Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Тримач магнітний HD-26M BK

  • В наявності: 469
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  48-137
Характеристики товара: Висота - 50mm / Довжина - 60mm / Матеріал - Метал / Додаткові характеристики: Група товарів - Монтажні елементи / Колір - Черный / Тип - Магнітні / Форма - Прямокутна / Ширина - 70mm /

Тримач HD-26M BK для шинопроводу чорного кольору, підходить для кріплення чорних шин. При вбудованому монтажі шинопроводу в такі типи стель, як гіпсокартонна або натяжна, потрібно використовувати спеціальні тримачі, які забезпечують надійну фіксацію в підготовленій ніші. Перед тим, як встановлювати шинопроводи, потрібно визначитися із місцем кріплення освітлювальних приладів. Щоб прикріпити шинопровод до стелі, необхідно спочатку підготувати монтажні отвори, потім визначити точку введення струму на рейці та встановити трек за допомогою гвинтів чи шурупів. Вид кріплення залежить від матеріалу стелі.
Магнітні шинопроводи використовуються для створення унікальних освітлювальних систем. Найчастіше трекові системи з таких шин використовують для підсвічування в рекламних цілях, для освітлення офісних, складських, торгових приміщень, для прикраси за допомогою світлового потоку ресторанів, нічних клубів, готелів, а також домашньої обстановки.

Характеристики товара
Висота 50mm
Довжина 60mm
Матеріал Метал
Додаткові характеристики
Група товарів Монтажні елементи
Колір Черный
Тип Магнітні
Форма Прямокутна
Ширина 70mm
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Серія

Показати ще