Працює програма єВідновлення! Разом до перемоги!

Шинопровід магнітний універсальний 1м HD-26TR/1m WH

  • В наявності: 75
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  48-121
Характеристики товара: Вид - Світлодіодні / Висота - 55mm / Довжина - 1000mm / Матеріал - Метал / Призначення - Для Натяжної стелі / Додаткові характеристики: Група товарів - Шинопровід / Колір - Білий / Монтаж - Накладний, Підвісний / Ступінь захисту оболонки - IP20 / Тип - Магнітні / смотреть все

Шинопровід магнітний 1м HD-26TR/1m WH дозволяє створити систему освітлення, яка чудово підійде для офісу, будинку, складського приміщення. Шинопровод HD-26TR є трековою клік-системою, головною особливістю якої є проста фіксація світильників за допомогою засувок. Для цього достатньо помістити світильники всередину шинопроводу і дочекатися характерного клацання, що сигналізує про його надійну фіксацію. Дана система значно простіше і економніше стандартних магнітних, завдяки простоті монтажу та мінімальній потребі в комплектуючих. На відміну від магнітної, в клік-системі кріплення світильників не розмагнічується згодом, світильник завжди надійно закріплений, а при необхідності переставити його в інше місце — легко пересувається або, натисканням на клямки, знімається.

Для встановлення шинопроводу потрібен блок із заглушкою (арт. 48-129), який подає живлення на трек, з'єднувачі (прямі арт. 48-131 і кутові арт. 48-127, для послідовного складання декількох шин), тримач, якщо потрібно вбудувати шинотрек у такі типи стель, як гіпсокартонна або натяжна. Якщо ви хочете створити “Розумну” систему керування освітленням, то для подачі живлення на трек необхідно використовувати блок із вбудованим сигналоприймачем арт. 48-135 та гнучкий з'єднувач арт. 48-133, який відповідає за синхронну роботу всіх світильників у разі послідовного з'єднання кількох шинопроводів, а також пульт (ДК або сенсорний). Жодних додаткових комплектуючих та адаптерів не потрібно, оскільки в магнітні світильники серії KW вже інтегровані трансформатори. Вам не потрібно думати, де сховати в шинопроводі адаптер і, у разі його перегорання, не доведеться розбирати стелю та всю трекову систему для встановлення нового пристрою. Все дуже просто – один раз змонтували трек-систему та забули. Просто насолоджуйтесь світлом та простотою керування завдяки дистанційному керуванню за допомогою пульта чи смартфона.
Шинотрек обладнаний заглушками, які легко знімаються та мають отвір для кабелю. Виготовлений він із міцного сплаву алюмінію, товщиною 3 мм, завдяки чому виріб не трансформується з часом та витримує великі навантаження. Монтувати шинопровід можна у різний спосіб — накладним (кріпиться до поверхні за допомогою гвинтів та спеціальних отворів для них), вбудованим (встановлюється в нішу, спеціально підготовлену на стелі та закріплюється за допомогою тримача арт. 48-136) або підвісним (для встановлення необхідний комплект тросів арт. 48-138) .

Магнітні світильники на такому шинопроводі можна легко регулювати та вибудовувати найрізноманітнішу конфігурацію з різних моделей, керування якими легко здійснюється за допомогою пульта дистанційного керування арт. 48-157 або сенсорного пульта-перемикача арт. 48-155. Пульти дозволяють змінювати відтінки свічення в трьох режимах - тепле, холодне і нейтральне біле світло, а також регулювати яскравість освітлення. Сенсорний пульт-перемикач плавно включає та вимикає освітлення, ним дуже зручно керувати, а ще його можна закріпити на стіні за допомогою липучок. Управляти системою SMART освітлення віддалено зі смартфону дозволить перемикач-шлюз арт. 48-158, який працює через додаток Tuya Smart (завантажити та встановити програму можна з Apple App Store або Google Play Market). У додатку Tuya Smart ви зможете додавати, керувати та контролювати магнітні світильники серії KW.

Слід зазначити, що магнітні світильники Brille обладнані вбудованим трансформатором, завдяки чому для їх роботи не потрібні додаткові адаптери. Трансформатор забезпечує плавне увімкнення-вимикання освітлення, а також захищає освітлювальний прилад від перепадів у мережі. Всі контактні елементи магнітних світильників та шинотреків даної серії виконані з міді, яка найкраще проводить електричний струм і найдовше служить.

Важливо звернути увагу на конкретні вимоги для комплектуючих конкретної системи та дотримуватись відповідних інструкцій з монтажу та встановлення.

shema-trek

Характеристики товара
Вид Світлодіодні
Висота 55mm
Довжина 1000mm
Матеріал Метал
Призначення Для Натяжної стелі
Додаткові характеристики
Група товарів Шинопровід
Колір Білий
Монтаж Накладний, Підвісний
Ступінь захисту оболонки IP20
Тип Магнітні
Форма Прямокутна
Ширина 30mm
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Серія

Супутні товари