Меню

Магазин освітлення Brille Київ проспект Героїв Сталінграда, 20 А

Магазин Brille Київ проспект Героїв Сталінграда, 20 А

Час роботи:

Пн.-Нд. 10.00 - 18.00

Телефон:

(044) 225 51 76

Як доїхати:
м. Героїв Дніпра - маршрутне таксі 559, 485 (зуп. вул. Прирічна);
м. Мінська - тролейбус 24, 34, 88, маршрутне таксі 224, 476, 530, 559 (зуп. вул. Прирічна); маршрутне таксі 485, тролейбус 47 (зуп. Центр творчості молоді "Сфера");
м. Оболонь - маршрутне таксі 463 (зуп. вул. Прирічна);
м. Почайна - тролейбус 34; маршрутне таксі 463 (зуп. вул. Прирічна);
м. Шулявська - маршрутне таксі 463 (зуп. вул. Прирічна);
м. Дорогожичі - маршрутне таксі 463 (зуп. вул. Прирічна);
м. Дарниця - маршрутне таксі 476 (зуп. вул. Прирічна);
Від зупинки вул. Прирічна, в бік Свято-Покровського собору – 600 м. 
Від зупинки Центр творчості молоді «Сфера», в бік Свято-Покровського собору – 400 м.

В мальовничому куточку Києва, на Оболонській набережній за адресою пр-т. Героїв Сталінграда, 20А, розташувався мережевий магазин люстр та світильників Brille. До нього зручно добиратися багатьом мешканцям Оболоні. Серед величезного асортименту покупці можуть підібрати освітлювальні пристрої для житлових, комерційних та адміністративних приміщень. Тут представлені найсучасніші люстри та стельові світильники зі змінними лампочками та вбудованими ЛЕД, свілодіодні лампитрекові й точкові моделі, бра, споти, підвіси та світлодіодні стрічки. Великий попит мають люстри та світильники з дистанційним керуванням, поворотними механізмами та додатковим підсвічуванням, моделі, які працюють в різних режимах тощо.

Серед вуличного освітлення популярністю користуються світлодіодні фасадні та ґрунтові світильники, садово-паркові ліхтарі з різними джерелами світла, прожектори на сонячних батареях та з датчиками руху, ліхтарі-стовпчик різної висоти, що ідеально підходять для зонування скверів, парків та прибудинкових територій.