Працює програма єВідновлення!Разом до перемоги!
Каталог товарів

Класичний ліхтар садово-паркови GL-03 DL E.A.B. IP33

  • В наявності: 1
  • Виробник:  Brille
  • Модель:  141095
Основні Характеристики: Змінне джерело світла - Так / Характеристики товара: Висота - 1150mm / Діаметр - 170mm / Кількість джерел світла - 1 / Матеріал - Метал, Пластик / Матеріал плафона - Метал, Скло / Напруга - 220V / Потужність - 60W / Призначення - Для Доріжок, Для Парку / Тип лампи - Енергозберігаюча, Світлодіодна / смотреть все

Ви теж хочете двір як у сусіда? Ще краще? Тоді вам просто необхідно освітити його за допомогою вуличного ландшафтного ліхтаря від ТМ Brille GL-03 DL E.A.B. Надзвичайно красива гра світла і тіні подарує присадибній ділянці особливу камерну атмосферу, атмосферу інтимності і приватності. Ліхтар виготовлений з металу і скла, конструкція складається з невисокою ніжки-стовпа і одного плафона з прозорими скляними стінками. Освітлювальний прилад виконаний в кольорі старе золото. Для роботи необхідно використовувати одну лампу з цоколем Е27 потужністю 60 Вт. Рекомендуємо світлодіодні лампочки – більш ефективні та долгослужащіе джерела світла. Особливо добре світильники такого типу будуть виглядати уздовж стежок в саду присадибної ділянки або міського скверу, на мостах.

Радимо звернути увагу на місце встановлення світильника, оскільки постійний полив або застосування хімічних добрив може спричинити корозію корпусу та призвести до пошкодження світильника, внаслідок чого є ризик виникнення несправності, втрати функціональності та виходу з ладу електронних компонентів. У разі встановлення світильника в місцях з постійним поливом та застосуванням хімічних добрив магазин не несе відповідальності за можливі пошкодження та не здійснює гарантійне обслуговування.

Основні Характеристики
Змінне джерело світла Так
Характеристики товара
Висота 1150mm
Діаметр 170mm
Кількість джерел світла 1
Матеріал Метал, Пластик
Матеріал плафона Метал, Скло
Напруга 220V
Потужність 60W
Призначення Для Доріжок, Для Парку
Тип лампи Енергозберігаюча, Світлодіодна
Додаткові характеристики
Гарантія 12 місяців
Група товарів Садовий ліхтар
Колір Бронзовий
Колір плафона Бронзовий
Лампа в комплекті Ні
Монтаж Накладний
Напрямок світла Вниз і в сторони
Стиль Класичний
Ступінь захисту оболонки IP33
Тип Ліхтарні стовпчики 140см
Форма Асиметрична
Цоколь E27
Ширина 1150mm
Оцінка: 0 з 5
5
0%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Дивіться також

Серія

Супутні товари

Аналоги