Це дуже зручно для торговельних залів – завжди можна зробити акцентне підсвічування для обраної групи товарів.

Плафон індустріальних торшерів може бути обладнаний металевими лопастями, що розсуваються і зсуваються, що теж допомагає регулювати площу освітлення і напрямок світла. Для роботи таких світильників-прожекторів використовують одну лампу: світлодіодну, енергозберігаючу або розжарювання.

Торшер: індустріальний стиль

Трекові світильники в індустріальних інтер'єрах

Перелік освітлювальних приладів для industrial style був би неповним без трекових світильників, які інтенсивно завойовують популярність своїм універсальним застосуванням і відмінною роботою. Ці стельові освітлювальні прилади встановлюють в житлових і комерційних приміщеннях. Вони відмінно вписуються не тільки в інтер'єри індастріал, але і в лофт, хай-тек, мінімалізм, техно, сучасний.

Трекові світильники монтуються на шинопровід в металевому профілі. Системи бувають одно-, дво- і трифазними. Щоб підключити трековую систему використовують адаптер, який потрібно вставити в пази шинопровода. На 1 м шинопровода монтують від 2 до 5 моделей. Можна вибрати трекові світильники зі змінними джерелами світла і з вбудованими світлодіодами.

Помещение в индустриальном стиле

Консультанти магазинів Brille прямо на сайті або в телефонному режимі допоможуть вам вибрати будь-який тип світильника. У нас зручна форма оплати і оперативна доставка.

Теги: brille, індустріальний стиль, освітлення в індустріальному стилі, індастріал стиль, грубий стиль, лофт, модерн, ремонт, модні рішення, дизайн, стиль, поради, хай-тек, люстри, бра, підсвічування, тубуси, накладні світильники, точкові світильники, врізні св

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар

Випробуй удачу