Працює програма єВідновлення!Разом до перемоги!
Каталог товарів

Світильник підводний галогенний вологозахищений LH5001-3 300W white

  • В наявності: 39
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  144028
Основні Характеристики: Змінне джерело світла - Так / Характеристики товара: Висота - 310mm / Діаметр - 225mm / Кількість джерел світла - 1 / Клас захисту - I / Матеріал - Метал, Пластик / Напруга - 12V / Поворотний плафон - Так / Призначення - Для Басейну / Додаткові характеристики: Гарантія - 12 місяців / смотреть все

Світильник підводний галогенний вологозахищений LH5001-3 300W white – білого кольору. Такі світильники призначені тільки для монтування під водою з абсолютним і постійним зануренням як мінімум на глибину 35 см. Оболонка прожектора і кожух лампи зроблені з пластмаси, посиленою скловолокном. У разі якщо цей світильник буде встановлений не під водою, він скоро трісне через те, що під час роботи він нагрівається до високої температури, а вода виступає як охолоджувач. Посилена конструкція світильника і лампи забезпечує стійкість до механічного впливу. В даному світильнику використовується лампа з параболічним алюмінієвим рефлектором PAR 56, так звана лампа-фара. Її конструкція відносно проста і нагадує автомобільну фару: вона складається з галогенної лампи, алюмінієвого відбивача і скляного розсіювача. Ця лампа відрізняється досить незначною для своїх розмірів вагою, простотою у використанні та дешевизною. Її потужність становить 300 W. Детальніше про світильники для басейнів, їхні види та рекомендації щодо вибору, можна прочитати в нашій статті.

Підводні світильники призначені виключно для підводної установки з повним і постійним зануренням. Корпус прожектора і кожух лампи виготовлений з підсиленого скловолокном пластику. Через високий робочий струм, а отже і високу робочу температуру, світильник використовується ТІЛЬКИ під водою. Інашке, скло перегрівається і може тріснути. Міцна констрауція лампи гарантує стійкість до механічних впливів.

Основні Характеристики
Змінне джерело світла Так
Характеристики товара
Висота 310mm
Діаметр 225mm
Кількість джерел світла 1
Клас захисту I
Матеріал Метал, Пластик
Напруга 12V
Поворотний плафон Так
Призначення Для Басейну
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців
Група товарів Прожектор
Колір Білий
Колір плафона Білий
Лампа в комплекті Ні
Монтаж Накладний
Напрямок світла Вниз і в сторони
Стиль Сучасний
Ступінь захисту оболонки IP68
Тип Прожектори, Промислові
Тип кріплення Монтажна планка
Форма Кругла
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Дивіться також