Працює програма єВідновлення!Разом до перемоги!
Каталог товарів

Світлодіодні лінійні світильники

Автор: Brille Дата: 05.02.2023 Переглядів: 9142 Коментарі : 0

Замінюємо люмінесцентні лінійні світильники світлодіодними

Ці освітлювальні прилади з легкістю заміняють своїх «старших братів» – люмінесцентні моделі. Зі світлодіодними освітлювальними приладами ви назавжди забудете про мерехтіння і шум при запуску та роботі. З ними приміщеннях будуть комфорт і затишок, знизиться навантаження на зір. Вмикати і вимикати їх ви можете до 100 000 разів, вони не вийдуть з ладу, адже світлодіоди не перегорають, від тривалої роботи знижується їх яскравість, вони тьмяніють.

Де можна використовувати світлодіодні лінійні світильники?

Все залежить від вашої фантазії. Сьогодні такі освітлювальні прилади ми можемо побачити, де завгодно. Це може бути локальне освітлення приміщення, декоративне підсвічування меблів, столів, вітрин, полиць, антресолей і т.п.

світлодіодні лінійні світильники

Тільки уявіть собі, як красиво буде виглядати ваш кухонний гарнітур, стіна у вітальні, якщо ви обладнаєте світлодіодне підсвічування. Також ви зможете їх використовувати у ванній кімнаті, для підсвічування дзеркала, якщо в будинку є картини, то з ними вони будуть виглядати ще привабливіше. Застосовувати світлодіодні лінійні світильники ви зможете і для прихованого підсвічування стелі. Особливістю ЛЕД моделей BRILLE є те, що за допомогою перехідника, який входить в комплект, можна з'єднувати світильники між собою. Вироби обладнані інструментом для об'єднання їх в магістралі. Це дозволить використовувати їх в приміщеннях різної площі. Асортимент лінійних ЛЕД світильників Brille представлений пристроями потужністю 3, 7, 11 і 15 Вт, їх довжина становить 30, 60, 90 і 120 см. Ви можете також вибрати різний відтінок світіння: холодний, теплий або нейтральний.

Вигідне вкладення грошей

Напевно, ви вже чули про переваги світлодіодного освітлення. Сьогодні всі тільки про це і говорять. Шпальти друкованих видань, сторінки сайтів в інтернеті наповнені інформацією про світлодіоди. А ми читаємо і думаємо, що ж ще придумають винахідники, щоб здивувати споживачів.

Світлодіодні лінійні світильники теж можуть похвалитися відмінними технічними характеристиками:

  • моделі виготовлені з алюмінію, мають невелику вагу, алюмінієвий корпус має функцію відведення тепла;
  • їх використання дозволяє скоротити витрати на електроенергію до 8 разів на відміну від люмінесцентних;
  • випромінюють рівномірне м'яке світло, світіння не містить ультрафіолетових та інфрачервоних променів;
  • стійкі до вібрацій і ударів;
  • не мерехтять і не шумлять при запуску та роботі;
  • термін служби складає до 15 000 годин.

Користуючись світлодіодними моделями, ви завжди будете економити на обслуговуванні даних світильників, вони не вимагають постійних замін ламп і стартерів.

Товари

Цікаві статті

Коментарі

Написати коментар